Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk][No-Prem][WL OFF] .: World of Minecraft :.MMORPG! Questy! Świat Jak w WOWIE! Skile! Levelowanie! PVP! [Zapowiedź] Szukam Pomocników!☺


Domak6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

THh.jpg

Masz dość pospolitych serwerów? Szukasz czegoś nowego? Lubisz MMO?

Ten serwer jest dla ciebie!

13607572575230.gif

* Świat stworzony własnoręcznie od podstaw!

* Miasta z WoWa - Thunder Bluff

* System Questów NPC (W trakcie tworzenia)

* System Levelowania i zdobywania umiejętności i achivementów!

* Dodatkowy HUD i(Paski Życia, exp, kompas, Lvl)

* Handel między graczami

* Walki PVP

* Przemieszczanie się na smokach!

* Poczta (Wysyłanie paczek i listów)

* Gildie i party

* Własne tereny pod zabudowe

* Ekonomia i sklepy

* Eventy

13607577015259.gif

- Serwer dedykowany 24/7 (Już kupiony)

-Sloty ustalone pluginem(domyślnie 50)

- Moby ON

- Zwierzęta ON

- Nether ON

- End ON

- PVP ON

- TeamSpeak 3

- Forum

13607583625313.gif

Mapa Wyspy

VHh.png

Thunder Buff

3_1824558.jpg

HUD

2013-02-1_xaransx.png

Poszukujemy pomocy przy:

# Budowie Spawnu i Małych Lokacji

# Robieniu Questów (Proste)

# Konfiguracji Pluginów

Wymagania: Doświadczenie, wiek min. 14 lat, czas wolny, chęci

1.Nick:
2.Wiek:
3.Staż w MC:

4.Czas :

5.Czy posiadasz mikrofon:
6.Czy zajmowałeś się kiedyś jakimś serwerem?
7.Kontakt (Skype, GG, TS3):

Wykonana praca będzie wynagrodzona $

Jutro (9.3.13) o godzinie 11:00 Otwarcie serwera. Zapraszamy do obejrzenia zapowiedzi:

Zmieniliśmy maszynę na lepszą. 40 slotów Bez Lagów ZAPRASZAMY NOWE IP: 91.121.80.217:25581

ZBIERAM PLUSY :)

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Aby wejść na serwer potrzebny jest launcher spoutcraft i trzeba być na WL(Na czas budowy) Chętni piszą nicki w komentarzach do tematu. linki w temacie u góry!

ZBIERAM PLUSY :)

Opublikowano

1.Nick: PabelHD

2.Imię: Piotrek

3.Wiek: 14

4.Staż w MC: 4lata

5.Ile czasu spędzasz w grze: 7/10h

6.Ile czasu możesz poświęcić dla naszego serwera: Dużo

7.Dlaczego chcesz do nas dołączyć i jakie masz cele:Chcę pomagać innym.Robić jakieś eventy itp.

8.Czy posiadasz mikrofon: Tak

9.Czy zajmowałeś się kiedyś jakimś serwerem? Tak

10.O jakiej porze jesteś najczęściej dostępny: od 14:30 , 15:00

11.Coś o sobie:Jestem Miłym i uczciwym graczem. Chcę pomagać innym gracza.

12.Kontakt (Skype, GG, TS3) :Skype piotrek.krajewski50 GG:Brak TS3 Posiadam

Opublikowano

1.Nick: Draxiu
2.Wiek: 15
3.Staż w MC: Rok

4.Staż w WoW: 7 lat
5.Czy posiadasz mikrofon: Tak
6.Czy zajmowałeś się kiedyś jakimś serwerem? Tak
12.Kontakt (Skype, GG, TS3): Skype: drax98

TS3 Posiadam

Opublikowano

1.Nick:xavierxminecraft
2.Wiek:16
3.Staż w MC:Od początków bety .

4.Czas : spędzany czas na serwerze ? Hmm 2-8h .

5.Czy posiadasz mikrofon:tak
6.Czy zajmowałeś się kiedyś jakimś serwerem?Byłem na 7 moderatorem i 2 administratorem (rowniez na swoim .)
7.Kontakt (Skype, GG, TS3):gg-43236282

//

Opublikowano

1.Nick: Chooca
2.Wiek: 14,5
3.Staż w MC: No z 2 lata będzie .

4.Czas : Ferie więc czasu mam od ch*** ,a się nudzę.

5.Czy posiadasz mikrofon: Jasne .
6.Czy zajmowałeś się kiedyś jakimś serwerem? - No pewnka , mam kanał na youtube 2 k widzów , w 70 % o serwerach , tworzeniu ich :) + prawie skończoną stronę z kursem tworzenia serwerów, posiadałem 4 swoje serwery , zarobiłem na nich ok. 150 zł w miesiąc , a admin to na 10-15 :)
7.Kontakt (Skype, GG, TS3): Skype : Thefastkill , GG :
44762855 , Ts3 posiadam.

Czym miałbym się zająć ?

W sumie mogę budować , i konfigurować pluginy :) , jak znajde chwilkę bardziej wolną , to się mogę zająć questami :)

Nie wiem czy szukacie jeszcze kogoś ,ale w wolnych chwilach robię jeszcze strony :)

przykład : Mruczek.cba.pl - nie skończona faza testu :)

giphy.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...