Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.4.7][128 SLOTÓW][GILDIE ZA ITEMKI][AUTORSKIE PLUGINY][EXP ZA ZABICIE][POLSKIE KOMENDY] ★ DiamondCraft ★ Nowy oblicze serwerów!


Risen.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobra Jok3r, nie ściągaj już tych swoich fanek/fanów.

A Ty, dsm zastanów się. Co Jok3r ogarnia?
Potrafi spolszczać pluginy w kodzie, pisać pluginy w języku Java?


Jok3r : Zapraszam na tego TeamSpeaka : 192.166.219.192

Porozmawiamy jak normalni ludzie a nie pisząc bezsensowne posty na forum. ;-)

5465845486.png

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dobra Jok3r, nie ściągaj już tych swoich fanek/fanów.

A Ty, dsm zastanów się. Co Jok3r ogarnia?

Potrafi spolszczać pluginy w kodzie, pisać pluginy w języku Java?

 

Jok3r : Zapraszam na tego TeamSpeaka : 192.166.219.192

Porozmawiamy jak normalni ludzie a nie pisząc bezsensowne posty na forum. ;-)

Risen. Znowu masz w dupie opinie. Ja jebie co ty odwalasz

Pozytywny8397renderpremier.pngKoleszka


Opublikowano

Dobra Jok3r, nie ściągaj już tych swoich fanek/fanów.

A Ty, dsm zastanów się. Co Jok3r ogarnia?

Potrafi spolszczać pluginy w kodzie, pisać pluginy w języku Java?

 

Jok3r : Zapraszam na tego TeamSpeaka : 192.166.219.192

Porozmawiamy jak normalni ludzie a nie pisząc bezsensowne posty na forum. ;-)

Risen ja nic nie sciagam. i to cie boli ze mam racje. A nie wchodze na ts jak chcesz zadzwon na skype. Degradujesz wszystkich na swoim servie. nie dbasz o niego. a ja tobie i Intelowi tak pomagalem. Teraz wyszlo na Swoje. Ja tracilem czas. A wy tego nie doceniliscie.

1365336413-U179206.png



avatar147.jpg



1365336413-U179206.png



|Grafik|Let´sPlayerowiec|Administrator PCM PVP|Administrator Rzeznia SV+FR|


Aktualnie Na mchc.pl (O.n.l.i.n.e)





Opublikowano

Kolejny kibol Jok3ra? xD

Beka. xD

Żadnych opinii nie mam w dupie, ba opinie są bardzo ważne, bo nie każdy serwer jest idealny ;-)

Jok3r : Na Skype nic nie słyszę rozmówcy więc lekka lipa. Chodz na Ts'a...

5465845486.png

Opublikowano

Kolejny kibol Jok3ra? xD

Beka. xD

Żadnych opinii nie mam w dupie, ba opinie są bardzo ważne, bo nie każdy serwer jest idealny ;-)

Jok3r : Na Skype nic nie słyszę rozmówcy więc lekka lipa. Chodz na Ts'a...

Risen. nie wchodze na ts przykro mi ze ci skype nie diala. jak bedzie dzialac napisz lub zadzwon.

 

 

Risen i zaden kibol. bo boli cie prawda o samym sobie I Beka to jest z cb. Bo tak naprawde skoro mowisz ze opinie sa wazne to dlaczego nie kozystasz z opinii ktore ci podsylaja gracze? no dlaczego? Bo masz je w dupie.

1365336413-U179206.png



avatar147.jpg



1365336413-U179206.png



|Grafik|Let´sPlayerowiec|Administrator PCM PVP|Administrator Rzeznia SV+FR|


Aktualnie Na mchc.pl (O.n.l.i.n.e)





Opublikowano

Ehh,no szkoda.

Spróbuję naprawić Skype.

Dobra, może już skończmy ten spam...

Pozdrawiam.

Risen. ja nie spamie. tylko chce ci wytlumaczyc to ze nie dbasz o to czy sie dobrze gra czy nie. bo masz to w dupie

1365336413-U179206.png



avatar147.jpg



1365336413-U179206.png



|Grafik|Let´sPlayerowiec|Administrator PCM PVP|Administrator Rzeznia SV+FR|


Aktualnie Na mchc.pl (O.n.l.i.n.e)





Opublikowano

risen taka prawda juz nikt nie bd u ciebie grał Jok3rStars był najbardziej ogarnięty wiem że cie to boli ale stwierdzam fakty

Opublikowano

Nie polecam serwera. Był endercraft teraz jakiś diamondcraft, nie zauważyłem autorskich pluginów. Nie hejtuje tylko wyrażam swoją opinię.

Opublikowano

Pomimo tych wszystkich Hejtów, uważam że serwer jest udany.

Na razie nie dopatrzyłem się niczego co by psuło grę.

sygnaturanccm.jpg


Opublikowano

@Nie Mam Neta.

Troszkę nie rozumiem o co Ci w tej chwili chodzi.

Tamte reklamy nie są mojego autorstwa. Możliwe, że Mod je tworzył, zaraz spytam, ale ja nie. :D



.

5465845486.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...