Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.4.7][128 SLOTÓW][GILDIE ZA ITEMKI][AUTORSKIE PLUGINY][EXP ZA ZABICIE][POLSKIE KOMENDY] ★ DiamondCraft ★ Nowy oblicze serwerów!


Risen.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@UP

Już to raz pisałem.

Komendą /? gówno sprawdzisz, bo wyświetla się tam tylko połowa pluginów. xD

Skąd ty niby te informacje masz? wyświetla się wszystko, gówno masz a nie autorskie pluginy. Gównem chcesz przyciągnąć graczy, a jedynym pluginem którym chciałeś się tu pochwalić była komenda /vip :O

Opublikowano

@UP
/? nie wyświetla wszystkich pluginów i nie mów, że jest inaczej...

Np. u skkf jest o wiele więcej pluginów a wyświetla chyba z 15.

5465845486.png

Opublikowano

Co do waszego pierdolenia , o tym kto ,co , i jak - może wbijcie na serwer i docencie moją prace , dodam też ,że to ja panuje nad serwer więc mi tu nie pierdolić ze serwer to gówno , tak więc zapraszam :)

giphy.gif

Opublikowano

Zryty serv gracz Kaabom (czy jakos tak) chodzi w eq diax full prot4 i mieczyk diax ost5 Zo2 ...

Grasz 2godziny a on jakimś sposobem do ciebie dociera zbiera itemki i ucieka ...

 

Naprawde Polecam ...

Opublikowano

Serwera? Nie polecam.

Wbijam od razu lag, inni gracze nie dają normalnie grać nowym graczom (przycisk w losowe miejsce prawie zawsze teleportuje w to samo).

Dziękuję i dobranoc.

 

Jeszcze chciałbym dodać, że serwer jest totalnie nieogarnięty - Kolejny serwer tego... Tak, tego matoła.

A i Risen, po co stawiasz tą kropkę na końcu? Bezsens totalny.

 

Serwer mi się nie podoba, a tą opinię będziesz miał totalnie gdzieś - ''Kolejny kibol J3okera''' (czy jak mu tam)...

Od razu mówię, że ja go nigdy nie znałem i nie znam...

Opublikowano

Przycisk naprawimy a jeśli chodzi o lag, to sprawdziłem logi i cały czas było 20 TPS, zero lagów, więc trochę nie wiem o co chodzi...

5465845486.png

Opublikowano

Przycisk naprawimy a jeśli chodzi o lag, to sprawdziłem logi i cały czas było 20 TPS, zero lagów, więc trochę nie wiem o co chodzi...

Ehe, okej...

Internet 30mb/s, wchodzę - lag. Dziękuję.

A i zobaczcie sobie profil tego pana w tematach, czyżby konto Risen'a?

Nazwa serwera inna, ale IP te same ;)

http://www.mpcforum.pl/user/789446-iron-craft/

Opublikowano

@UP
To jest jedyna moja, oficjalna reklama.

Inne reklamy zgaduje, że są robione przez graczy za mały upominek. ;-)



.

5465845486.png

Opublikowano

@UP

To jest jedyna moja, oficjalna reklama.

Inne reklamy zgaduje, że są robione przez graczy za mały upominek. ;-)

 

.

Za mały upominek? On ma tych tematów tam ponad 15 ;)

+ Nie może być więcej niż jeden temat na forum o tym serwerze - Innym słowem, nie wiem czy za to nie powinieneś dostać warna.

 

EDIT:

Nie dodałem, że w tych tematach są dla ciebie charakterystyczne kropki, a więc jednak to konto jest twoje.

Opublikowano

@UP

To jest jedyna moja, oficjalna reklama.

Inne reklamy zgaduje, że są robione przez graczy za mały upominek. ;-)

 

.

Risen nie piernicz ze gracze zakladali tematy. Bo kazdy wie ze to byles ty z multi..

1365336413-U179206.png



avatar147.jpg



1365336413-U179206.png



|Grafik|Let´sPlayerowiec|Administrator PCM PVP|Administrator Rzeznia SV+FR|


Aktualnie Na mchc.pl (O.n.l.i.n.e)





Opublikowano

Jedyne konto jakie mam na MPC, to Risen.

Wcześniej miałem jeszcze jedno ale miałem 100% warna. -.-

Bajki my ale nie nam.

1365336413-U179206.png



avatar147.jpg



1365336413-U179206.png



|Grafik|Let´sPlayerowiec|Administrator PCM PVP|Administrator Rzeznia SV+FR|


Aktualnie Na mchc.pl (O.n.l.i.n.e)





Opublikowano

Wiesz co?

Od tej pory będę Cie ignorował i te Twoje teorie spiskowe.

To, że Intelowi nie wyszedł serwer i musiał go zamknąć, to już nie moja wina a ciągle próbujesz udowodnić jaki to serwer jest chu*owy...

 


Cienki serwer admini itemy rozdają!

Można wiedzieć jaki konkretnie admin? ;-)

5465845486.png

Opublikowano

@UP

Możesz jakoś uzasadnić swoją opinię, bo ja też mogę sobie napisać od tak, że serwer najgorszy. ;-)

Tak tps macie max 10 pluginy skonfigurowane tak że co chwile są jakieś problemy NP z logowaniem często ściny 30 s serwerowe administracja taka że dupę ściska nie bd wulgarny przykro mi ale znam sie na tym bylem administratorem na 21 serwerach moderatorem na 29 i właścicielem 4 serwerów

battlefield3wallpaperhdf.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...