Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź]MetroxMt2.pl [HARD-Medium]


SUREK

Ankieta  

112 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy maj? by? 6-7 bony na serwerze?

    • Tak
      31
    • NIE
      81
  2. 2. Czy podoba ci si? serwer?

    • Tak
      92
    • Nie
      20

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Up

 

Jeżeli ma to być hard jeśli chodzi o exp to zaproponowałbym kilka zmian:

 

-dodanie petów dostępnych odrazu na start, posiadające bonusy wspomagające postać oraz możliwość wbijania lv.

-co do szkat z mobów to bym je zmodyfikował i ustawił jedną jakąs szkatułke np. blasku księżyca cy ten zółty prezent

(co by dropiło? to zalezy jak często lecą ale : po 2/3 ku z możliwością łączenia tych samych, 1-4bon + zmianki,zwoje błogo,egzo i rady pustelnika i może jakieś wspomgacze typu magiczny metal dłon krytyka czy obrona boga smoków ( na to jakiś mniejszy % szans na drop oczywiście))

-z metków też niech leca dodania /zmianki oraz księgi max 2/3 szt oraz możliwość 5 bonusu i najlepiej bodzie.

-odbugowanie i dodanie aby z metków 80+ dropił pd,rekąwica, i księga lidera z taką szansą jak na pl najlepiej.

- biolog niech będzie co godzine z możliwościa oddawania zebów aż zaliczy i dopiero godzinny limit.

-rozbudowałbym jeszcze jakąs unikatową i niepowtarzającą się na żadnych innych serwerach bron i arm po syrku i niebianśkiej stalce itp na lv 95-99, bo naprawde zrobienie syrka czy niebianskiej nie jest trudne i potrwa góra kilka dni.

-drop kd z metków od +0 do +4 z możliwościa ulepszania od +0 (ze zględu na hard nie widze potrzeby robienia kd+5 typu defa czy moba... bo będzie za łatwo)

 

 

 

O ile serwer ruszy do tygodnia z tymi małymi zmianami z chęcią zagram.

Co ty napisałeś już dawno zrobiliśmy ;-)
Drop jest dodanie i zmianki z metków ;-) Ku po 4 dropia;-)
Spokojnie zobaczysz ocenisz ;-)





Pamietajcie jak się spóźnimy ze starem Chociaż 30min to dajemy wam Sm równe 23 zł !

Legenda Metin2!

sig_team.png

Nowicjusz
Opublikowano

A jednak nie zagram ze względu na ' Fabiana ' Jest to bachor jak ich mało :) Dziecko stulecia

Opublikowano

UP Fabian jest [TGM] Nie bedzie miał zadnych dostep do komend
jezeli się nie sprawdzi poprostu wylatuje

Jeżeli masz coś na niego podeślij mi na gg 16013222 lub w dziale na naszym forum Skargi : - )

Legenda Metin2!

sig_team.png

Opublikowano

Ale all zrobione tak jak napisałem ? czy troszke inaczej, jak tak to opisz to w zapowiedzi niech ludzie widzą.

 

 

6/7 byłbym na tak, jeśli ma to być hard to niech troszke pomoże w expieniu.

Ale 6/7 niech będzie unikatowe bez masowych zmian.

Max 500 hp / 5 potwory 5 kryt/5 szycie/5 int/zr/wit/siła

 

Kiedy start bo nie widze?

 

I oczywiście pytanie jak wygląda DT i co z brońmi 75.

Wolałbym aby to też niech będzie unikat i dropiłby tylko z ripera oraz niebiańskiej śmierci która była by na 10 piętrze po riperze.

Szansa taka sama jak na pl niech będzie, a że za 1 DT będa dwa bossy to myśle, ludzie nie będa aż tak płakac.

 

Mam nadzieje że raty też dobrane tak aby gościu po 2 nockach nie miał już 80lvla....A 6/7 może lecieć z bosów ale szansa niech będzie 50%.

 

Dodałbym też jakiś wymiar władców łatwy i normalny i trudny dostępny od 95. (w łatwym i normalnym nagrodami byłyby szkaty bosów oraz za ukonczenie losowa perła. Co do trudnego nie wiem jeszcze sie dopracuje najwyzej. Dostęp do wymiaru władców niech by był co 4/6h

Opublikowano

A jednak nie zagram ze względu na ' Fabiana ' Jest to bachor jak ich mało :) Dziecko stulecia

Fabian odszedł z Ekipy jbc sam z własnej woli

Legenda Metin2!

sig_team.png

Opublikowano

Moim zdaniem ta monotonia od czasu tych cudeniek jak Balantia itp się powoli nudzi ;f

Ludzie teraz szukają coś typu easy/medium łączonego z klasyką z dodatkiem nuty nowości a to ludzi tak wielu nie porwie na serwer ;x

Możliwe ,że zagram

Opublikowano

Napiszcie, co z

-petami(zwierzaczkami)

-co ile mozna robic lv konia i jak

-co z ulepszaczami(proponowałbym aby były oraz odpowiedni npc co by je sprzedawał za taką cene aby opłacało się je dropić (oczywiscie bez mozliwosci kupna tych co potrzebne do biologa)

-jak wyglada zabezpieczenie przed modem itp.

-co z wymiarem władców?

-dt/ bronie 75? dodatkowe piętro z niebianska smiercia.

- czy drop z metkow 85/90 jest taki jak na pl( PD/ rekawica dropa / ksiege lidera dodajcie ;p)

opiszcie to w zapowiedzi

Opublikowano

Up nie polecasz a czy ja dałem wszystkie nowoście to jest tylko zapowiedź LUDZIE !

Zagrajcie sami i zobaczycie ze to nie jest SYF!

Legenda Metin2!

sig_team.png

Opublikowano

Up tak zaraz będzie lepsza zapowiedź lecz jeszcze wszystko nie bedzie opisane opiszemy dopiero w PREZCE nie zapowiedźi ;-)

Legenda Metin2!

sig_team.png

Opublikowano

czekam z niecierpliwością na lepszą zapowiedź ;) im więcej opiszecie tym wiecej ludzi u Was zagra ;P

bez linków zewnętrznych.

Opublikowano

Up
Hehe ja nigdy nie byłem w tym dobry :D w "zapowiedźiach"
:D Ale teraz zajmuje się tym odpowiednia osoba do tego

Pozdrawiam :-)

Legenda Metin2!

sig_team.png

Opublikowano

Oby ta osoba się dobrze spisała ;)

 

Przydałoby się jakieś GP szczegółowe ;P

 

Moglibyście się też zająć estetyką waszego forum ;P

bez linków zewnętrznych.

Opublikowano

zmiencie te bony chodziaz po co to 100 hp nie lepiej 1/1,5/2k hp i odpornosc np 6/8/10 krytyk/przeszywka 5/10 i silny na ludzi/orki itp np 10/15

Zbieram +

 

packiecopy.png

Opublikowano

dokładnie, te minimalne bym usunął bo zmianek nie będzie na tyle by dobrze wybonować eq z takimi bonusami :P

bez linków zewnętrznych.

Nowicjusz
Opublikowano

Jak nie ma Fabiana to moge grac :)

 

Oby nie upadł szybko , mam nadzieje, że nie padnie po 1 ddosie

Nowicjusz
Opublikowano

PvD po 1ddosie na pewno nie padnie

Dlaczego ?

My przedewszystkim stawiamy na bezpieczeństwo :- )

 

To dobrze , juz sie nie moge doczekac .

 

Polecam serwer :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...