Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowa Masakra [20 slotów] WhiteList


Veriloven

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Serdecznie zapraszam na serwer typu-Kwadratowa Masakra "Mini Kwadratowa Masakra"

Na serwerze jest nowa mapa z powodu iż, mieliśmy na serwerze "griferów", którzy zostali POBANOWANI

Na serwerze panuje miła atmosfera i świetna zabawa!

Ekipa:

 

HeadAdmini: Bananek20, kubakot23, kriskoc

Moderatorzy: filipgry123, rorisgimli,SheVer

 

 

Pluginy

są idealnie dobrane do "Mini Kwadratowej Masakry"

 

Podania do Whitelist-Wzór:

 

1.Nick*

2.Kontakt*

3.Wiek*

4.Staż z grą*

​5.Coś o sobie*

6.Dlaczego ten serwer?*

7.Czemu chcesz się tu dostać?*

8.Mutacja

* Oznaczają punkty obowiązkowe do wypełnienia.

 

 

IP serwera:

s114.csrv.pl:22493

Staram się być pomocny. :3

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

1.Nick* xXMalyXx


2.Kontakt* Nie mam Skype


3.Wiek* 17


4.Staż z grą* 2 lata


​5.Coś o sobie* Jestem ogarniety nie wyzywam i jestem mily


6.Dlaczego ten serwer?* Lubie cos w stylu kwadratowej na skyblocku


7.Czemu chcesz się tu dostać?* Poniewaz mam nadzieje ze to fajny serwer


8.Mutacja Nie







Mam pytanie;


Czy moglbym dolaczyc do administacji?


Opublikowano

1. MniamniutPL

2. Skype, ts3, steam.

3. Wiek 15.

4. Staż z grą 3 lata.

5. Lubie budować, jestem ogarniety, mam poczucie humoru.

6. Lubie wyzwania, kooperacje z innymi graczami.

7. Lubie tego typu servery...

8. Tak

 

 

pozdrawiam

Opublikowano

1.Nick: EzioAuditorePL


2.Wiek:13


3.Kontakt, najlepiej ts lub skype:elosminecraft


4.Staż z grą: Jakieś 2 lata


5.Coś o sobie:Jestem ogarnięty


6.Dlaczego ren serwer? Kwadratowa masakra mi się podoba


7.Czemu chcesz się dostać? Ponieważ myślę że bendzie dobra zabawa.


8.Mutacja raczej tak

Opublikowano

1.Nick* emq


2.Kontakt* gg 6679271, ts3


3.Wiek* 13


4.Staż z grą* 2 lata


​5.Coś o sobie* Lubie piłkę nożna, mój ulub klub to RM, lubie dziefczyny


6.Dlaczego ten serwer?* Bo chce sobię pograć ; o


7.Czemu chcesz się tu dostać?* Ciekawie się zapowiada xD


8.Mutacja Raczej jo :D

PAŻAŁSTA

 

Opublikowano

1.Nick: PorasekPL


2.Wiek:13


3.Kontakt, skype i ts


4.Staż z grą: Jakieś 2 lata


5.Coś o sobie:Jestem opanowany


6.Dlaczego ren serwer? Kwadratowa masakra bardzo mi się podoba


7.Czemu chcesz się dostać? Ponieważ myślę że będzie dobra zabawa.


8.Mutacja nie

Opublikowano

1.Nick* Ceri12


2.Kontakt* Tak Posiadam Skype i Ts3


3.Wiek* 13


4.Staż z grą* Jakoś tak od początku bety :)


​5.Coś o sobie* Jestem ogarnienty,miły,nie kradne


6.Dlaczego ten serwer?* bo bardzo lubię servery podobne do Kwadratowej Masakry


7.Czemu chcesz się tu dostać?* Poniewaz myślę że ten server będzie fajny i miło spędzac czas :)


8.Mutacja Przechodzę :)

Opublikowano

1.Nick: Tuxedo

2.Wiek:13


3.Kontakt, skype i ts


4.Staż z grą: Jakieś 3 lata


5.Coś o sobie:Jestem opanowany i ogarniety :D


6.Dlaczego ren serwer? Kwadratowa masakra bardzo mi się podoba i che na niej zagrac


7.Czemu chcesz się dostać? Ponieważ myślę że będzie dobra zabawa. oczywiscie


8.Mutacja nie

Opublikowano



1.Nick* : SQUAKEFISHpl


2.Kontakt* : Skype: chippendeizz


3.Wiek* : 12.5


4.Staż z grą* : Gram od Alphy, to ok. 3 lat.


