Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

AdventureTech[WL][Dedyk][Prywatny serwer ] - zapisy na WL


DomsoPlayGames

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick w Minecraft : own

Wiek : 13

Mikrofon [TAK/NIE] : Tak

TeamSpeak3 [TAK/NIE] : Tak

Dlaczego ty ? : Ponieważ jestem miły , uczciwy , lubię dobrą zabawę , szybko się uczę i słucham się starszych i mądrzejszych

Co to jest TeamPlay ? : To gra zespołowa w której wszyscy się dobrze bawią i sobie pomagają nawzajem

Co myslisz o griefie ? : Jest to straszna rzecz niszcząca serwery , bzdurna , nie potrzebna i niestety uprawiają go w większości tzw. Polskie dzieci

Czy rozumiesz i akceptujesz regulamin serwera ? [nizej] : Rozumiem oraz akceptuje i obiecuję że będę ich przestrzegał

//nieregulaminowa sygnatura - reflink
//BR3ND

  • Odpowiedzi 101
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick w Minecraft :Semirek

Wiek :14lat


Mikrofon [TAK/NIE] :Tak

TeamSpeak3 [TAK/NIE] :Tak


Dlaczego ty ? :Gram w miecraft od alphy.Na modach gram ponad rok.Bardzo lubię grać TeamPlay oczywiście z dobrymi ludzmi.Co tu więcej sie rozpisywać?


Co to jest TeamPlay ? :Gra zespołowa w której gramy wszyscy razam a nie jak dzieci ;p


Co myslisz o griefie ? :Grief?Czasami mozna ale w umiarze i jak komus to nie sprawia problemu.Ogólnie zawsze tempiłem takie dzieciaki poprostu z zazdrosci ze lepiej nie umieją niszczą.


Czy rozumiesz i akceptujesz regulamin serwera ? [nizej] :No tak oczywiście

Opublikowano

Nick w Minecraft : MineQuattro


Wiek : 15


Mikrofon [TAK/NIE] : TAK

TeamSpeak3 [TAK/NIE] : TAK


Dlaczego ty ? :Jestem miły odpowiedzialny nie kradne znam się co nie co na modach


Co to jest TeamPlay: gra teamplay oznacza granie w drużynie a nie samemu


Co myslisz o griefie ? : Grief to sposób na pozyskanie surowców dla debili którzy nie potrafią zdobyć ich normalnie


Czy rozumiesz i akceptujesz regulamin serwera ? [nizej] : Tak przeczytałem

Opublikowano

 

Nick w Minecraft : PLshiroPL

Wiek : 14

Mikrofon [TAK/NIE] : TAK

TeamSpeak3 [TAK/NIE] : TAK

Dlaczego ty ? :

Ponieważ jestem miły , uczciwy , lubię dobrą zabawę ,

szybko się uczę i słucham się starszych i mądrzejszych

Co to jest TeamPlay: gra teamplay oznacza granie w drużynie a nie samemu

Co myslisz o griefie ? : nie bo to jest głupie i zbyt szybko kończy sie gra

Czy rozumiesz i akceptujesz regulamin serwera ? [nizej] : Tak przeczytałem

Opublikowano

Nick w Minecraft : Albert_sheise


Wiek :15


Mikrofon [TAK/NIE] : Tak


TeamSpeak3 [TAK/NIE] : Tak


Dlaczego ty ? : Lubię grać na modach, jestem przyjazny i lubię współpracę


Co to jest TeamPlay ? : Gra zespołowa, gramy wszyscy razem


Co myslisz o griefie ? : Dla noobków, lam


Czy rozumiesz i akceptujesz regulamin serwera ? [nizej] : Tak

Opublikowano

Zmiana kanalu TS

 

Zapraszam na TeamSpeak-a :


IP : ts.extremecraft.pl


kanał : 4 ( hasla nie ma :) )


strefa vip

PS . Prosze o wbijanie na ts-a ...

Niektorym ludzią wyslalem juz zaproszenia , lecz

niestety mpc ma ograniczenia wysylania

wiadowmosci ;/

Prosze czekac cierpliwie :)

Opublikowano

Nick w Minecraft :13domekyt


Wiek :14


Mikrofon [TAK/NIE] :TAK


TeamSpeak3 [TAK/NIE] :TAk


Dlaczego ty ? : Ponieważ od dłuższego czasu interesuje się tego typu modpakiem (wczesniej tekkit i direwolf20). Umiem zbudowac podstawowe oraz średnio-zaawansowane maszyny oraz nie jestem griferem


Co to jest TeamPlay ? : To jest gra zespolowa( bo tak mówi regulamin ) i dla mnie to to że nie walczymy przeciwko sobie tylko próbójemy zrobić coś wielkiego


Co myslisz o griefie ? : A co moge o tym myślec.. poprostu go nienawidze


Czy rozumiesz i akceptujesz regulamin serwera ? : Rozumiem oraz akceptuje regulamin

Opublikowano

Nick w Minecraft :TheSuchy


Wiek :14


Mikrofon [TAK/NIE] :TAK


TeamSpeak3 [TAK/NIE] :TAK


Dlaczego ty ? :Zawsze słucham zasad i adminów jestę ogarnięty


Co to jest TeamPlay ? :zespołowa gra


Co myslisz o griefie ? :Nieopłaca się griefować ponieważ szybko można dostać bana i nie pograć za długo


