Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

SaintsCraft [Wojny Frakcji] [Czary] [Skille] [i wiele więcej]


jinii

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zbliżamy się dużymi krokami do otwarcia serwera ts3 !

"Kiedyś usłyszałem jedną bardzo mądrą rzecz

Że na świecie nie ma ludzi normalnych i nienormalnych

Tylko są ci pozamykani w zakładach

I ci, którzy nie zostali przebadani"-Słoń

  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Serwer Ts3 Wystartowal ! O ip pytac sie na serwerze !

"Kiedyś usłyszałem jedną bardzo mądrą rzecz

Że na świecie nie ma ludzi normalnych i nienormalnych

Tylko są ci pozamykani w zakładach

I ci, którzy nie zostali przebadani"-Słoń

Opublikowano

@refresh

 

 

@refresh

"[...] w szaleństwie moim odnalazłem

zarazem i wolność i bezpieczeństwo.

Wolność samotności i

bezpieczeństwo niezrozumienia."

Opublikowano

Zbliżamy się do otwarcia Strony Sieci!

"Kiedyś usłyszałem jedną bardzo mądrą rzecz

Że na świecie nie ma ludzi normalnych i nienormalnych

Tylko są ci pozamykani w zakładach

I ci, którzy nie zostali przebadani"-Słoń

Opublikowano

Nie polecam... Powód ? Dostałem bana za to, że powiedziałem "Nie znacie się".

 /\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/

 \/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\

Opublikowano

Dostałeś kick'a a nie bana, pozdro, widać że ty się znasz -.-

A i dziękuję za odświeżenie prezentacji.

"Kiedyś usłyszałem jedną bardzo mądrą rzecz

Że na świecie nie ma ludzi normalnych i nienormalnych

Tylko są ci pozamykani w zakładach

I ci, którzy nie zostali przebadani"-Słoń

Opublikowano

Witam, wchodząc na serwer, miałem mieszane uczucia, że będzie znowu denny jak inne na które wszedłem. Ale nie! Ale nie! Wchodząc na serwer, olśniło mnie bardzo ładny spawn. Ku mojemu zdziwieniu, jest MobArena! Dobra, starczy paplania. Ogólnie, to serwer zdobył w moich oczach i polecam dla nowych graczy.

Opublikowano

To miło widzieć pozytywne komentarze na temat serwera :3

"[...] w szaleństwie moim odnalazłem

zarazem i wolność i bezpieczeństwo.

Wolność samotności i

bezpieczeństwo niezrozumienia."

Opublikowano

@BigeeYeah Chyba potrafie czytać.. Wyraźnie pisze "Banned"

 /\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/

 \/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\

Opublikowano

Zapraszam na serwer :)

"[...] w szaleństwie moim odnalazłem

zarazem i wolność i bezpieczeństwo.

Wolność samotności i

bezpieczeństwo niezrozumienia."

Opublikowano

@Kalezz nie mam zamiaru dłużej się z tobą kłócić, bo nie opłaca się marnować czasu na hejtera.

Kto chcę się przekonać to wejdzie i zobaczy...

"Kiedyś usłyszałem jedną bardzo mądrą rzecz

Że na świecie nie ma ludzi normalnych i nienormalnych

Tylko są ci pozamykani w zakładach

I ci, którzy nie zostali przebadani"-Słoń

Opublikowano

@up

 

W 100 % się z tobą zgadzam

"[...] w szaleństwie moim odnalazłem

zarazem i wolność i bezpieczeństwo.

Wolność samotności i

bezpieczeństwo niezrozumienia."

Opublikowano

Dziękuję.

"Kiedyś usłyszałem jedną bardzo mądrą rzecz

Że na świecie nie ma ludzi normalnych i nienormalnych

Tylko są ci pozamykani w zakładach

I ci, którzy nie zostali przebadani"-Słoń

Opublikowano

Nie ma za co.

"[...] w szaleństwie moim odnalazłem

zarazem i wolność i bezpieczeństwo.

Wolność samotności i

bezpieczeństwo niezrozumienia."

Opublikowano

Zapraszamy na serwer! Serwer się rozkręca !

"Kiedyś usłyszałem jedną bardzo mądrą rzecz

Że na świecie nie ma ludzi normalnych i nienormalnych

Tylko są ci pozamykani w zakładach

I ci, którzy nie zostali przebadani"-Słoń

Opublikowano

Zapraszam bardziej niż ta osoba wyżej!

Serwer się wybija ponad inne niczym ptak samotny pośród wzgórz...

"[...] w szaleństwie moim odnalazłem

zarazem i wolność i bezpieczeństwo.

Wolność samotności i

bezpieczeństwo niezrozumienia."

Opublikowano

Serdecznie zapraszam na serwer.

"[...] w szaleństwie moim odnalazłem

zarazem i wolność i bezpieczeństwo.

Wolność samotności i

bezpieczeństwo niezrozumienia."

Opublikowano

Dziękuje bardzo za opinię.

"Kiedyś usłyszałem jedną bardzo mądrą rzecz

Że na świecie nie ma ludzi normalnych i nienormalnych

Tylko są ci pozamykani w zakładach

I ci, którzy nie zostali przebadani"-Słoń

Opublikowano

Zapraszam na serwer bardzo miła atmosfera.

"[...] w szaleństwie moim odnalazłem

zarazem i wolność i bezpieczeństwo.

Wolność samotności i

bezpieczeństwo niezrozumienia."

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...