Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowa Masakra [20 slotów] WhiteList


Veriloven

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dodani!



Ja bym zalecił dodać coś wyróżniającego ten serwer, a nie kopiować od KM2.

Nie wiem, np. Latające Wyspy, pluginy urozmaicające rozgrywkę. Uwierzcie, to przyciągnie graczy ;)

Ale my nie mamy Wyspy KM2 Mamy zwykły świat z ogranicznikiem, jedyny plugin ścignięty z KM2 to LifeMC

Pozrdawiam, Administrator serwera :)

Staram się być pomocny. :3

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

1. Nick= Altari


2. Kontakt= Skype-czajkusprzylep

3. Wiek= 14

4. Staż z grą= 2

​5. Coś o sobie= Jestem miły, nie przeklinam. Lubię sporty

6. Dlaczego ten serwer?= Lubię serwery KM

7. Czemu chcesz się tu dostać?= Lubię serwery KM ;)

8. Mutacja: Zaczęła się

Pomogłem ?
Zostaw
+ ;) Pozdrawiam !


Opublikowano

1. Nick= InivPlayGames

 

2. Kontakt= Skype -invplaygames

 

3. Wiek= 12

 

Staż z grą= 2

 

Coś o sobie= Jestem miły, lubie grac w minecrafta

 

Dlaczego ten serwer?= Lubię serwery KM

 

Czemu chcesz się tu dostać?= Lubię serwery bardzo KM <3

 

 

Mutacja: Zaczęła się

 

Opublikowano

1.Nick* DaddYip02


2.Kontakt* Tylko na PW


3.Wiek* 15


4.Staż z grą* 2 lata


​5.Coś o sobie* Jestem ogarnięty i miły. Nie nieniszcze cudzych domów


6.Dlaczego ten serwer?* Bo wygłada na ogarniety i fajny


7.Czemu chcesz się tu dostać?* Chce poznać nowych graczy.


8.Mutacja


mca.png
Opublikowano

1.Nick* tojatos

2.Kontakt* Skype - toojaatoo

3.Wiek* 14

4.Staż z grą* 2-3 lata

​5.Coś o sobie* Uwielbiam strzelać z łuku i robić zaawansowane mechanizmy obronne :). Ogar.

6.Dlaczego ten serwer?* Ciężko znaleźć fajny serwer, którego nie zamkną po paru dniach :/.

7.Czemu chcesz się tu dostać?* Lubię wyzwania.

8.Mutacja W trakcie.

Opublikowano

1.Nick TheNeQPL


2.Kontakt Na TS3 lub Skype


3.Wiek 16


4.Staż z grą no mniej więcej od początku ;) - lubię bawić się plikami serverowymi


​5.Coś o sobie Lubię minecraft mam swój server ;)


6.Dlaczego ten serwer? grałem już na takim jednym też mniej więcej kwadratowa ale były dzieci minimum 9 lat -.-


7.Czemu chcesz się tu dostać? Chcę w końcu pograć na multi z kimś normalnym.


8.Mutacja Tak

eJwrNjPUy83MSy1OLSrTSy3lMrIwMTXmCigrcC5K

Kup serwer! Obydwoje dostaniemy promocje!

s61.mineserv.eu:28453 Serwer Only PvP + Sniper! Zapraszam 1.5.1!

Opublikowano

1.Nick* JedayPL

2.Kontakt* Mam Skype

3.Wiek* 14

4.Staż z grą* 3 lata

​5.Coś o sobie* Nie kradne uwielbiam tego typu servery

6.Dlaczego ten serwer?* Ponieważ lubię dobrą zabawę i granie z przyjaciółmi na takich serverach :>

7.Czemu chcesz się tu dostać?* Chce rozwijać się budować budowle itd. :>

8.Mutacja Tak
Pozdrawiam :>

Opublikowano

1.Nick* FreshGaming


2.Kontakt* Skype: MinecraftFresh GG; 38583788


3.Wiek* 14


4.Staż z grą* 3lata


​5.Coś o sobie* Jestem ogarnięty nie chatuje i uważam się za bardzo dobrego budowniczego


6.Dlaczego ten serwer?* Poprosty uwielbiam KwadratowąMaskarę2


7.Czemu chcesz się tu dostać?* Poprostu chcę miło spędzić czas z innymi osobami :)

8.Mutacja : Tak :P

Opublikowano

1.Nick:Qerno180


2.Kontakt:Skype (podam w każdej chwili)


3.Wiek:15


4.Staż z grą:Od 3 lat (bety 1.2) gram dużo z przerwami 3 miesięcznymi


​5.Coś o sobie:Nigdy nienawidziłem tego pytania :D. Jestem raczej typem człowieka (przynajmniej w necie) spokojnego, rozważnego. Lubię ludzi mówiących od rzeczy. Nienawidzę idiotów -_-


6.Dlaczego ten serwer?:Nie będę owijał w bawełnę! Odpowiedź na dole \/


7.Czemu chcesz się tu dostać?:Bo mam ochotę na grę na whitelist'owym serwie z ogarniętymi ludźmi. Pobudować. Pośmiać się... Taka sytuacja xD


8.Mutacja:Eeyup (właśnie kończę)

Pomogłem? Daj +!