Czy rozumiesz i akceptujesz regulamin serwera :Tak

Opublikowano

Nick w Minecraft : MowMiSaczek


Wiek : 15


Mikrofon [TAK/NIE] : Tak


TeamSpeak3 [TAK/NIE] : Tak


Dlaczego ty ? : Ponieważ znam się na modach technicznych


Co to jest TeamPlay ? : Grópowa Gra


Co myslisz o griefie ? : Jest na większości serwerów zakazany , dla mnie grif robią dzieci neo


Czy rozumiesz i akceptujesz regulamin serwera ? [nizej] : Rozumiem i Akceptuje

Opublikowano

Nick w Minecraft : Kolan


Wiek : 17


Mikrofon [TAK/NIE] : Tak


TeamSpeak3 [TAK/NIE] : Tak


Dlaczego ty ? : Dobrze dogaduję się z ludźmi, lubię pobudować w spokoju

z dala od dzieciaków :P


Co to jest TeamPlay ? : Myślę że jest to rozgrywka polegająca na

wzajemnej pomocy, zabawia itp. bez uprzykrzania innym życia...

Co myslisz o griefie ? : Idiotyzm.


Czy rozumiesz i akceptujesz regulamin serwera ? : Jasne

Opublikowano

Nick w Minecraft :G4sior



Wiek :14



Mikrofon [TAK/NIE] :Tak



TeamSpeak3 [TAK/NIE] :Tak



Dlaczego ty ? : Ponieważ jestem milym graczem



Co to jest TeamPlay ? :Jest to gra zespolowa , razem nawzajem sobie pomagamy



Co myslisz o griefie ? : Ze to jest glupie i nie mile dla innych ludzi



Czy rozumiesz i akceptujesz regulamin serwera ? [nizej] :Tak

Opublikowano

Nick w Minecraft : MrPsychoo


Wiek :13


Mikrofon [TAK/NIE] :TAK


TeamSpeak3 [TAK/NIE] : TAK . Skype tez


Dlaczego ty ? : Lubie grac i poznawac nowych ludzi , pomagam w potrzebie


Co to jest TeamPlay ? : Wspólpraca , Gra zespolowa , POMOC . !


Co myslisz o griefie ? : Nie lubie i nie popieram


Czy rozumiesz i akceptujesz regulamin serwera ? : Oczywiscie ze TAK , !


Pozdrawiam

Opublikowano

Zapraszam użytkowanikow : Manio356 , GamerMateusz , Kolan

 

 

Na teamspeak-a : ts.extremecraft.pl

kanał 4 w strefie VIP

wbijcie na jakis podkanal i sie dogadamy :)

 

 

Zkonkatujcie sie ze mna i zostaniecie dodani na WhiteListe :)

 

Reszta poczekajcie :D

 

 

Przepraszam ze pisze tu , ale mpc cos adwala i PW nie moge pisac ;/

Opublikowano

Nick w Minecraft : XYZO_LPPL


Wiek : 13


Mikrofon [TAK/NIE] : TAK


TeamSpeak3 [TAK/NIE] : TAK

Dlaczego ty ? : Ponieważ znudził mi sie już single player z modami , próbowałem nawet sam założyć serwer ale mi sie nie udało , więc zaczołem szukać jakiegoś fajnego serwera na modach , no i mam nadzieje że znalazłem .

Co to jest TeamPlay ? : TramPlay to jak sama nazwa wskazuje gra zespołowa .

Co myslisz o griefie ? : Griefe to jest według mnie bezmyślne niszczenie , najczęściej ze złości lub jakiegoś innego powodu . Griefu nie toleruje !!

Czy rozumiesz i akceptujesz regulamin serwera ? [nizej] : Tak rozumiem i akceptuje .

UD5gjmS.png

Opublikowano

Nick w Minecraft :Kontek56


Wiek :14lat


Mikrofon :Tak


TeamSpeak3 :Tak


Dlaczego ty ? :Ogarniam mody nie grifuje i potrafi współ pracować


Co to jest TeamPlay ? :Granie w Grupie i wspulna pomoc


Co myslisz o griefie ? :Wstyd mi tych dzieci


Opublikowano

Kto chce dolaczyc jeszcze do serwera , prosze o dołączenie na TeamSpeak-a !

 

ip : ts.extremecraft.pl

kanał : 4

podkanał : Rekrutacja do Adventure Tech

NIE MA HASLA :)

 

Pozdrawiam i zapraszam :)

Opublikowano

Nick w Minecraft : PolikMC

Wiek : 15

Mikrofon [TAK/NIE] : Tak

TeamSpeak3 [TAK/NIE] : Tak

Dlaczego ty ? : Ponieważ, umiem współpracować oraz grać tak jak należy. Lubię takie serwery i już wielokrotnie na takich grałem Nie chceatuje i pomagam w razie takiej potrzeby. Nie zabijam, chyba że ktos mnie zaatakuje i zabierze mi dużo hp. Samoobrona jest ważna!

Co to jest TeamPlay ? : Jest to gra zespołowa, polega na współpracy i wzajemnej pomocy.

Co myslisz o griefie ? : Ze jest to cos, co wykonują osoby, które zazdroszczą innym budowli, które właśnie griefują grieferzy xD

Czy rozumiesz i akceptujesz regulamin serwera ? [nizej] : Oczywiście!



Musisz podać hasło!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...