Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowa Masakra ! [1.4.6/1.4.7] [Świetna Zabawa!]


Marcinosa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co mi tam ja też się zgłoszę :P

 

Nick w Minecraft : Remik68

Wiek: 5 dni temu skończyłem 12 :)
Coś o sobie: lubię informatykę , jak na wiek jestem ogarnięty ,

Dlaczego Ty?: Jestem kreatywnym graczem , nie kradnę , nie grifuję , pomagam wszystkim którzy tego potrzebują , Lubię zasady KM , chciałbym się chociaż raz poczuć w gronie Kwadratowej Masakry :)

mca.png
  • Odpowiedzi 91
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick w Minecraft : eizoYT
Wiek: 18
Coś o sobie: Aktywny sportowo 18-latek :) Kręce filmik na YT oraz interesuje mnie Informatyka ;)
Dlaczego Ty?: yyy bo tak, nie mam co robić we weeke
nd ;)

36312214307482163419.jpg

Opublikowano

Nick w Minecraft :kopernik143

Wiek: 15

Coś o sobie:Często siedzę na serwerze.

Dlaczego Ty?: Lubie serwery typu Kwadratowa Masakra.

Opublikowano

nick w minecraft:ssssx

wiek:12 lat

coś o sboie:ładnie buduje i jetem kreatywny

dlaczego ty?: jestem ogarnięty,lubię serwery tego typu i bardzo chciałbym na tym serwie zagrać,często będe wchodził na serwa

skype:kanapkabp

Opublikowano

Nick: VenirPL

Wiek: 15

Coś o sobie. ;):

Lubie poznawac nowych ludzi, duzo budowac milą atmosfere. Interesuje
sie mechanika wszelkiego rodzaju, duzo biegac i pograc sobie :D

Dlaczego Ty?:
Lubie tego typu serwery i trochę się odprężyć grając :D

POZDRAWIAM :D

Moje Tuty:


#1 Generator stone #2 100% Automatyczna farma kaktusów #3 100% Automatyczna farma trzciny


Wejdź na profil i poszukaj ;D Moje konto YT z poradnikami :

 


Opublikowano

Nick W minecraft :Myster02

wiek 15 laty

Kreatywny Spoko Ziom

Mam ochote o zagranie na TYM SERVIE !!!!



Nazwa Gracz Myster02

wiek 15

Kreatywny Spoko Smieszny Ziom^^

Dlaczego ty Mam ochote na zagranie na tym servie Bedzi Mila Atmosfera :D

Opublikowano
Nick w Minecraft : McFace

Wiek: 13 niemal 14 lat

Coś o sobie: Lubie grać w MC grałem na kilku serwerach typu kwadratowa masakra więc i tu chce :D

Dlaczego Ty?: Ponieważ umiem się dostosować do stanu rzeczy. Wiem kiedy należy skończyć lub odpuścić. I oczywiście jakoś buduje niektórym się podoba :D
Opublikowano
Nick w Minecraft : MineXII

Wiek: 13 lat

Coś o sobie: Człowiek który pragnie wiele rozrywki w wolnym czasie :)

Dlaczego Ty?: Potrafię budować różne ciekawe machanizmy które na pewno pomogą urozmaicić jeszcze bardziej serwer,

jestem ogarniętym NIE n00bem :) ,

mam ochotę pograć na jakimś normalnym serwie :D
Opublikowano

ODRADZAM WSZYSTKIM GRANIE TUTAJ!!!
Jest to któryś raz z kolei jak serwer jest usuwany i stawiany na nowo pod
nową nazwą itp...

Tworzą fora na potrzeby jednej wersji potem ją porzucają.
Ostatnia to była ta: http://camerion.c0.pl/

Mimo zapewnień po ostatniej zmianie ,że będzie to już stały server tak nie

było. Był znów niedostępny 1-2 tygodnie i znów postawiony inny.

STRACIŁEM TU SWÓJ CZAS I NERWY!
Wygląda to zwyczajnie jak sposób na zarabianie na vipach.
Stawiają server zarabiają na vipach potem jak już vipy przestają przychodzić
zamykają i stawiają znów by zarobić ponownie udając inny nowy server!.

NIE POLECAM.
JEŚLI KTOŚ SIĘ TU DECYDUJE GRAĆ NIECH TRAKTUJE TA GRE TUTAJ JAKO CHWILOWĄ!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...