Robię graficzne reklamy serwera. Ustawiam pluginy. Szukam plików.

Jeżeli masz problem z powyższymi to POMOGĘ ! Nie wstydź się! Pisz na PW! :D

mca.png

Opublikowano

1.Nick* TheSpix15


2.Kontakt* Skype: spixgame


3.Wiek*: 14


4.Staż z grą*: 3 lata


​5.Coś o sobie*: Jestem początkowym YouTuberem


6.Dlaczego ten serwer?* Bo chciałbym być na masakrze


7.Czemu chcesz się tu dostać?*: Up


8.Mutacja: Nie

Opublikowano

1.Nick*Block3r

2.Kontakt*Skype: kuba11223344551


3.Wiek*14

4.Staż z grą*2lata

​5.Coś o sobie*Lubię grać w piłkę, nożną, jeżdzić na nartach , łyżwach Grać, w siatke , koszykówke.


6.Dlaczego ten serwer?*Szukam, jakiś ogarniętych serwerów ten mi jakiś wpadł do gustu.


7.Czemu chcesz się tu dostać?*Tak, jak mówiłem chce sobie pograć na jakimś ogarniętym serwerze.


8.Mutacja*Nie.

Pytanko !! Ważne !![!]

Mógłbym dołączyć do administracji, jako mod/ kidmod/ admin??

Zarzyj, przynajmiej chcę parę wejść :D

Opublikowano

 

1.Nick:Qerno180

2.Kontakt:Skype (podam w każdej chwili)

3.Wiek:15

4.Staż z grą:Od 3 lat (bety 1.2) gram dużo z przerwami 3 miesięcznymi

​5.Coś o sobie:Nigdy nienawidziłem tego pytania :D. Jestem raczej typem człowieka (przynajmniej w necie) spokojnego, rozważnego. Lubię ludzi mówiących od rzeczy. Nienawidzę idiotów -_-

6.Dlaczego ten serwer?:Nie będę owijał w bawełnę! Odpowiedź na dole \/

7.Czemu chcesz się tu dostać?:Bo mam ochotę na grę na whitelist'owym serwie z ogarniętymi ludźmi. Pobudować. Pośmiać się... Taka sytuacja xD

8.Mutacja:Eeyup (właśnie kończę)

Widać, że jesteś ogarnięty nie mam nic do Ciebie. Myślę, że miło się będzie grało:)

 

Dodani!

Staram się być pomocny. :3

Opublikowano

1 .Nick - Kolan

2. Kontakt - GG 4848485 - Skype KarKa1918


3. Wiek - 17


4. Staż z grą - Około 2 lata.


​5. Coś o sobie - Jestem spoko :D


6. Dlaczego ten serwer? - Wydaje mi się dobry.


7. Czemu chcesz się tu dostać? - Ponieważ lubie serwery z WL gdyż nie gra tam tak dużo dzieciaków.


8 .Mutacja - Tak

Opublikowano

1.Nick*:McFace


2.Kontakt*:skype podam jak się dostane

3.Wiek:14


4.Staż z grą:ponad rok


​5.Coś o sobie: Dość często i długo gram w MC, lubię Kwadratową masakrę i podziwiam wszystkich, którzy włożyli pracę w minecraft.

6.Dlaczego ten serwer? ponieważ kocham kwadratową masakrę


7.Czemu chcesz się tu dostać? Bo nudzę się bo nie mam żadnego fajnego serwera.

Opublikowano

1.Nick*MinecraftTrey


2.Kontakt*Skype


3.Wiek*13/14


4.Staż z grą*gram już 2 lata


​5.Coś o sobie*mam 13 lat jestem ogarnięty nie uzywam modów np.x -rey


6.Dlaczego ten serwer?*Podobają mi się takie typy serwerów


7.Czemu chcesz się tu dostać?*Bo lubię takie serwery


8.Mutacja:Nie

Opublikowano

@up

Zakładamy cuboidy żeby Cię nie okradali a PvP nie było bo sam widziałeś co się, działo. Wszytscy grieferzy są pobanowani.

Staram się być pomocny. :3

Opublikowano

1.Nick* Qoustrackes


2.Kontakt* Przez Ts i skype


3.Wiek* 13 (w maju 14)


4.Staż z grą*W minecraft gram od wersji 1.3 beta


​5.Coś o sobie* Jestem dobry w alchemi a pozatym ładnie buduje.


6.Dlaczego ten serwer?* Uwielbiam serwery tego typu


7.Czemu chcesz się tu dostać?* Bo nudzą mnie serwery typu survival-frakcje a kwadratowa masakra to już coś.


8.Mutacja Nie

Opublikowano

1.Nick* Czeli
2.Kontakt* Tak. Skype, mumble oraz ts.
3.Wiek* 16
4.Staż z grą*od alphy

5.Coś o sobie* Nazywam sie Paweł. Mam 16 lat. Mieszkam za granicą. Mam ferie i szukam ciekawych serwerów.

6.Dlaczego ten serwer?* Tak, po prostu. Wydaje mi sie, że ten serwer jest OK więc piszę te oto podanie! :)
7.Czemu chcesz się tu dostać?* Zbytnio nie zależy mi na ty. Ja po prostu chcę sobie tylko pograć :)
8.Mutacja* Ta...

1384358313-U695412.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...