Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowa Masakra [VPS] [20 slotów] [LifeMC] [Start 12.00]


KwadratowaWyzyn

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Start o godz. 12:15

Dnia 10.03

Kwadratowa Masakra

1.png
IP: Kwadratowa.no-ip.info
Sloty: 20
Typ: Kwadratowa Masakra [LifeMc]
PvP: Tak
Premium: Nie
Nether: Tak
Potwory: Tak
Zwierzęta: Tak
Whitelist: Tak

2.png
[Wlasciciel] Keny5551

[Pomocnik] Viccek

3.png
Takie jak na Kwadratowej Masakrze

4.png
Podanie dodania na whitelist (dodaje KwadratowaWyzyn i Viccek)

Wiek:
Nick w Minecraft:
Ogar:Tak/Nie
Budowanie:0/10
Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze:
2 zdania o sobie:
Będziesz nagrywał na yt z tego serwera ?:
Kanał yt:

TS3:

Diaxy,zelazo,zloto,emeraldy ze stone.

  • Odpowiedzi 138
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wiek: 15
Nick w Minecraft: Pingwinek
Ogar:Tak
Budowanie:7/10
Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze: Po prostu spodobał mi się sezon u skkf'a.
2 zdania o sobie: Nazywam się Maciek, mam 15 lat. Interesuje się głównie komputerami, oraz serwerami minecraft o strony technicznej
Będziesz nagrywał na yt z tego serwera ?: Jeśli, moja maszyna mi na to pozwoli to czemu nie ? :)
Kanał yt: Majchel20
Skype: pw.

Samsung Corby > Samsung Delphi > Xperia mini pro (sk17i) > Galaxy Mini2.

Opublikowano

PODANIE

 

Wiek: 14 : )
Nick w Minecraft: MieluPL
Ogar:Tak ^^
Budowanie:8.5/10
Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze: Chcę pograc sobie z miłymi ludzmi, pobudowac ładne rzeczy, zawrzec nowe znajomości.. Noi wykopac diaxy! ( Wiem, że ze stołna :D )
Dwa zdania o sobie: Jestem Piotrek, mam 14 lat. Mieszkam w województwie łódzkim, interesuję się sportem oraz informatyką. Jestem ogarnięty i pomocny. W MineCrafta gram intensywnie ponad 2 lata, znam więc go od dyrta do dyrta.
Będziesz nagrywał na yt z tego serwera ?: Raczej nie. :/
Kanał yt: Mam, narazie jednak nie nagrywam.
Skype: Mam - podam na serwerze jeśli będzie taka potrzeba. :)

 

Mam nadzieję na jak najbardziej pozytywne jego (podania) rozpatrzenie!

 

Ps. Czy moglibyście przełożyc start do 12:15? Idę zaraz do kościoła. ;)

Opublikowano

Wiek: 13 lat
Nick w Minecraft: micho24
Ogar:Tak/Nie Tak
Budowanie:0/10 7/10
Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze: Ponieważ lubię serwery tego typu .
2 zdania o sobie: Lubie MC ;p .
Będziesz nagrywał na yt z tego serwera ?: Nie
Kanał yt: Nie
Skype: PW

Opublikowano

Wiek: 16

Nick w Minecraft: SpeedXP13

Ogar:Tak/Nie

Budowanie: Nie lubię opisywać swojego "skilla" w budowaniu, ale skoro już to może 8/10 ?

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze: Grałem kilkukrotnie na tego typu serwerach, spodobało mi się ;]

2 zdania o sobie: Mam na imię Dawid, w MC gram od BETA 1.2, często również grywam w LOL`a jeśli ktoś chętny możemy razem pograć ;p

Będziesz nagrywał na yt z tego serwera ?: Jeśli będą spoko ludzie, to oczywiście ; ]

Kanał yt: youtube.com/user/TheGamesEU ( ruszamy z ekipa 1.06.2013 )

Skype:
nepoPL

Opublikowano


Wiek: 14

Nick w Minecraft: KaeS10

Ogar:Tak

Budowanie:8/10

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze: Szukam serwera tego typu, a nie ma to jak grac razem :)

2 zdania o sobie: Jestem Kacper, interesuje się piłką nożną oraz Informatyką

Będziesz nagrywał na yt z tego serwera ?: Raczej nie

Kanał yt:

Skype: Tak
/Podam na serwerze




Opublikowano

Wiek: 14/15
Nick w Minecraft:bartosz19984
Ogar:Tak
Budowanie: 8/10- zalezy od tego co mam budowac
Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze: podobaja mi sie takie serwery
2 zdania o sobie: Mam na imie Bartosz, w minecraft'a gram od wersji beta 1.6. Interesuje sie historia.
Będziesz nagrywał na yt z tego serwera ?:moze
Kanał yt:mam
Skype:mam

