Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte][PROPOZYCJA] Kanały RSS do działów.


Prime_Bull

Ankieta  

18 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jeste? za wprowadzeniem?

    • Tak
      11
    • Nie
      7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Może dodalibyście kanały RSS do każdego działu ??? Niektórym by to ułatwiło życie ;)

Niektórym, czyli komu ? Bo nie wydaje mi się czy ktoś by z tego korzystał.

 

Nie.

 

lpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.png

 

lpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.png

 

lpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.png

 

Opublikowano

Dla jednej osoby nie opłaca się tego robić.

Czyli każdy kto chce ma napisać sugestie i wtedy policzymy dla ilu? Jak się nie sprawdzi to wywalimy, tak bo mi też się przyda.

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Niektórym, czyli komu ? Bo nie wydaje mi się czy ktoś by z tego korzystał.

 

Nie.

Myślę że dużo osób z tego skorzysta. W tym ja.

 

 

Nie używam tego szmelcu.
Nie.
Nie masz pojęcia do czego to służy to "szmelc"
Oczywiście w sugestii jestem na TAK

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

Dla jednej osoby nie opłaca się tego robić.

Skąd wiesz, że tylko ja z tego skorzystam....jak widzisz w temacie masz już 3 chętnych wraz ze mną, a na pewno znalazło by się więcej ;)

 

P.s. Ten kto nie używa, zawsze powie, że jest zbędne.........więc może warto spróbować ??

GrottyCracker22.png
Opublikowano

Skąd wiesz, że tylko ja z tego skorzystam....jak widzisz w temacie masz już 3 chętnych wraz ze mną, a na pewno znalazło by się więcej ;)

 

P.s. Ten kto nie używa, zawsze powie, że jest zbędne.........więc może warto spróbować ??

a co to jest ten kanał rss?

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

a co to jest ten kanał rss?

Kanałów RSS używa się do przesyłania informacji. Na przykład masz czytnik kanałów RSS na pulpicie i w nim pokazują się najnowsze tematy na forum. Więc nie musisz co chwila wchodzić do działu i patrzeć co się dzieje na forum.

 

P.s.

Oddajcie głos w ankiecie jeżeli to kogoś interesuje lub nie.

GrottyCracker22.png
Admin Cienia
Opublikowano

Większość osób nie korzysta w ogóle z RSS, jak dla mnie zbędny dodatek.

 

Jestem na nie.

1294477714-U1.png

Opublikowano

jest tapatalk notifer, po co, robi to samo.

Co mają tamte aplikacje do kanałów RSS ?

 

 

 

 

Większość osób nie korzysta w ogóle z RSS, jak dla mnie zbędny dodatek.

 

Jestem na nie.

 

Jeżeli były by te kanały to każdy mod/kidmod a nawet Global mógł by sobie na pulpicie ustawić i by mu się wyświetlało czy pojawiły się nowe tematy/odpowiedzi.

Nawet można by dodać opcje specjalnie dla moderatorów czy pojawiają się raporty :]

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

Co mają tamte aplikacje do kanałów RSS ?

 

 

 

 

 

 

Jeżeli były by te kanały to każdy mod/kidmod a nawet Global mógł by sobie na pulpicie ustawić i by mu się wyświetlało czy pojawiły się nowe tematy/odpowiedzi.

Nawet można by dodać opcje specjalnie dla moderatorów czy pojawiają się raporty :]

bo mają robić to samo? obserwujesz temat i masz powiadomienia, to samo jest. tak samo jak dodasz rss. tapatalk notifer nie jest na telefon, tylko na komputer.

Admin Cienia
Opublikowano

Nawet można by dodać opcje specjalnie dla moderatorów czy pojawiają się raporty :]

Po co, skoro w panelu moda na bieżąco wyświetlają się nowe raporty.

Jeżeli były by te kanały to każdy mod/kidmod a nawet Global mógł by sobie na pulpicie ustawić i by mu się wyświetlało czy pojawiły się nowe tematy/odpowiedzi.

Wiem o tym, jednak zauważ że w każdym dziale jest opcja "Obserwuj forum" dzięki której każdy możne otrzymywać powiadomienia o nowych tematach/odpowiedziach.

Dlatego kanały RSS nie są aż tak potrzebne.

1294477714-U1.png

Opublikowano

Po co , skoro w panelu moda na bieżąco wyświetlają się nowe raporty.

Ale ktoś nie musi w tedy siedzieć na forum i patrzeć czy są raporty tylko na pulpicie mu się pojawia :P

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Admin Cienia
Opublikowano

Ale ktoś nie musi w tedy siedzieć na forum i patrzeć czy są raporty tylko na pulpicie mu się pojawia :P

 

Na logikę po co moderatorom powiadomienie o raporcie na pulpicie, skoro i tak muszą wejść na forum aby go wykonać. Myślcie trochę podając argumenty :)

 

1294477714-U1.png

Opublikowano

Na logikę po co moderatorom powiadomienie o raporcie na pulpicie, skoro i tak muszą wejść na forum aby go wykonać. Myślcie trochę podając argumenty :)

Wchodził by na forum jak by otrzymał raport i nie musiał by siedzieć cały czas ;)

Funkcjonalność i wygoda.

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Admin Cienia
Opublikowano

Wchodził by na forum jak by otrzymał raport i nie musiał by siedzieć cały czas ;)

Tylko w przypadku modów bardzo małych działów, ponieważ w dużych raporty nadchodzą bardzo często. Zresztą wszystko jest kwestią gustu, dla jednego będzie wygodne a dla innego nie :)

1294477714-U1.png

Opublikowano

Wystarczy ustawić powiadomienia na maila (np. gmail) i ściągnąć gmail notifer na kompa i będzie wyskakiwała ładnie wiadomość z powiadomieniem :)

A jak ktoś ma o2 np?

Za,

Nieregulaminowa sygnatura

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...