Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź]MetroxMt2.pl [HARD-Medium]


SUREK

Ankieta  

112 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy maj? by? 6-7 bony na serwerze?

    • Tak
      31
    • NIE
      81
  2. 2. Czy podoba ci si? serwer?

    • Tak
      92
    • Nie
      20

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

fajny serwer ale jak kazdy hard/medium ma taki sam system ulepszen broni i zborij ja bym wgral jakis nowy wyglad zbroij i broni a nie ciagle ten sam co widnieje w innych hard-ach

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Up nie polecasz a czy ja dałem wszystkie nowoście to jest tylko zapowiedź LUDZIE !

 

Zagrajcie sami i zobaczycie ze to nie jest SYF!

Spokojnie, nie napisałem,że to jest SYF !

Tylko nudzą mnie już, takie serwery.. Aczkolwiek wbiję i ocenię sytuację.. ;)

Powodzenia .

sygnatura.png

Opublikowano

W sumie tych "hardów" za dużo się robi i każdy jest prawie że jednakowy ten sam system ulepszeń system energii wierzchowce trochę nudne są takie serwery mógłby być hard z całkiem nowymi mapami zbrojami broniami itp teraz wybór kogoś kto będzie chciał zagrać jedynie będzie się liczył na tym : ile osób gra ile serwer stoi i czy team jest w miarę normalny a co do tego serwera polecam i życzę powodzenia w jak najdłuższym działaniu i zdobywaniu ludzi :D

Opublikowano

Również polecam wam tego servera.

Ostatnio sporo hardów, ale ten wychodzi najlepszy. :-)

egrq.png

Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej ci jej zostaje. ~ Antoine de Saint-Exupéry

Opublikowano

Moim zdaniem powinniście edytować te wartości minimalne, bo 2,4,6 to tak lipa, niech zaczyna się od 6 np tak:
6, 4, 6, 12, 6
tak samo hp:
500, 500, 1500, 1000, 2000
i abs:
6%, 10%, 4%, 10%, 15%

Opublikowano

Nic się nie działo i nic się nie dzieje ;x

 

Mam wątpliwości czy w ogóle wystartuje ... ale obym się mylił.

bez linków zewnętrznych.

Opublikowano

Prezentacja ładnie i estetycznie wykonana napewno jutro sprawdze serwerek może mnie przyciągnie na dłużej :P

sygnadomohaa.jpg

33623.png

31887.gif

76561198039684714.png

Opublikowano

Zapraszamy wszystkich.

Naprawdę nie pożałujecie.

Wkrótce będzie launcher.

egrq.png

Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej ci jej zostaje. ~ Antoine de Saint-Exupéry

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...