Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk][No-Prem][WL OFF] .: World of Minecraft :.MMORPG! Questy! Świat Jak w WOWIE! Skile! Levelowanie! PVP! [Zapowiedź] Szukam Pomocników!☺


Domak6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1.Nick: Wint3rMr
2.Wiek: 14
3.Staż w MC: od alphy

4.Czas : dużo, pozatym jeszcze ferie :D

5.Czy posiadasz mikrofon: Tak.
6.Czy zajmowałeś się kiedyś jakimś serwerem? : Tak 3 serwerami dedykowanymi.
7.Kontakt (Skype, GG, TS3): Skype : wint3r.mr oraz TS3

Mam nadzieję, że rozpatrzycie moje podanie ! Pozdrawiam.

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

jak coś się poprawi napisz mi na PW, ewentualnie na skype(najlepiej): robak370 ...... do jakich konkretnie NPC potrzebujecie misje, jakiego typu, napisze i przesle, zazwyczaj siedze na wieczor. dzisiaj mnie nie bedze do wieczora, ok. 21, 22

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

1.Nick:Yashe

2.Wiek:15

3.Staż w MC:Od alpha

4.Czas :od pon do piatku od rana do wieczora

5.Czy posiadasz mikrofon:Tak

6.Czy zajmowałeś się kiedyś jakimś serwerem?Proste

7.Kontakt (Skype, GG, TS3):Skype TS PW Ts : teamcraft24.tk . skype kasia_emil15

Opublikowano

jak coś się poprawi napisz mi na PW, ewentualnie na skype(najlepiej): robak370 ...... do jakich konkretnie NPC potrzebujecie misje, jakiego typu, napisze i przesle, zazwyczaj siedze na wieczor. dzisiaj mnie nie bedze do wieczora, ok. 21, 22

Max długość Wiadomości w Mc to 100 znaków (Ze spacjami i kropkami) Tyle ile jest tych jedynek. Najlepiej robic z jakimś zapasem znaków np do 98.

 

1111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111

 

W sumie teraz jak robilem q to udalo sie zrobic go takiej długości.

Stala sie straszna rzecz nieznajomy! Zgubilem swoj miecz. Teraz jestem jak strazak bez swej sikawki! Prosze przynies mi nowy kamienny miecz.

 

Plugin niestety jest bardzo delikatny jedna zla spacja czy tabulator i plugin nie dziala.

 

ZBIERAM PLUSY :)

Opublikowano

1.Nick: Banzai
2.Wiek: 15
3.Staż w MC: ~~2 lata

4.Czas : 4-5 h

5.Czy posiadasz mikrofon: Tak
6.Czy zajmowałeś się kiedyś jakimś serwerem? Tak
7.Kontakt (Skype, GG, TS3): Skype "arenki2v2"

Jestem typowym "maniakiem" WoW'a, najbardziej interesuje mnie wersja TBC(2.4.3) a jak widac miasto, ktore zbudowaliscie jest wlasnie na tej wersji. Chcialbym wam pomóc jak tylko moge , dlatego tez prosze o pozytywne rozpatrzenie mojego podania.

Opublikowano

 

1.Nick:Moutinho

2.Wiek:17

3.Staż w MC:2 lata

4.Czas : kilka godzin dziennie

5.Czy posiadasz mikrofon: tak

6.Czy zajmowałeś się kiedyś jakimś serwerem?: tak , admin na servie fb 100 slotow - na wakacjach zakladam prison 200 slotow

7.Kontakt (Skype, GG, TS3):wszystko bez skype ( nie nawidze tego )

 

Podaj gg lub ts3...