​5.Coś o sobie* : Mam na imię Daniel, mam dwie nieuleczalne choroby do końca życia : Cukrzycę i celiakię . Zawsze czekałem na taką dobrą grę , jaką jest w Minecraft, więc gram w tą grę już od 3 lat.


6.Dlaczego ten serwer?* : Ponieważ zaciekawiła mnie prezentacja i mam nadzieję, że będzie ciekawie :)


7.Czemu chcesz się tu dostać?* : Ponieważ bardzo mi się podobają serwery typu Kwadratowa Masakra, a po 2. fajnie będzie poznać nowych ludzi :)


8.Mutacja : W trakcie ;D

Pozdrawiam ;)

Opublikowano

1.Nick: skajpaj


2.Wiek:15


3.Kontakt, najlepiej ts lub skype:mam

4.Staż z grą: będzie z 2 lata


5.Coś o sobie:jestem ogarniety lubie budowac


6.Dlaczego ten serwer? szukam jakiegos serwera fajnego


7.Czemu chcesz się dostać? poniewaz szukam serwera tego typu


8.Mutacja ;tak

Opublikowano

1.DarkDevil

2.17lat

3.kontakt Skype

4.Staż z grą 3 lata

5.Jestem ogarnięty i miły lubię gadać na skype

6.Dlaczego ten serwer ? bo lubię grać w MC

7.Czemu chce się dostać ?bo lubię grać na serwerach tego typu

8.Mutacja tak miałem 3 lata temu ;D

Opublikowano

1.Nick* online89


2.Kontakt* (podam jak będzie trzeba :D)


3.Wiek* 26


4.Staż z grą* 2lata


​5.Coś o sobie* Jestem ogarnięty


6.Dlaczego ten serwer?* Bo lubię kwadratową masakre :D


7.Czemu chcesz się tu dostać?* Bo nudy :P


8.Mutacja Wiek mówi sam za siebie

1391961391-U712132.jpg

ExMod | Best Member | Gold Member |Black Member

Opublikowano

Ja bym zalecił dodać coś wyróżniającego ten serwer, a nie kopiować od KM2.

Nie wiem, np. Latające Wyspy, pluginy urozmaicające rozgrywkę. Uwierzcie, to przyciągnie graczy ;)

Opublikowano

Siema

Nick : (ja ) Vaxus i (kolega Proszę o dodanie ) S_jak_Stres

Kontakt : Skyp , gg ( skyp : wojtek-amelka ) :D

Wiek: 14 i kolega 14

Staż : Gram w wraz z nim już 3 lata .

Coś o Sobie : Lubie grać w minecrafta , warz , dayz, lol , Tf2

Dlaczego ten serv ? : Widziałem wiele tego typu serverów ale na żaden się nie zgłosiłem .

Czemu chcę się tu dostać : Chće wraz z S_jak_Stres'em zacząć grać na tego typu serverze .

Mutacja : Mozna tak powiedzieć :D

 

 

 

 

 

Opublikowano

1. YankaPL


2. GG, Skype, Mumble, Ts (Podam ewentualnie na prywatnym : p)


3. 15


4. +2 lata.


5. Wstydliwa i pozytywnie nastawiona dziewczyna uwielbiająca gry.


Zasady ortografii znam bardzo dobrze.


6. Prezentacja wygląda ciekawie, zobaczymy co potem :3


7. Ostatnio dobrego serwera KM nie mogę znaleźć..


25ist2t.jpg
Opublikowano

1.Nick*GixoPL


2.Kontakt*[email protected]


3.Wiek*14


4.Staż z grą*2.5 roku


​5.Coś o sobie*Jestem ogarniety lube wspułpracować .


6.Dlaczego ten serwer?*Jeszcze nigdy nie obcowalem z KM i dlatego chcem sprubowac


7.Czemu chcesz się tu dostać?*Lubie wspułprace , jestem ogarnięty , zawsze mazylem zeby zagrac na KM i mam nadzieje ze mi się to uda .


8.Mutacja Tak

Opublikowano

1.Nick* Vaxus i S_jak_Stres (kolega)


2.Kontakt*Skyp = wojtek-amelka

3.Wiek*14 i kolega 14

4.Staż z grą* 3 lata


​5.Coś o sobie*

Gram bardzo długo uwielbiam pvp , jestem miły :D


6.Dlaczego ten serwer?* Lubie cos w stylu kwadratowej


7.Czemu chcesz się tu dostać?* Poniewaz mam nadzieje ze to fajny serwer


8.Mutacja ...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...