Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[JailMod] [1.4.6/1.4.7] [SuperWorld.PL] [RocketServers.eu] [130 SLOTÓW] [ZAPRASZAMY]


AwPe

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zapraszam !

 

Właśnie jeden ze Strażników pracuje nad nowymi Sektorami z działu Kopalni IV .

 

Za niedługo Konkurs PVP . Zapraszamy ;3

  • Odpowiedzi 110
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

1. Wiek:12
2. Obycie z komendami:10/10
3. Dlaczego ty:umiem duzo komend

4. Staż z minecraftem: od 4lat
5. Staż z serwerami:3lat
6. Czy byłeś już administratorem jakiegoś serwera: Bylem sam mialem serwa
7. Na ilu serwerach grałeś: oj oj duzo
8. Kontakt : skype zidi66

Opublikowano

Ogólnie działa już 3 miesiące ale rozpad był i zmiana adresu ;// Aktualnie działa bardzo dobrze :)

Opublikowano

Serdecznie polecam serwer, miła atmosfera, mili gracze (Otrzymałem pomoc od pewnego gracza na start^^), admini tez mili i ogólnie super.

Plus 1 wieeelki + ZERO HEJTERÓW :D

nie ma :D

Opublikowano

Serwera nie polecam, lagi w cholerę.

Przy internecie 30mb/s miałem takie opóźnienia, że masakra.

130 slotów to stanowczo za dużo, a spawn i tak nie za dobry.

Ogólnie nie polecam.

Opublikowano

Imię: Albert
Wiek: 16


TS + Mikro: Tak


Nick: Creiq



Coś o sobie :



Witam :)
, jak ww. mam na imię Albert, od najmłodszych lat jestem napalonym
piłkarzem ^^ , trenuję tak że grę na perkusji, co bardzo dobrze mi
wychodzi :D , słucham muzyki PoP a moim idolem jest Michael Jackson :P . Bardzo lubię komputery, i z tym wiążę swą przyszłość.



Doświadczenie :



- 5 - cio letni staż na serwerach minecraft jako gracz


- 3 letni staż na serwerach minecraft jako Moderator/Administrator/Właściciel


- Znajomość posługiwania się pluginami, oraz ich konfiguracja + komendy 10/10


- Jestem w trakcie nauki języka HTML + Kodowanie i pliki CSS



Dlaczego ja ?



Serwer
się rozrasta i są potrzebni nowi członkowie ekipy, wiem że taka osoba
jak ja może dużo wnieść serwerowi, mam duże poczucie humoru i jest mnie
bardzo trudno zdenerwować, jestem sprawiedliwy i sumiennie wypełniam
powierzone mi obowiązki.Swoją postawą będę starał się ulepszać serwer





@Quilt nie pisz bezsensownych postów... lagi to masz ty dziwne, że w południe było 15 osób i nikt się nie skarżył na lagi, idź z tym swoim internetem 30mb z orange :PP

A jeżeli chodzi o spawn, to jak jesteś taki mądry wykombinuj coś innego chętnie się pośmieje z ciebie :) rusz dupe a nie trujesz innym a tak bardzo się starają...

Serwer jak najbardziej polecam! :)

Opublikowano

1. Wiek: 14
2. Obycie z komendami: Zależnie od pluginów.
3. Dlaczego ty:Ponieważ lubię grać na takich serwerach. I Bardzo bym chciał dostać te stanowisko
4. Staż z minecraftem:Duży
5. Staż z serwerami:Powyżej Średniego
6. Czy byłeś już administratorem jakiegoś serwera:Tak , Miałem własny (Dedyk)
7. Na ilu serwerach grałeś:Dużo nie sposób obliczyć
8. Kontakt :GG 26653533

Poszukuje grafika napisz do mnie na PW!

Opublikowano

Serwera nie polecam, lagi w cholerę.

Przy internecie 30mb/s miałem takie opóźnienia, że masakra.

130 slotów to stanowczo za dużo, a spawn i tak nie za dobry.

Ogólnie nie polecam.

Ja mam 6mb i nic nie laguje.. przestań ściągać pornole i nie pierdziel : x

Opublikowano

Serwer fajny ale admin Suzz zjebany dał mi muta za nic nie ogar administrator i jak tu grać radze wam nie wchodzić albo wejść i się przekonać jaki jest admin Pozdro..

eJwLTs3LS_QuSszMS-TiCq7Kz87O5_LNzEtNLkpMK-FyLkpNLUgtKuYyNAAhI1NTLgMAuHIPfQ~~.png
Opublikowano

Nie daję muta bez przyczyny :)) Niektórzy ludzie nie potrafią zrozumieć jak działa ten świat

Opublikowano

Fajny serwer ^^. Przed chwilą zacząłem i już sektor C :). Pomocni gracze i administratorzy z poczuciem humoru , serwer polecam :)

Tu moje małe podanie na moda :D.

1. Wiek: 13
2. Obycie z komendami: Muszę sobie przypomnieć xD.
3. Dlaczego ty: Hmm dlaczego ja ? Na 1 serwerze byłem modem i bardzo dobrze mi szło : ). Kiedy chciałem odejść wszyscy mnie chcieli powstrzymać , niestety serwer upadł ; /
4. Staż z minecraftem: Długo gram ale nie pamiętam jaka to była wersja :c.
5. Staż z serwerami: Też długo : o
6. Czy byłeś już administratorem jakiegoś serwera: Byłem tak jak wymieniłem w pkt 3.
7. Na ilu serwerach grałeś: hmm jest ich troche ale tylko kilka mi się podoba i na nich gram
8. Kontakt : Mogę podać w grze lub na pw tutaj :)

 

Pozdrawiam Skarpetkaa

a0cw13.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...