Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Free VPN, czyli szybki sposób na smocze monety


hex^

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich zgromadzonych!

 

Jeśli chcesz sobie zarobić na smocze monety wypełniając reklamy, lecz posiadasz zbyt wolne łącze i strony ładują się nawet do kilku minut?! To ten poradnik jest dla ciebie.

 

Długo szukałem metody dzięki której mógłbym spokojnie wypełniać reklamy bez straty na szybkości łącza.

 

Zainteresowany?

 

 

 

Pierwsze co musisz zrobić to pobrać mały programik do komunikacji z VPN

 

Wchodzimy na stronę

 

 

http://www.flyvpn.com/download

 

 

 

 

i klikamy na:

przechwytywanienvy.png

 

Pobieramy i instalujemy tak jak każdą aplikację.

 

Następnie uruchamiamy nowo zainstalowany program:

 

przechwytywanie2r.png

 

No tak wszystko fajnie, ale nie mamy danych do logowania.

 

 

Wchodzimy na stronę:

 

http://www.flyvpn.com/freetrial

 

 

i zjeżdżamy na sam dół tam ukaże się nam takie coś:

 

przechwytywanie3s.png

 

Kopiujemy login oraz hasło USA zaznaczone na obrazku.

 

 

Następnie logujemy się w/w hasłem w programie i cieszymy się amerykańskim ip bez straty szybkości łącza.

 

 

Jak każdy wie nie ma nic za darmo. Dlatego ta strona oferuje nam połączenie tylko na 20 min!

 

Wydaje się mało prawda? Bzdura to starczy na wypełnienie kilku dobrze płatnych reklam. Oczywiście po tym czasie znów można się połączyć.

 

Wtedy należy ponownie wejść na stronę podaną wyżej i skopiować nowe hasło, ponieważ jest ono zmieniane co 20min.

 

 

VPN można używać do 3x dziennie na 1 ip.

 

 

Mam nadzieję, że pomogłem. Pozdrawiam

 

 

Zakaz kopiowania na inne fora. Wszelakie kopie proszę zgłaszać na pw.

 

NOWY SPOSÓB

 

http://www.mpcforum.pl/topic/526922-tutfree-vpn-v2-czyli-nowy-sposob-na-darmowe-sm/

sygnahex.png

muzyka :x.

  • Odpowiedzi 118
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

No wchodzisz na metin2.pl-->sponsorpay ew. superrewards i wypełniasz. Na polskim ip byś tych ofert nie miał lub miał 3-4 płatne.

sygnahex.png

muzyka :x.

Opublikowano

Czy to legalne ?

 

Tak, w 100% legalne, nie ma szans na bana.

32265.png

W grach korzystam z nicków: NieDyskutuj, roofipl

 

Opublikowano

Nie przyjdzie jeżeli będziesz wypełniał tylko darmowe oferty.

32265.png

W grach korzystam z nicków: NieDyskutuj, roofipl

 

Opublikowano

Nie działa... Wypełniłem z 40reklam od 1-255sm i nic ! Pisze status vieved , a nic nie przyznaje ...

1313083323u370884.png
Opublikowano

Nie zalicza wszystkich ofert to wiadomo ;d, osobiście polecam robić reklamy do 20 sm ponieważ takie mi najczęściej dochodzą oraz są najprostsze do wypełnienia. Dodatkowo MUSICIE DOKŁADNIE CZYTAĆ w ofercie co musicie zrobić żeby dostać sm. Co do zarobku sm to miałem sporą przerwę, wczoraj i dzisiaj razem dostałem ponad 80 sm a razem (wcześniej robiłem aolem, bez żadnych limitów 20 minut itp) to myślę że hm, coś koło 2k sm uzbierałem

32265.png

W grach korzystam z nicków: NieDyskutuj, roofipl

 

Opublikowano

ja coś nie umiem tych ofert wypełnić wypełniam, wypełniam i potem kolejna pytaja sie czy mam ubezpieczenie na woz w jakiej firmie itp. wy to zmyslacie czy robicie prostsze?

Opublikowano

A moze dodamy lista dzialajacych reklam ? TO ja juz dodam :

Arcamax - Online Games Newsletter - 2sm

Planet49 - iPhone4 Prize Draw - 11sm

08aborygen.gif 08aborygen.gif 08aborygen.gif 08aborygen.gif 08aborygen.gif 08aborygen.gif 08aborygen.gif 08aborygen.gif 08aborygen.gif08aborygen.gif
Opublikowano

okej czaje, ale jakie oferty wypełniasz. Ja wypełniłem wczoraj 7 do 20SM i mam 5 sm tylko ;/

 

Wypełniam takie jakie nawiną się pod rękę ;d Zależy od szczęścia, czasami wypełnię 5 ofert i z każdej mam sm a czasami wypełnię 5 i z żadnej nie ma sm, trzeba próbować.

32265.png

W grach korzystam z nicków: NieDyskutuj, roofipl

 

Opublikowano

Hmm ... Mnie nie chce połączyć. Wywala pisze mi że problemy z netem , albo problemy z ich serwerami.

Przyjmuje zlecenia dot. web masterki.

while(!$success){
....try();
}

 

Opublikowano

Dlaczego mnie nie chce połączyć ?

Co chwile mi wyskakuje ze połączenie zostało przerwane...

A u kuzyna tak nie ma

Przyjmuje zlecenia dot. web masterki.

while(!$success){
....try();
}

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...