Opublikowano

Wiek:12
Nick w Minecraft: julogg2
Ogar:Tak/Nie: TAK
Budowanie:0/10 8/9
Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze: Bo lubię tego typu serwery
2 zdania o sobie: Jestę Julkię i lubię Minecraftę :P Mam 12 lat i mam swój serwer ale tam narazię nie grałkę
Będziesz nagrywał na yt z tego serwera ?: Tak
Kanał yt: julogg2
Skype: julogg2

Opublikowano

Wiek: 14
Nick w Minecraft: Mr_AsQua
Ogar:Tak/Nie Oczywiście... Że TAK !
Budowanie:0/10 9/10
Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze:Ponieważ uwielbiam servery typu "kwadratowej" sezon 1-2 :) Na takim serverze zabawa napewno sie nie znudzi :)
2 zdania o sobie:Jestem miły , uczciwy. Mam w sobie duże poczucie humoru :D. Jestem też koleżenśki ;p Ortografia jest ok :D. Luzik ;].
Będziesz nagrywał na yt z tego serwera ?: Raczej nie ;] Nie lubie nagrywać niestety;p
Kanał yt:MaveroxAkaKropek
Skype:maverox19

Opublikowano

Wiek: 16 Lat

Nick w Minecraft: Sajgon445
Ogar:Tak
Budowanie: 9
Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze:Ponieważ chetnie pogadam i pogram na serwie
2 zdania o sobie: Dwa zdania a wiec gram w mc mam 16 lat Bylem administratorem kilku servów, natomiast gram jeszcze w klubie piłkarskim.
Będziesz nagrywał na yt z tego serwera ?: Mam konto to yt natomiast mam przestój , moze zaczne
Kanał yt: Sajgon445
Skype: Tajny podam na PW

Opublikowano

Wiek: 18

Nick w Minecraft: Lices (Premium)

Ogar:Tak

Budowanie:7/10(?) - nie mam pojecia, nie potrafie określić jakie mam umiejętności budowniczego

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze: Chce zagrać na serwerze podobnym do KM4, a wasz był pierwszy na liście serwerów na mpc.

2 zdania o sobie: A po co to?

Będziesz nagrywał na yt z tego serwera ?: Nie.

Kanał yt: xLicesx

Skype: PW

35353.png

18703.png

32266.png

Opublikowano

Wiek:14

Nick w minecraft: Arhax

Ogar:Tak

Budowanie:7/10

Dlaczego chcesz grac na naszym serwerze:Podoba mi się pomysł serwera.

Nagrywał nie bd.

Skype :pv

Opublikowano

Wiek: 16
Nick w Minecraft: Coral
Ogar: Czy gdybym nie był nieogarniety znalazł bym ten serwer ? tak...
Budowanie: Symetria ponad wszystko 8/10
Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze:Bo mi sie nudzi, a spodobał mi sie pomysł zrobionego na wzór masakkry servera wiec licze na dobrązabawe
Będziesz nagrywał na yt z tego serwera ?: Bardzo możliwe ponieważ kręce niektóre gry ale to sie okaże
Kanał yt:
Skype:arczio96

Opublikowano

Wiek:12
Nick w Minecraft:rinkman087 (premium)
Ogar:Tak/Nie Tak.
Budowanie:0/10= 9,5/10
Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze:Ponieważ lubię się bawić z innymi na multiplayer.
2 zdania o sobie:Jestem tomasz, mam 12lat, pochodzę z Bydgoszczy, i lubię jeździć na deskorolce.
Będziesz nagrywał na yt z tego serwera ?:Raczej nie
Kanał yt:mam.
Skype:tomuminecraft. Posiadam również mumble i ts3, ale skype to nie zabardzo używam przy konfach z gier. Lepiej mumble . Ale do kontaktu to skype

TAKI SPAMIK TO SE POSTA WALNE , CO?!

Opublikowano

Wiek:13
Nick w Minecraft:Viccek
Ogar:Tak
Budowanie:10/10
Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze:Ponieważ lubię serwery tego typu. Wczoraj oglądałem powtórki z Kwadratowej Masakry.
2 zdania o sobie:Mam na imię Sebastian. Interesuję się grą w piłkę nożną, siatkówkę i interesuje się informatyką.
Będziesz nagrywał na yt z tego serwera ?:Nie wiem wszystko do ustalenia.
Kanał yt:MrViccek
Skype:Podam na PW

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...