Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowa Masakra [20 slotów] WhiteList


Veriloven

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1.Nick*RedExtreme

2.Kontakt*Skype

3.Wiek*11 wiem że malutko ale jak na swój wiek jestem dość ogarnięty

4.Staż z grą* 2 lata

​5.Coś o sobie* Jestem Oskar mam 11 lat chodzę do 5 klasy podstawowej dobrzę się ucze strzelam z łuku lubie grać w gry rpg

6.Dlaczego ten serwer?* Szukałem i znalazłem coś dla odmiany nie żadne free buildy faki itd

7.Czemu chcesz się tu dostać?* Brakuje mi porządnej gry hardkorowej survivalowej zabijankowej

8.Mutacja 11 lat to za mało na mutacje :(

 


  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

1.Nick*Zibro


2.Kontakt*skype Ts


3.Wiek*14


4.Staż z grą*od 1.7.3


​5.Coś o sobie*lubie grać w gry lubie koszykówke lubie poznawac nowych ludzi itd


6.Dlaczego ten serwer?*bo mam ochote pograć na większości jakich grałem szybko padały


7.Czemu chcesz się tu dostać?*bo widze że fajni ludzie dostaja sie na ten serw :P


8.Mutacja właśnie mi się zaczyna mam głos jak dziecko :P

Opublikowano

1.Nick* MrManaskal


2.Kontakt* Skype, TS Podam w każdej chwili na priv


3.Wiek* 12lat


4.Staż z grą* dość długo z 2-3 lata


​5.Coś o sobie* Hmm... Mam na imię Kuba. Mam 12lat nie jestem noobkiem i nie pytam się jak zrobić drzwi itd. Jestem miły i koleżeński, lubię osoby mówiące do rzeczy.


6.Dlaczego ten serwer?* Gdyż ostatnio wgrałem źle paczke modów i musiałem reinstalować Mc a wszystkie serwery usuneło a ja debil nie zapisałęm ich...


7.Czemu chcesz się tu dostać?* Gdyż chcę poczuć jak to jest na Kwadratowej Masakrze i trochę też doskwiera mi nuda. A na zwykłym serwerze nie będę grać, gdyż wiekszosć to noobki i 5latki.


8.Mutacja* Jeszcze nie miałem mutacji ale myśle że nie będzie tragedii.


akcUvvb.png

 

Opublikowano

1.Nick: Intelek


2.Kontakt:Skype (podam w każdej chwili)

3.Wiek:17


4.Staż z grą:Od 1 roku ;)


​5.Coś o sobie: Hmm, Mam na imię Mateusz, aktualnie mieszkam za granicą, mam sporo wolnego czasu i chciałbym pograć na tym serwerze. ;) Wydaje się fajny.

6.Dlaczego ten serwer?: Hmm, nie wiem w sumie. Tak po prostu, spodobal mi sie :D


7.Czemu chcesz się tu dostać?: Chciałbym pobudować, poznać nowe znjamości i po grac oczywiscie


8.Mutacja: Już dawno po.

Dawać (-) :) !

I <3 BMX

Opublikowano

1.Nick*Firstangelist2


2.Kontakt*[email protected]/palacyki1234 - skype


3.Wiek*16


4.Staż z grą* 1 rok


​5.Coś o sobie* Lubie grac w minecrafta starcrafta itp


6.Dlaczego ten serwer?*Poniewaz mam nadzieje ze nie bedzie stal tydzien

7.Czemu chcesz się tu dostać?*Wyzej wyminione


8.Mutacja Tak

Opublikowano

1.Nick* dranger


2.Kontakt* ts3,chwilowo brak Skype


3.Wiek* 14


4.Staż z grą* 2lata

​5.Coś o sobie* lunie grac w mc:P i cs'a :)


6.Dlaczego ten serwer?*szukam serwera takiego innego niż wszystkie :)

7.Czemu chcesz się tu dostać? chciałbym zagrać na jakimś "innym" serwerze :)


8.Mutacja tak

Opublikowano

1.Nick*SpikEr


2.Kontakt*skype,ts


3.Wiek*15lat


4.Staż z grą*2lata


​5.Coś o sobie*Mam 15 lat.Lubię sport.Gram w nogę.


6.Dlaczego ten serwer?*Ponieważ spodobał mi się i chcę tam zacznąć nową przygodę.


7.Czemu chcesz się tu dostać?*Ponieważ chcę zagrać na ogarniętym servie.


8.Mutacja:Tak

Opublikowano

Hmm... Nie ma ochrony przed x-ray i nodusem... Wyrzucono mnie z white-listy nawet bez podania powodu... NIE POLECAM

EDIT: Pomyliłem serwery :). Nie wiem jak usunąć posta?

Opublikowano

1.Nick* Meno


2.Kontakt* skype podam na pw


3.Wiek* 13


4.Staż z grą* 2 lata


​5.Coś o sobie* Jestem ogarnięty :D


6.Dlaczego ten serwer?* Lubie kwadratowa masakrę


7.Czemu chcesz się tu dostać?* Poniewaz mam nadzieje ze to fajny serwer


8.Mutacja Nie

Opublikowano

Co z serwerem? Jest zamknięty ?

Intel Pentium G2030 . Gigabyte Geforce GTX650 2GB (ver.OC) . MSI H61M-P20

CoolerMaster Thunder 600W . SilentumPC Brutus 410 . Seagate Barracuda 500GB

Patriot 2x4 GB 1333MHz CL9

Opublikowano

1.nick : TheManWithoutAzone

2. kontakt: nie posiadam.:)

3.wiek:16

4.Staż z grą : 2 lata.

5.Coś o sobie : jestem ogarnięty

6.dlaczego ten serwer : Lubie Kwadratową masakre

7.Czemu chcesz się tu dostać : chmm , Muszę pograć.

8.Mutacja : tak

Opublikowano

1.W grze - Jukkon

2.Teamspeak3 jeżeli poda ktoś ip :P


3.14

4.1 rok ;P


​5.Jestem Loss23 :)


6.Ponieważ są wspomnienia z 2 sezonu :P


7.Chciałbym pograć sobie z innymi na mapie podobnej do kwadratowej :)


8.Tak :)

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

1.Epic


2.Skype-marcin99x4


3.16


4.Gram od Alpha


​5.Lubię grać i nagrywać na YT


6.Myślę,że to jeden z ogarniętych serwerów z tego co widzę i myślę iż miło by się na nim grało


7.Ponieważ kocham kwadratowe masakry.I kocham gadać z ludzmi i z nimi grać ;)


8.Tak

8378c14575fd936a48d024147f21f2d981.190.1

Opublikowano

1.Nick - MrCrack.

2.Kontakt - Skype - theplvip.

3.Wiek - 14.

4.Staż z grą - prawie 3 lata.

​5.Coś o sobie - Jestem ogarnięty.

6.Dlaczego ten serwer? - Lubie kwadratową :D

7.Czemu chcesz się tu dostać? - Nie mam co robić

8.Mutacja - Po (jestem chory :D)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...