Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź]MetroxMt2.pl [HARD-Medium]


SUREK

Ankieta  

112 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy maj? by? 6-7 bony na serwerze?

    • Tak
      31
    • NIE
      81
  2. 2. Czy podoba ci si? serwer?

    • Tak
      92
    • Nie
      20

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

logo.png
wstep.png

Dawno , dawno temu wczoraj nastał poniedziałek ja wraz z kolegami musieliśmy jechać metrem do szkoły .
Jadać i jadać przypomnieliśmy sobie Historie Metin2 oraz Narnie . Robiło się ponuro świat stawał się z okna taki jakiś dziwny . Aż nagle nie byliśmy już w metro tylko obok jakiegoś Strażnika mówił on że jest strażnikiem M1 (mapy pierwszej) Patrzymy tak a tu nagle Umarły rozpuwacz przyszedł i chciał coś od nas . Strażnik wsi , obronił nas przed nim i powiedział że nie obroni nas już nigdy mamy radzić sobie sami . Okazało sobie że jesteśmy w MetroxMT2 pomyśleliśmy głupie metro -.- . Niestety nie wrócimy już do przyszłości musimy radzić sobie sami szukamy dalej sojuszników Zostań nim ty ! Zapraszamy do poznawania nowych przygód w MetroxMT2.pl

informacje.png

Planowy Start Serwera Niedziela 10-02-2013 Roku o godzinie 16:00

Zaczne od Ku 10ku do G 10 kamyków do P Ku wchodzą teoretycznie łatwo ale Kamienie Duchowe już nie.
Serwer jest serwerem Hard/Medium dobieramy serwer pod wasze oczekiwania bo to wy własnie bedziecie u nas grać chcemy jak najlepiej się zaprezentować.


Nasz sprzęt

Procesor.png
Procesor : AMD X4 ( 4 x 3,5 GHz )

Ram.png
RAM : 16 GB
Dysk : 2 x 500 GB SATA3 RAID1
Internet.png

Łącze 1 Gbps + Sprzętowy Firewall (Serwer nie będzie padał tak jak wszystkie po 1 ddosie :-) )

stronag%C5%82%C3%B3wna.png

MetroxMt2.pl


download.png

Brak chwilowo downloadu

download.png

Brak chwilowo downloadu

Oczywiście jesteśmy otwarci na wasze propozycje jest to zapowiedź wiec prosimy podawać co chcielibyście na serwerze zobaczyć a czego na pewno nie .

W sklepie nie znajdziemy KU , możemy je tylko dropić
Dropią one z metinów oraz z bosów ;-)

Z tego dropią KU

dropku.png

eqstart.png

Przed kliknieciem

przedkliknieciem.png


Po klinieciu

po%20kliknieciu.png




handlarze.png






handlarze1.png























raty.png

EXP - 10x
GOLD - 7x







teamspeak3.png

Naszym serwerem TS3 jest ip : Ts-GaminG.pl










Zbroje.png







System ulepszeń zbroi nie jest niewiadomo jaki długi dlaczego ? Bo jest max 99lv oraz jest to serwer Hard
zbrojeulepszenia.png


bronie.png







System ulepszeń Broni nie jest niewadomo jaki długi możliwe ze w przyszłosci dodamy 1 albo 2 bronie do Systemu jak ale to w przyszłosci jest to serwer Hard wiec i tak będzie trudno zrobić te EQ
bronieulepszenia.png


bizuteria.png



Bizuteria1.png

Bony.png














Bony są dobrane pod serwer Hard/Medium oczywiście możliwe że bedą zmiany ;-)
Piszcie w komentarzach czy chcecie zmiany bonów czy maja takowe zostaćbony1.png


metinyibosy.png


Drop będzie oczywiście im wyższy level tym wiecej itemków oraz lepsze
Daje wam przykładowy drop Z metinów oraz Bosów oczywiscie inne bosy inny drop ;-) Sami odkryjecie co dropi z danego Bosa czy metina ;-)Przykładowy drop z metinów i bosów



metin95.jpg

dropripera.jpg





inne.png
Pieczecie naszych wierzchowców
Pieczecie.png

Wierzchowce



1.jpg

2.jpg



3.jpg



4.jpg

5.jpg


6.jpg

7.jpg
8.jpg

9.jpg

10.jpg

11.jpg





Losowy drop jest to drop z każdego moba szansa na wydropienie jest średnia dropi tak :
- Prezent zółty (dropią z niego ku , kamienie duchowe ,rady egzo itp )
- Kamien duchowy
- Egzo
- Sztabki złota
- zmiana 3-4 bon
- oraz rada pustelnika