ZBIERAM PLUSY :)

Opublikowano

Szukamy osoby która potrafi obsługiwać plugin epicboss i customspawners. (Trzeba przedstawić swój przykładowy spawner/boss - im bardziej rozwinięty tym lepiej)

ZBIERAM PLUSY :)

Opublikowano

Prace na serwerem są na ukończeniu. Zostało nam już tylko kilka rzeczy do zrobienia jak (dungeony, permisje, zabiegi kosmetyczne mapy)

ZBIERAM PLUSY :)

Opublikowano

Prace na serwerem są na ukończeniu. Zostało nam już tylko kilka rzeczy do zrobienia jak (dungeony, permisje, zabiegi kosmetyczne mapy)

Domi jak napisałem do ciebie na gg "CZYLI" to sorka bo ja :

WTF ? kto to jest ? nie kojażyłem cie a tera tu wszedłem i ;DDDD

//

Opublikowano

1.Nick: Daniel0s
2.Wiek: 14
3.Staż w MC: Regularnie od Minecraft Beta 1.2_0.2

4.Czas : Dziennie poświęcam komputerowi od 2-6 godz ( czasem zdarza się że dłużej. ) W Minecrafta gram dużo czasu, jeżeli coś buduję lub coś w tym stylu.

5.Czy posiadasz mikrofon: Tak.
6.Czy zajmowałeś się kiedyś jakimś serwerem? Tak.
7.Kontakt (Skype, GG, TS3): Posiadam, Skype, TS3 mogę pobrać w każdej chwilii, GG mam, lecz nie mogę odzyskać hasła. Skype : daniel00s23, GG: 337400. ( Jak coś proszę o kontakt na Skype. )

Jestem chętny na budowniczego!

Jeżeli jeszcze poszukujecie ludzi to jestem chętny do pomocy, potrafię budować ładne rzeczy i jestem osobą kreatywną. Proszę na MPCforum bądź na Skype. Pozdrawiam! || Daniel0s. PS: W WoWa również grałem około 2 lat. ( Jakby co w nicku jest zero )

Opublikowano

1.Nick: Natka1100
2.Wiek: 14 lat
3.Staż w MC: gram 2 lata

4.Czas : gram 5 godzin

5.Czy posiadasz mikrofon: Tak
6.Czy zajmowałeś się kiedyś jakimś serwerem? Mam admina na servie
7.Kontakt (Skype, GG, TS3): Skype , ts

Opublikowano

Nick w Minecraftcie: MineXII

Wiek: 14 lat

Staż w Minecraftcie: już z 3,4 lata...

Czas jaki mogę poświęcic: 2h dziennnie

Mikrofon: Nie i jednocześnie tak (wiem trochę to zagmatwane)

Czy zajmowałem się serwerem? : Kilka razy, chyba z 5 byłem Moderatorem

Kontakt: Mpc PV, E-mail (ponizej), Na tym temacie...

E--mail: [email protected]

 

Bym mógł zostać budowniczym lub fabulatorem serwera.

Pozdrawiam

Urssins

Opublikowano

Tak jak pisałem wcześniej serwer już jest na ostatniej prostej, dlatego na razie nie odpisuje na podania, ale na pewno z nich skorzystam gdy przejdziemy do drugiego etapu serwera , ale to po otwarciu. Chcemy tez jak najszybciej przejść na VPS więc jeżeli ktoś byłby chętny nas wesprzeć i kupić vip proszę o kontakt.

ZBIERAM PLUSY :)

Opublikowano

Zaczęliśmy beta testy by ustalić ekonomie i sprawdzić czy wszytko działa. To już ostatnia rzecz, która została do zrobienia przed otwarciem serwera :)

ZBIERAM PLUSY :)

Opublikowano

Nick: adrianziko2

Wiek: 14 lat ;)

Staz W MC: 2 Lata, od Alphy ;)

Czy Posiadasz Mikrofon?: Tak, posiadam.

Czy zajmowales sie kiedys jakims Serverem: Tak, kilkoma.

Kontakt: Skype: adrianziko2

Opublikowano

1.Nick: BartsMan
2.Wiek: 16
3.Staż w MC: Od wersji alpha 1.2

4.Czas : UTC+01.00 :P - Jak mam czas to wchodzę

5.Czy posiadasz mikrofon: Tak
6.Czy zajmowałeś się kiedyś jakimś serwerem?: Tak
7.Kontakt (Skype, GG, TS3): Podam na pw.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...