Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowa Masakra ! [1.4.6/1.4.7] [Świetna Zabawa!]


Marcinosa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Nick w Minecraft :Alexander

Wiek:16 lat

Coś o sobie:gram tylko w minecraft od ponad 4 miesiecy

Dlaczego Ty?:lubie kwadratowa masakre :P
  • Odpowiedzi 91
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick w Minecraft : Spalacz

Wiek: 15

Coś o sobie: Gram w Minecraft 2 lata. Jestem sympatyczny.

Dlaczego Ty: Ponieważ potrafię przetrwać najgorsze, efektywnie buduje.

 

 

 

Pozdrawiam serdecznie. Dawid .

Opublikowano

Nick w minecraft : Sierpowy

Wiek : 15

Coś o sobie : gram dużo i aktywnie w minecraft.

Dlaczego ja : Bo współpracuję z innymi minecraftowiczami i jestem sympatyczny dla graczy i adminów

Opublikowano
Nick w Minecraft : Viccek

Wiek: 13 lat

Coś o sobie: Jestem Zaawansowanym graczem minecraft.

Dlaczego Ty?:Chciałbym spróbować gry na serwerze tego typu
Opublikowano

Nick w Minecraft: Aetoran

Wiek: 13 lat.

Coś o sobie: Mam 13 lat chodzę do 1 gimnazjum. Lubie sport i gry komputerowe.

Dlaczego ty: Lubie kwadratową masakre i Jestem Ogarnienty.

Opublikowano

Nick w Minecraft : koma12
Wiek: 14
Coś o sobie: Mam na imie Marek, chodze do klasy 2 gim. Duzo czasu spedzam na graniu w minecraft.pl
Dlaczego Ty?: Ponieważ lubie kwadratowa masakre ogladam kazdy jej odcinek. Mam ts mozeby razem porozmawiać :]

Opublikowano
Nick w Minecraft :SzescikPL

Wiek:12

Coś o sobie:Jestem miły, lubie zawierać nowe znajomości. Gram w piłke nożną
Dlaczego Ty?:Jestem skory do współpracy lubie się budowac z nowo poznanymi osobami :) Mam nadzieję że poznam nowych kolegów (jka będę móg ich tak nazywać:) )

Opublikowano

Nick w Minecraft :IRusio
Wiek:15
Coś o sobie:Kreatywny,czesto siedzę na servie,
Dlaczego Ty?:Mam ochote na server który odbiega od innych i sie troche zabawić w fajnym towarzystwie

Opublikowano

Nick w grze: KubusJLB

Wiek: 14lat

Coś o sobie: Lubie gry typu Minecraft, jestem bardzo dobry z informatyki i bardzo mily:)

Dlaczego Ty? Poniewaz pomagam innym ludzia, jestem uprzejmy oraz ogarniety. Lubie grac na serwerach takich jak Kwadratowa Masakra, poniewaz

takie serwery nigdy mi sie nie znuidza:):)

Pozdrawiam KubusJLB!:)

Opublikowano
Nick w Minecraft : DjOski
Wiek: 15

Coś o sobie: Jestem ogarniety.

Dlaczego Ty?: Lubie grac na serwach tego typu. Pomagam i ogarniam.


Opublikowano

Nick w Minecraft : slipas112

Wiek:13 ale ogarnięty

Coś o sobie: Lubię placki!

Dlaczego Ty?: Jestem osobą kreatywną, znam zasady ortografii, umiem odnaleźć się w grupie

Opublikowano

Przepraszam bardzo ze off.. Nie bylo mnie pol dnia i grifer rozwalil mapke ... jest ta sama i sproboje wam sie zrewanzowac :P



Dodany rowniez log block i mozna sprawdzac griferow :)

x2n.png

Opublikowano
Nick w Minecraft :Zelacks

Wiek:14

Coś o sobie:Jestem miłym i ogarniętym graczem , lubie grać zespołowo. Chciałbym sie dobrze pobawić :D

Dlaczego Ty?:Ponieważ nie griefuje , nie czituje , zachowuję kulturę osobistą i często będe wchodził na serwer :)



Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...