Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Program do zmiany ip nie obciażający łącza


Piotrek172

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cyber Ghost VPN zmienia na amerykańskie oraz niemieckie. HotSpotShield zmienia na adres IP z całego świata.

Opublikowano

@UP szybszy

 

W tym poradniku są dwa programy do zmiany ip

http://www.mpcforum.pl/topic/374408-poradnikjak-ominac-bana-na-ip/

 

Korzystałem z nich wiele razy np. żeby ominąć bana na ts'ie i na luzie miałem dobry ping więc nie obciąży łącza

 

@daronian

 

Hotspotshield ma więcej ip do wykorzystania niż Ghost ale tylko amerykańskie .

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

aha jeszcze jedno szybkie pytanie, przy aolu jak sie zmieniało ip to reklamy mozna bylo tylko uzłupeniac przez IE bo przy innych przegladarkach automatycznie bana sie dostawalo bo wykrywało zmienne ip, czy prz innych programach do zmiany wystepuje ten sam problem??

Opublikowano

aha jeszcze jedno szybkie pytanie, przy aolu jak sie zmieniało ip to reklamy mozna bylo tylko uzłupeniac przez IE bo przy innych przegladarkach automatycznie bana sie dostawalo bo wykrywało zmienne ip, czy prz innych programach do zmiany wystepuje ten sam problem??

 

Jak mi wiadomo to nie. :) Mozna przez kazda. :>

gnYrBkB.png

Opublikowano

aha jeszcze jedno szybkie pytanie, przy aolu jak sie zmieniało ip to reklamy mozna bylo tylko uzłupeniac przez IE bo przy innych przegladarkach automatycznie bana sie dostawalo bo wykrywało zmienne ip, czy prz innych programach do zmiany wystepuje ten sam problem??

To były mity. Przeglądarka nie wpłynie na to czy dostaniesz bana, jedynie możesz się zabezpieczyć poprzez Google Chrome, np. w trybie Incognito. ;-)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...