Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problemy i Pytania związane z InifnityWar !


Wilczek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

gorzej jak to bedzie koniec serva bo cos czytalem ze juz kiedys zrezygnowali z serva ale wrocil spowrotem a bardzo spodobal mi sie ten server i gra na nim...... bo normalny warrock to jest dno i masakra .... 5 lat temu bylo fajnie a sie wszystko zjebalo

 

 

Edit: dodali nowe mapy niedawno z halloween moze szykuje sie jakis patch albo cos robia

 

Edit2: dalej nie dziala ;/ ma ktos moze jakies info ???

  • Odpowiedzi 327
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

gorzej jak to bedzie koniec serva bo cos czytalem ze juz kiedys zrezygnowali z serva ale wrocil spowrotem a bardzo spodobal mi sie ten server i gra na nim...... bo normalny warrock to jest dno i masakra .... 5 lat temu bylo fajnie a sie wszystko zjebalo

 

 

Edit: dodali nowe mapy niedawno z halloween moze szykuje sie jakis patch albo cos robia

 

Edit2: dalej nie dziala ;/ ma ktos moze jakies info ???

prawdobodobnie są jakieś prace techniczne z tego co wiem

Opublikowano

Przypominam, że temat nie służy do dyskusji. Serwer chwilowo nie działa to nie działa. Jak będzie działać to nas poinformują.

Kolejny post nie na temat = warn.

MAL

 

Uwielbiam "znawców" , którzy nakładają swój styl gry innym. Każdy ma własny styl i upodobania... Trzeba je tylko odkryć.

Opublikowano

Cześć :)



Pod odpaleniu lunchera pojawia się taki błąd:



vvuarm.jpg



po kliknięciu OK pojawia się to:



zokglg.jpg




i stoi w miejscu.



Wie ktoś jak rozwiązać ten problem?


  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

potrzebuje pomocy..... jak chce pobrac i klikam w link mega i przycisk "click" otwiera mi sie strona ale jest cala biala i nw prawym dolnymrogu jest napis "fallow us" a nie sciaga mi ani nic sie nie dzieije tylko bialy ekran... ;/

Opublikowano

osobno net. 3.5 i 4.0 ??? bo 4.0 mam zainstalowanego.... ccleanerem czyscilem, antywir wylaczony, zapora tez... reintal byl rowniez gogle chroma

 

Zainstaluj również c++ 2008 :)

1377080447-U702970.png

Cristiano.

Opublikowano

sciagnelem net. 4.0 i 3.5 wyczyscilem cclearnerem, c++ 2008 zainstalowane, mam problem z zapora bo wylaczylem ją i firewalla ale dalej pisze ze zapora wlaczona i ze mam ten activearmor firewall wlaczony a go tez wylaczylem i w panelu zabezpieczenia zapora nie chce sie zmienic z wlczonej na wylaczona mimo ze wszystko wylaczylem ;/

 

 

dotychczasowo nie dzialalo dalej ale nie wiem moze cos z ta zapora sie zmieni i sie zmieni na wylaczona.,..

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...