Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte][PROPOZYCJA] Kanały RSS do działów.


Prime_Bull

Ankieta  

18 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jeste? za wprowadzeniem?

    • Tak
      11
    • Nie
      7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Założenie maila na gmailu to jest 5 minut i nie mówcie, że się nie opłaca albo wam się nie chce.

Ale po co mam zakładać tam skoro mam na onecie lub o2?:)

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Ale po co mam zakładać tam skoro mam na onecie lub o2? :)

po to, żeby mieć maila, który współpracuje z programem wyświetlającym powiadomienia na pulpicie i nie mieć bólu dupska o jakiś żałosny RSS

 

btw. jak jesz obiad, to też rozkminiasz czy twoje ziemniaki są z ziemi, czy zbierał je gamus?

Opublikowano

po to, żeby mieć maila, który współpracuje z programem wyświetlającym powiadomienia na pulpicie i nie mieć bólu dupska o jakiś żałosny RSS

 

btw. jak jesz obiad, to też rozkminiasz czy twoje ziemniaki są z ziemi, czy zbierał je gamus?

Nie, bo może nie lubie gmaila i ssie i wole RSS?

 

btw. co mnie obchodzi Gamus?

 

Top: jestem za RSS

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

po to, żeby mieć maila, który współpracuje z programem wyświetlającym powiadomienia na pulpicie i nie mieć bólu dupska o jakiś żałosny RSS

 

btw. jak jesz obiad, to też rozkminiasz czy twoje ziemniaki są z ziemi, czy zbierał je gamus?

Wystarczy ustawić powiadomienia na maila (np. gmail) i ściągnąć gmail notifer na kompa i będzie wyskakiwała ładnie wiadomość z powiadomieniem :)

 

A ty nie masz bana ?

Twój tok myślenia mnie przerasta tak tępego człowieka jeszcze nie widziałem.

 

Sugestia jest o Kanałach RSS a ty piszesz o tym gdzie lepiej mieć maila.

Tylko w przypadku modów bardzo małych działów, ponieważ w dużych raporty nadchodzą bardzo często. Zresztą wszystko jest kwestią gustu, dla jednego będzie wygodne a dla innego nie :)

Dodanie tych kanałów to nie wielki wysiłek a nawet jak umili życie 20 osobą to chyba dobrze nie ?

Z tego co czytałem to też to pomaga z podbijaniem w google

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

Do niczego to nie jest przydatne, jestem na NIE.

1391961391-U712132.jpg

ExMod | Best Member | Gold Member |Black Member

Opublikowano

Jestem za, ciekawa opcja min. do rainmetera, przyda się i zaczne korzystać.

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...