Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

SaintsCraft [Wojny Frakcji] [Czary] [Skille] [i wiele więcej]


jinii

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

SaintsCraft [Wojny Frakcji]

ip: spa.owncraft.pl:2600

Sloty: 30

Potwory: Tak

Zwierzęta: Tak

PvP: Tak

Premium: Nie

Nether: Tak

TheEnd: Tak

WhiteList: Nie

Rekrutacja: Tak

Team Serwera:

[Wlasciciel] CampeR_Thc

[Administrator] BigeeYeah

[Moderator] Torsons

Kontakt z Administracją:

Kontakt z: CampeR_Thc

gg: 31441716

skype: camper.pro2

Kontakt z: BigeeYeah

gg: 13133702

Regulamin serwera:

1. Administracja ma prawie zawsze racje.
2 . Obraza gracza lub członka teamu będzie karana banem nawet do 48h.
3. Na serwerze można przeklinać.
4. Vipy są tak samo karani jak gracze.
5. Wędrowanie z gildii do gildii tylko po to żeby ją okraść będzie karane.
6. Zabijanie nowych graczy będzie karane banem od 1h nawet do 12h.
7. Używanie cheatów oraz modów wspomagających grę będzie karane.
8. Za czerwoną linią pvp jest już włączone.
9. Robienie claimów na terenie spawnu będzie karane usunięciem gildii oraz banem na 4h.
10. Forum serwera: [link znajdziecie na serwerze]
11. Administracja nie rozdaje itemów itp.
12. Nie prosimy adminów o tp itp.
13. Wylogowanie się podczasz pvp karane jest banem na 5min.
14. Wlaścicielem serwera jest: CampeR_Thc

Pozostałe informacje:

Na serwerze są dostępne czary dla rangi Palladyn która można kupić za 3000$

Aby umilić rozgrywkę na serwerze została dodana MobArena

Rekrutacja na Administratora serwera Otwarta

Rekrutacja na Moderatora serwera Otwarta

Czary są też dostępne dla vipów

Na serwer będą wprowadzane często nowości

UpDate

Updata 0.1 18.02.2013
Został dodany drop kasy z mobów.
Został poprawiony lekko drop itemów z mobów.
Popawionio kilka małych błędów.

Updata 0.2 19.02.2013

Dodano automatyczne kupowanie rangi Palladyn (/warp Palladyn)

Dodano sklep z enchantami (/warp enchant)

  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie długo zostaną dodane numery Gadu-Gadu do mnie i do CampeR'a. A także za pewien czas zostanie dodany serwer Ts3.

"Kiedyś usłyszałem jedną bardzo mądrą rzecz

Że na świecie nie ma ludzi normalnych i nienormalnych

Tylko są ci pozamykani w zakładach

I ci, którzy nie zostali przebadani"-Słoń

Opublikowano

Updata 0.1 18.02.2013

Został dodany drop kasy z mobów.
Został poprawiony lekko drop itemów z mobów.
Popawionio kilka małych błędów.

Opublikowano

Dziękuję wszystkim za opinię :)

"Kiedyś usłyszałem jedną bardzo mądrą rzecz

Że na świecie nie ma ludzi normalnych i nienormalnych

Tylko są ci pozamykani w zakładach

I ci, którzy nie zostali przebadani"-Słoń

Opublikowano

Zajebisty serwer a tak btw to'

Podanie na KidModa


Imie:Krzysztof


Hobby:Gry komputerowe,e-sport,


Doswiadczenie:Zadne,moja znajomosc komend oceniam na 3/10,lecz w koncu na jakims serwie trzeba zacząc


Dlaczego TY:Sadze,ze jestem ogarniety,czasami mam psychike
dziecka,czasami dorosłego,co jest czasem minusem,czasem plusem.MAm
nadzieje ze mnei przyjmiecie.


Pozdrawiam,Krzychu

Opublikowano

Zapraszamy wszystkich ! Serwer się rozkręca ! 2000x2000 kratek mapa ! :D

"Kiedyś usłyszałem jedną bardzo mądrą rzecz

Że na świecie nie ma ludzi normalnych i nienormalnych

Tylko są ci pozamykani w zakładach

I ci, którzy nie zostali przebadani"-Słoń

Opublikowano

Updata 0.2 19.02.2013


Dodano automatyczne kupowanie rangi Palladyn (/warp Palladyn)


Dodano sklep z enchantami (/warp enchant)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...