Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

SaintsCraft [Wojny Frakcji] [Czary] [Skille] [i wiele więcej]


jinii

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie, to ja zapraszam na serwer :)

"[...] w szaleństwie moim odnalazłem

zarazem i wolność i bezpieczeństwo.

Wolność samotności i

bezpieczeństwo niezrozumienia."

  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

To ja zapraszam, cicho tam ;p

"Kiedyś usłyszałem jedną bardzo mądrą rzecz

Że na świecie nie ma ludzi normalnych i nienormalnych

Tylko są ci pozamykani w zakładach

I ci, którzy nie zostali przebadani"-Słoń

Opublikowano

Nie ja zapraszam najbardziej :D

"[...] w szaleństwie moim odnalazłem

zarazem i wolność i bezpieczeństwo.

Wolność samotności i

bezpieczeństwo niezrozumienia."

Opublikowano

Tak bo moje zaproszenie są najbardziej zachęcające :)

"[...] w szaleństwie moim odnalazłem

zarazem i wolność i bezpieczeństwo.

Wolność samotności i

bezpieczeństwo niezrozumienia."

Opublikowano

Kłamiesz. Zapraszam na Serwer :)

"Kiedyś usłyszałem jedną bardzo mądrą rzecz

Że na świecie nie ma ludzi normalnych i nienormalnych

Tylko są ci pozamykani w zakładach

I ci, którzy nie zostali przebadani"-Słoń

Opublikowano

Prawdę mówię to ja zapraszam na serwer :D

"[...] w szaleństwie moim odnalazłem

zarazem i wolność i bezpieczeństwo.

Wolność samotności i

bezpieczeństwo niezrozumienia."

Opublikowano

ALe wy się kłócicie -.- Zapraszam :)

"Kiedyś usłyszałem jedną bardzo mądrą rzecz

Że na świecie nie ma ludzi normalnych i nienormalnych

Tylko są ci pozamykani w zakładach

I ci, którzy nie zostali przebadani"-Słoń

Opublikowano

CampeR, cichaj, Zapraszam :D !

"Kiedyś usłyszałem jedną bardzo mądrą rzecz

Że na świecie nie ma ludzi normalnych i nienormalnych

Tylko są ci pozamykani w zakładach

I ci, którzy nie zostali przebadani"-Słoń

Opublikowano

Tak Grożę ci, Zapraszam :) !

"Kiedyś usłyszałem jedną bardzo mądrą rzecz

Że na świecie nie ma ludzi normalnych i nienormalnych

Tylko są ci pozamykani w zakładach

I ci, którzy nie zostali przebadani"-Słoń

Opublikowano

Dwaaj :D !

"Kiedyś usłyszałem jedną bardzo mądrą rzecz

Że na świecie nie ma ludzi normalnych i nienormalnych

Tylko są ci pozamykani w zakładach

I ci, którzy nie zostali przebadani"-Słoń

Opublikowano

Wyłącz torrenty z red.....YouTube :D

"Kiedyś usłyszałem jedną bardzo mądrą rzecz

Że na świecie nie ma ludzi normalnych i nienormalnych

Tylko są ci pozamykani w zakładach

I ci, którzy nie zostali przebadani"-Słoń

Opublikowano

Zapraszam, zapraszam :D

"[...] w szaleństwie moim odnalazłem

zarazem i wolność i bezpieczeństwo.

Wolność samotności i

bezpieczeństwo niezrozumienia."

Opublikowano

Nie wpychaj sie :D

"Kiedyś usłyszałem jedną bardzo mądrą rzecz

Że na świecie nie ma ludzi normalnych i nienormalnych

Tylko są ci pozamykani w zakładach

I ci, którzy nie zostali przebadani"-Słoń

Opublikowano

A no wbijać na serwa :D drzwiami i oknami :D

"[...] w szaleństwie moim odnalazłem

zarazem i wolność i bezpieczeństwo.

Wolność samotności i

bezpieczeństwo niezrozumienia."

Opublikowano

Jak się bawić to się bawić drzwi wyj... okno wstawić :) Zapraszamy na serwer i Ts'a !

"Kiedyś usłyszałem jedną bardzo mądrą rzecz

Że na świecie nie ma ludzi normalnych i nienormalnych

Tylko są ci pozamykani w zakładach

I ci, którzy nie zostali przebadani"-Słoń

Opublikowano

Yee :D

 

Zapraszam, zapraszam bo warto :3

"[...] w szaleństwie moim odnalazłem

zarazem i wolność i bezpieczeństwo.

Wolność samotności i

bezpieczeństwo niezrozumienia."

Opublikowano

Twoje teksty sa nudne ^^

"Kiedyś usłyszałem jedną bardzo mądrą rzecz

Że na świecie nie ma ludzi normalnych i nienormalnych

Tylko są ci pozamykani w zakładach

I ci, którzy nie zostali przebadani"-Słoń

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...