Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

AdventureTech[WL][Dedyk][Prywatny serwer ] - zapisy na WL


DomsoPlayGames

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick w Minecraft : bojku0

Wiek : 18

Mikrofon [TAK/NIE] : Tak

TeamSpeak3 [TAK/NIE] : Tak

Dlaczego ty ? : Ponieważ, umiem współpracować oraz grać tak jak należy. Lubię
takie serwery. Nie zabijam innych graczy bez argumentu. Samoobrona jest ważna!

Co to jest Team Play ? : Jest to gra zespołowa, polega na współpracy i wzajemnej pomocy.

Co myślisz o griefie ? : Robią to osoby które zazdroszczą innym epickiej budowli

Czy rozumiesz i akceptujesz regulamin serwera ? : Oczywiście ze Tak

Serwer DayZ Polska 37.59.14.174:22126

Serwer Mumble: 37.59.14.174:50040

  • Odpowiedzi 101
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick w Minecraft : Mariulam


Wiek : 16


Mikrofon [TAK/NIE] : TAK


TeamSpeak3 [TAK/NIE] : TAK


Dlaczego ty ? : A czemu nie ?


Co to jest TeamPlay ? : Gra zespołowa jak sama nazwa wskazuje team - grupa play to sie kazdy domysli


Co myslisz o griefie ? : Nie powinno sie nikomu nic niszczyc


Czy rozumiesz i akceptujesz regulamin serwera ? [nizej] : TAK





Mariulam* błąd literówka była


Opublikowano

No ok był podobny serwer i no ok padł przez neosy poniżej 15 lat ale tutaj tez mogą żyć (jak i wszędzie) ludzie poniżej jakiegoś tam wieku jak robi się odpowiednie podanie na wl..

Nie że tylko nick, wiek, coś o sobie..

Ja np. nie umiem pisać podań łatwiej by było i bezpieczniej jakby podawali pytania do odpowiedzi i na ich podstawie rekrutować i najważniejsze nie

przez ts'a bo moja rozmowa z H@ wyglądała tak:

Wiek?

Nick?

Ogar modów?

bla bla bla

13 lat

czekam 15min nie odpisuje czekam drugie tyle i rozmowa zamknięta to wg mnie tak być nie powinno...

Opublikowano

Niby po co czekałem to 15 min bez celu i sprawdziłem czy jestem dodany na wl serwera bo jak wspomniałem ciut wyżej nick podawałem więc jakby chciał to by dodał ale widocznie nie chciał..

 

Tak z innej beczki szczerze nie wiem po co z tobą pisze skoro jak nie zostałem przyjęty to nie zostanę a ty mi nie pomożesz..

Opublikowano

Nick w Minecraft : Tiszka


Wiek :13


Mikrofon [TAK/NIE] :Tak


TeamSpeak3 [TAK/NIE] :Tak


Dlaczego ty ? :Poniewaz lubie serwery z modami i jestem ogarniety

Co to jest TeamPlay ? :Gra zespołowa

Co myslisz o griefie ? : Grief jest zakazany i dlatego go nie popieram


Czy rozumiesz i akceptujesz regulamin serwera ? [nizej] Akceptuję

Opublikowano

IhaHACX możesz na pw wysyłać mi temat tego serwa gdzie grasz?

 

 

jak tak bardzo chcesz dołączyć to ci napisze na pw ts i tam mogą ciebie przyjąć albo nie ale nie gwarantuje że cie wezmą w 90% ludzi ma powyżej 17 lat +

i z góry mowie nie piszcie tutaj bo uznają to za reklame servera tylko takie sprawy prosze na pw pisać

rageguydajdiaxa.png

Opublikowano

Nick w Minecraft :KrossTicker


Wiek :13


Mikrofon [TAK/NIE] :Tak ale nie zawsze mogę gadać


TeamSpeak3 [TAK/NIE] :tak jak up!!!


Dlaczego ty ? :Bo zundziły mi się normalne serwery i wolę trochę modów ogarnąć!!


Co to jest TeamPlay ? :sama nazwa mówi o grze zespołowej!


Co myslisz o griefie ? :nie znosze takich ludzie co grifują !!!! i nie mam zamiaru tego robić!!!


Czy rozumiesz i akceptujesz regulamin serwera ? :Tak akceptuje i rozumiem.

35688.png35169.png

 

 

Wyślij SMSa o treści: UPJ my10805993

(UPJ koniecznie napisz DRUKOWANYMI LITERAMI i nie zapomnij o spacji !!!)

pod numer 7668. Nie rzałuj 10gr na biedne rodziny wyslij SMSa

Opublikowano

Nick w Minecraft : LaRose


Wiek :17


Mikrofon [TAK/NIE] :Nie


TeamSpeak3 [TAK/NIE] :Nie


Dlaczego ty ? : Ponieważ znudziła mi się gra na zwykłych serwerach i teraz szukam pożądnego z modami oraz dobrze dogaduje się z innymi ludźmi.

Co to jest TeamPlay ? :Zespolowa gra.

