Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowa Masakra ! [1.4.6/1.4.7] [Świetna Zabawa!]


Marcinosa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bow.png Kwadratowa Masakra ! [1.4.6/1.4.7] [swietna Zabawa!]





Informacje.png





strzalka.gifTYP:Kwadratowa Masakra




strzalka.gifSloty:20




strzalka.gifIP:46.29.18.109:9191




strzalka.gifPotwory:Tak




strzalka.gifZwierzęta:Tak




strzalka.gifPvP:Tak




strzalka.gifPremium:Nie




strzalka.gifNether:Tak




strzalka.gifBialaLista:Tak





pluginy.png




Na serwerze pod komendą /help







Administracja.png




Właściciel - Drag







InformacjeDOT.png



Na serwerze Whitelista jest on. Prosimy składać podania poniżej w temacie :)


Wzór na W-L.


Nick w Minecraft :

Wiek:

Coś o sobie:

Dlaczego Ty?:



  • Odpowiedzi 91
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
Nick w Minecraft :MateuszBPL

Wiek:16

Coś o sobie:Gram w minecrafta od deniv i jestem prawie doswiadczonym informatykiem
Dlaczego Ty?: Lubie serwery typu kwadratowa masakra ;)
Opublikowano

Nick w Minecraft : NoPolishMen

Wiek: 14
Coś o sobie: Mam na imię Michał. Lubię informatykę uczę się html,cs,php itp.
Dlaczego Ty?: Lubię takie serwery jestem miły i pomagam innym.
Opublikowano

Nick w Minecraft : Daba9


Wiek: 14

Coś o sobie: Jestem Damian, lubię MC, lubię być w administracji ( ;D ) i lubię pomagać małym, rozwijającym sie serwerom.

Dlaczego Ty?: Ponieważ gram na serwerze długo, jestem w miarę ogarnięty, chcę pomagać serwerowi i być moderatorem :)
Opublikowano

Nick w Minecraft :Gientus

Wiek:16
Coś o sobie:Mam na imie Kacper.Interesuje się grami i motoryzacją.
Dlaczego Ty?:Nie griefuje,ogarniam gre,gran w mc ponad 2 lata:)
Nie zawiedziesz się
Opublikowano

Nick w minecraft : Quso

Wiek 14

Coś o sobie : Mam na imię Maciej, Lubie grać w gry jak : cs,minecraft,metin2 itp Nie jestem Griefing Ogarnięty ortografia 7/10

Pomogłem Daj + :)

Opublikowano

Nick w MineCraft : treekt

Wiek: 17 za 2 miesiące

Coś o sobie : Gram tylko w MineCraft więc poświęce wolny czas na granie na tym serverze :)

Dlaczego ty : Lubie KwadratowąMasakre sam grałem kiedyś z skkf-em ,ale niestety mósiałem odejśc za takie coś ... :-) Prosze o pozytywne rozpatrzenie mojego podania na gracza w twoim serverze KM :)

Opublikowano
Nick w Minecraft :youarekox
Wiek:14

Coś o sobie:Pełen humoru i śmiechu nastolatek który lubi współprace i ciekawą zabawe

Dlaczego Ty?:Lubię masakrę i trzymam się zasad LOL?\
Opublikowano

Nick w Minecraft :Aksamit

Wiek:13
Coś o sobie:Cześc ! Nazywam sie Jeremiasz, mieszkam w województwie zachodneio-pomorskim, dokładniej w Stargardzie Szcz. Lubie grac w piłke nożna i grac na komputerze, co wiekszosc wolnego czasu robie :P.
Dlaczego Ty?:Mysle, że powinnienem sie dostac na serwer bo ogarniam, nie grifuje i umiem działac razem :).Znam zasady takich serwerów, ponieważ grałem juz na nich.Mam ts, mysle ze mnie przyjmiecie !
PS Serwer odwzorowany na kwadratowa masakra III czy II ?
Opublikowano
Nick w Minecraft : RedExtreme

Wiek:11 Wiem że mało ale chyba wiek nie bierzecie pod uwage

Coś o sobie: Jestem Oskar chodze do 5 klasy podstawowej we włocławku Lubie sport gry komputerowe ogólnie to już wszystko

Dlaczego Ty?:Jestem ogarnietym tak zwanym małolatem nie griefuje pomagam innym ludziom .




Opublikowano

Chciałbym złożyć podanie za siebie i swojego kolegę o ile jest taka możliwość

 

Nick w Minecraft : Feniks [ja] i DeSebo

Wiek: 18 [ja] i 16

Coś o sobie: Gramy w MineCrafta od bety, staramy się być kulturalny wobec innych graczy i próbujemy grać żeby było śmiesznie dla obu stron.

Dlaczego Ty?: Jeszcze nigdy nie graliśmy w serwer typu Kwadratowa Masakra i bardzo chcielibyśmy spróbować właśnie na tym serwerze.

 

Mam nadzieję że nasze podania zostaną pozytywnie rozpatrzone :)

Opublikowano

 

bow.png Kwadratowa Masakra ! [1.4.6/1.4.7] [swietna Zabawa!]

Informacje.png

strzalka.gifTYP:Kwadratowa Masakra

strzalka.gifSloty:20

strzalka.gifIP:46.29.18.109:9191

strzalka.gifPotwory:Tak

strzalka.gifZwierzęta:Tak

strzalka.gifPvP:Tak

strzalka.gifPremium:Nie

strzalka.gifNether:Tak

strzalka.gifBialaLista:Tak

pluginy.png

Na serwerze pod komendą /help

Administracja.png

Właściciel - Drag

InformacjeDOT.png

Na serwerze Whitelista jest on. Prosimy składać podania poniżej w temacie :)
Wzór na W-L.
Nick w Minecraft :Kwasin
Wiek:13
Coś o sobie:Doswiadczony gracz minecraft
Dlaczego Ty?:Bo Ja i już :p

Opublikowano
Wzór na W-L.


Nick w Minecraft : Enigmane

Wiek: 16

Coś o sobie: Jak mi powiesz po co to tobie , to opowiem , jak mnie dodasz to na serwerze poznasz .

Dlaczego Ty?: Proste bo jestem Sztywny Kaktus i jestem Zajebiiiiiiiiiiiiisty .
:D

mca.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...