Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[JailMod] [1.4.6/1.4.7] [SuperWorld.PL] [RocketServers.eu] [130 SLOTÓW] [ZAPRASZAMY]


AwPe

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

daweman

 

Najtrudniej się kopie deseczki i "stołna" ale jak się już będzie w Sektorze-B to luz! :)

  • Odpowiedzi 110
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Suzz, trochę wkurzające jest jak się klocki bugują czasem ;( Ale i tak serwer jest zajefajny xD

Opublikowano

Suzz, no działa, działa! :)

 

Podanie na Strażnika:

 

 


1. Imię : Przemysław - Mówcie mi Przemek lub Kredka bądź KredkaMan.
2. Nick: KredkaMan.
3. Wiek: 14.
4. Gra w MineCraft: Od 1.7.3 (Kiedyś grałem na Alphie przez krótki czas.) A na serwerach gram od 1.8

5. Doświadczenie serwerowe: Byłem Moderatorem na kilku serwerach.. Lecz te serwery schodziły na "psy" lub upadały.
6. znajomość komend w skali 1-10: 9,9 :)
7. Komunikatywność z innymi: Bardzo dobrze spr. się w rolach przywódcy. :)
8. Kontakt: GG mógłbym podać, E-Mail także :)
9. Twórczość: Lubię budować pomniki... Np. Św. Mikołaja (Na konkurs MPCForum.) itp.

Opublikowano

Suzz, jeżeli mógłbym coś dodać to to iż ten serwer to cukierek! :)

 

Fajnie będzie jak serwer będzie miał więcej graczy od Hardcore SKKF'a! :F

Opublikowano

Super server gram tu troche (jakoś w grudniu zacząłem) i bardzo mi sie podoba.

Ogarnięta i miła administracja. Polecam!!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...