Drop jest naprawde zróżnicowany wiec nie będzie problemu mam nadzieje z tym :-)

Losowy%20Drop.png

ekipa.png

Ekipa składa się z kilku porzadnych osób a są nimi
[HA]SurMistrz
[GM]Anonim
[GM]Piter;]
[GM]Damianek
Oczywiscie nabór jest Online na naszym forum ;-)


slowakoncowe.png


Słowem końcowym serwer nie będzie taki jak inne ble ble ble nie będzie się nudził po 3-4dniach tylko będziecie expic i expic pojedynkować się itp... itd... Exp jest dobrany im wyższy level tym trudniej sie expi jest to bardzo ważne !




weryfikacja.jpg







sygnaturka.png




sygnaturka1.png













Legenda Metin2!

sig_team.png

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Up starcik niedziela o 16 bo dzisiaj dostaniemy dedyka konfigurujemy firewalla
jezeli się spóźnimy ze startem wygranodzimy wam to darmowymi SM ;-)

Legenda Metin2!

sig_team.png

Opublikowano

Widze, ze pliki Terenzo prawdopodobnie bez zadnych edycji lub po bardzo malutkich edycjach.

Szalu nie ma.

razerv.png


Opublikowano

up pliki są terenzo po dośc dużej edycji tego nie widać na ss'ach to widać w praktyce ;-)
Jak zagrasz to sie sam przekonasz ;-)

Legenda Metin2!

sig_team.png

Opublikowano

chociaż w sumie nie zastanawiałeś się nad zrobieniem łatwiejszego serwera?

większość serwerów które teraz wychodzi to są serwery hard, a dla odmiany można by było zrobić typowy easy z nowościami i nie dodawać za dużo bajer na niego tak aby przyciągnąć graczy.

W sumie to tak robić aktualizacje co tydzień lub co dwa tygodnie a w tych aktualizacjach dodawać nowe rzeczy na serwer żeby nie było nudno że od razu wszystko jest dodane na serwer ;)

Opublikowano

Kolejny hard... I co go wyróżnia spośród innych?

 

--------------------------

 

Podsumowując i to jest tylko moje zdanie... Medium z tego marny bo max lvl to 99 oraz nie ma KU w sklepach./..

 

Hard z tego też nie najlepszy ( exp drop i yangi 100% większe od PL? Rly? Prawdziwy hard ma max 10 razy większe raty.. A jeżeli to ty źle policzyłeś zapraszam do lektury : http://www.mpcforum.pl/topic/419595-tutuczymy-sie-poprawnie-podawac-raty-w-w-prezentacjach-prywatnych-serwerow/)

Pomogłem? Wejdź w ten lin :http://adf.ly/UT4D5, poczekaj 5 sekund i przewin dalej - Dzięki :)

Opublikowano

Up tak zrobimy s2 ale to w przyszlosci i będzie to serwer Medium/Easy ale to w przyszłości

 

 

A aktualizacje bedą ;-)

nie wyrobisz na dwa serwery raczej :)

poważnie zróbcie jeden serwer ale taki porządny nawet gdyby miał wystartować za miesiąc..

ps. zostawiłem wiadomość na forum serwera ;)

Opublikowano

2Up zmieniliśmy już to ale nie musisz przecież hejtować serwera skoro nie lubisz hardów
Up tak my staramy się ten serwer dopracować na maxa siedzimy już nad nim około 2miesiecy ;-)

Legenda Metin2!

sig_team.png

Opublikowano

2Up zmieniliśmy już to ale nie musisz przecież hejtować serwera skoro nie lubisz hardów

Up tak my staramy się ten serwer dopracować na maxa siedzimy już nad nim około 2miesiecy ;-)

w sumie mi chodzi o to żeby bogato urozmaicić serwer np. przy systemie ulepszenia, mapach, sklepach, i temu podobne..

forum zrobić lepsze najlepiej to zakupić licke IPB i będzie wtedy pompa.

Opublikowano

Ehh kolejny hard.

Masz dużą konkurencje bo takich serwerów jest pełno,nic nowego ;)

Ale powodzenia,może wasz czymś się wyróznia :D

ronaldinho_and_messi_by_xiced-d5g50vg.pn

Fajny pościk Co ? Aż się prosi o Like !