Co myslisz o griefie ? : Griefu nie akceptuję oraz nie popieram.


Czy rozumiesz i akceptujesz regulamin serwera ? [nizej] Akceptuję.

Opublikowano

Nick w Minecraft : VrunzPL.

Wiek : Ponad 15 lat.

Mikrofon : Tak.

TeamSpeak3: Tak.


Dlaczego ty ? : Uwielbiam grać na serwerach, a najbardziej na modowanych. Zapewniają najwięcej frajdy. Niestety takich jest strasznie mało <_<


Co to jest TeamPlay ? : Gra zespołowa, drużynowa. Czym jest bez niej multiplayer? :)

Co myslisz o griefie ? : Nie nawidzę tego. Ktoś się narobi ,, jak wół" ,a ktoś inny znowu mu to zniszczy.

Czy rozumiesz i akceptujesz regulamin serwera ? : Jak najbardziej. Przeczytałem uważnie i akceptuję.

Pozdrawiam.

Opublikowano
Nick w Minecraft : DarkXin

Wiek : 15

Mikrofon [TAK/NIE] : Tak

TeamSpeak3 [TAK/NIE] : Tak

Dlaczego ty ? : Uwielbiam grać na modach. Ogarniam nie jestem wredny.

Co to jest TeamPlay ? : Granie w teamie.

Co myslisz o griefie ? : Banować. Na 100%

Czy rozumiesz i akceptujesz regulamin serwera ? [nizej] : Tak



DODACIE ??
Opublikowano

Nick w Minecraft : DTCX


Wiek : 13


Mikrofon [TAK/NIE] : Tak


TeamSpeak3 [TAK/NIE] : Tak


Dlaczego ty ? : Ponieważ chcialbym pograc na serwie na modach z AdventureTech


Co to jest TeamPlay ? : Team Play = Gra Zespolowa


Co myslisz o griefie ? : Nie Lubie Griefu - Nie Griefuje - Nie Popieram


Czy rozumiesz i akceptujesz regulamin serwera ? [nizej] : Akceptuje i Rozumiem

Opublikowano

Nick w Minecraft : Rix0n


Wiek : 14 lat


Mikrofon [TAK/NIE] : Tak


TeamSpeak3 [TAK/NIE] : Tak


Dlaczego ty ? :Ponieważ lubię grać na multiplayer , mam dobry kontakt z ludźmi , nie kłamię i ogarniam mody:)


Co to jest TeamPlay ? : TeamPlay- Gra zespołowa w której po prostu gramy razem i pomagamy sobie , nie uprzykżamy sobie gry;>


Co myslisz o griefie ? : Ehh Nienawidze tego ;x


Czy rozumiesz i akceptujesz regulamin serwera ? [nizej] : Tak rozumiem w pełni owy regulamin:)


Opublikowano

Nick w Minecraft :xades_


Wiek :14 rocznikowo


Mikrofon [TAK/NIE] :TAK


TeamSpeak3 [TAK/NIE] :NIE


Dlaczego ty ? : Ponieważ od dłuższego czasu interesuje się tego typu modpakiem -wczesniej tekkit i direwolf20 oraz Universal electricity rowniez DNS-. Umiem zbudowac podstawowe oraz średnio-zaawansowane maszyny oraz nie jestem griferem


Co to jest TeamPlay ? : To jest gra zespolowa i dla mnie to to że nie walczymy przeciwko sobie tylko próbójemy zrobić coś wielkiego


Co myslisz o griefie ? : A co moge o tym myślec.. poprostu go nienawidze


Czy rozumiesz i akceptujesz regulamin serwera ? : Rozumiem oraz akceptuje regulamin

Opublikowano

Nick w Minecraft : Huston

 

Wiek : 15

 

Mikrofon [TAK/NIE] : Tak

 

TeamSpeak3 [TAK/NIE] : Tak

 

Dlaczego ty ? : Stosuję się do regulaminu, lubie współpracę i robienie maszyn.

 

Co to jest TeamPlay ? : Grupowa Gra

 

Co myslisz o griefie ? : Griefu nie akceptuję oraz nie popieram.

 

Czy rozumiesz i akceptujesz regulamin serwera ? [nizej] : Tak

Opublikowano

Nick w Minecraft :xMagnet


Wiek :19


Mikrofon [TAK/NIE] :TAK



TeamSpeak3 [TAK/NIE] :TAK ciągle na nim siedzę



Dlaczego ty ? : ponieważ chce pograć na servie na którym można coś zbudować a nie grać 3 dni i nara



Co to jest TeamPlay ? : gra w zespole i tylko taka grę preferuje dlaczego ? bo jakby ktoś czegoś nie wiedział to zawsze ktoś komuś może pomoc a ja lubię pomagać



Co myślisz o griefie ? : myślę że trzeba być noobem bezy komuś coś psuć bądź kraść itemy na które ciężko pracował


trzeba banować takich ludzi perm banem



Czy rozumiesz i akceptujesz regulamin serwera ? [nizej] : oczywiście że tak


rageguydajdiaxa.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...