Opublikowano

Serwer wydaje się ciekawy i w końcu nie ma na nim tysiąca broni i zbroi robionych w paincie. Napewno zagram.Zapraszam wszystkich do gry w Jinnooo.

Opublikowano

Ehh kolejny hard.

Masz dużą konkurencje bo takich serwerów jest pełno,nic nowego ;)

widzisz panie adminie serwera, nie opłaca sie hardów robić

jeżeli by był łatwy serwer to z pewnością i więcej graczy by zagościło ;)

Opublikowano

w sumie mi chodzi o to żeby bogato urozmaicić serwer np. przy systemie ulepszenia, mapach, sklepach, i temu podobne..

forum zrobić lepsze najlepiej to zakupić licke IPB i będzie wtedy pompa.

 

No będziemy będziemy ;-) Spokojnie ;-)

Legenda Metin2!

sig_team.png

Opublikowano

Nawet ładna prezentacja, ogółem ciekawie się prezentuje, jeżeli nie wypali inny serwer, na którym mam grać podejrzewam, że przerzucę się na ten.

BTW. W prezentacji masz 2x "bronie".

 

1700 postów -.^

Nowicjusz
Opublikowano

Szczerze te hardy prawie niczym sie nie róznia nie lepiej zrobic porządnego mediuma ?
Na serwerze nie zagram, ale jak wyjdzie ten wasz s2 to pogram . :)

Polecam :)

Opublikowano

Podstawowy błąd jaki zrobiłeś to typ serwera... Hard bez żadnych nowości, modyfikacji nie różni się niczym od Globala. Zalecam ci zmianę typu serwera gdyż max zagra 50os.

Opublikowano

Spokojnie ludzie nie myślcie że jesteśmy tacy jak inne serwery np serwer na B.....
Ludzie staneli na 99lv i co dalej ? Nic nudzą się -.-
U nas tego nie będzie jeżeli wbiją 3 osoby 99lv to zrobimy coś fajnego co was zaskoczy a co to nasza mała niespodzianka ok kilku miesiecy już nasz plan co będzie po 99lv szykujemy co to będzie to się dowiecie zapewne niedługo ;-)

Legenda Metin2!

sig_team.png

Nowicjusz
Opublikowano

Spokojnie ludzie nie myślcie że jesteśmy tacy jak inne serwery np serwer na B.....

Ludzie staneli na 99lv i co dalej ? Nic nudzą się -.-

U nas tego nie będzie jeżeli wbiją 3 osoby 99lv to zrobimy coś fajnego co was zaskoczy a co to nasza mała niespodzianka ok kilku miesiecy już nasz plan co będzie po 99lv szykujemy co to będzie to się dowiecie zapewne niedługo ;-)

 

Moze sie skusze :>

Opublikowano

Jeżeli ma to być hard jeśli chodzi o exp to zaproponowałbym kilka zmian:

 

-dodanie petów dostępnych odrazu na start, posiadające bonusy wspomagające postać oraz możliwość wbijania lv.

-co do szkat z mobów to bym je zmodyfikował i ustawił jedną jakąs szkatułke np. blasku księżyca cy ten zółty prezent

(co by dropiło? to zalezy jak często lecą ale : po 2/3 ku z możliwością łączenia tych samych, 1-4bon + zmianki,zwoje błogo,egzo i rady pustelnika i może jakieś wspomgacze typu magiczny metal dłon krytyka czy obrona boga smoków ( na to jakiś mniejszy % szans na drop oczywiście))

-z metków też niech leca dodania /zmianki oraz księgi max 2/3 szt oraz możliwość 5 bonusu i najlepiej bodzie.

-odbugowanie i dodanie aby z metków 80+ dropił pd,rekąwica, i księga lidera z taką szansą jak na pl najlepiej.

- biolog niech będzie co godzine z możliwościa oddawania zebów aż zaliczy i dopiero godzinny limit.

-rozbudowałbym jeszcze jakąs unikatową i niepowtarzającą się na żadnych innych serwerach bron i arm po syrku i niebianśkiej stalce itp na lv 95-99, bo naprawde zrobienie syrka czy niebianskiej nie jest trudne i potrwa góra kilka dni.

-drop kd z metków od +0 do +4 z możliwościa ulepszania od +0 (ze zględu na hard nie widze potrzeby robienia kd+5 typu defa czy moba... bo będzie za łatwo)

 

 

 

O ile serwer ruszy do tygodnia z tymi małymi zmianami z chęcią zagram.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...