Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

TeamCraft24.tk | (Realne życie) | Prace | Działki w automacie | 100 (Slot) | (SurvivalGames) | (MobArena) | (Factions) | OtherDrops | Zapraszamy !


TheMrStamp

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 179
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Gówniany, serwer. Lagi, Lagi i Lagi. Na początku był fajny, ale teraz się po gorszył, H@ Beszczelny jest zawsze na z/w a jak już wyjdzie z z/w to jest na 15 sec, i znowu zw. Gracze, cheatuja wgl. nie ogar. A chciałem dotować serwer no cóż niestety okazał się być gówniany. Poszukam innego serwera, bo jest wiele chętnych, którzy czekają na sponsora.

Samsung Corby > Samsung Delphi > Xperia mini pro (sk17i) > Galaxy Mini2.

Opublikowano

Koleś @up to dzieciak który miał chatmoda a następnie został mu on zabrany za obrażanie graczy. jak widać nie myliłem się podejmując taką decyzję i ta osoba próbuje się zemścić za utraconą rangę a później bana.

 

 

Na serwerze nie ma lagów, beszczelny siedzi o wiele dłużej niż 15 sekund, reagujemy na każde doniesienie o cheatach ale jest to najczęściej błąd w widoku od strony jakiejś osoby.

 

pozdr

:)
Opublikowano

Serwer wymiata polecam serdecznie miła administracja wiele konkursów i wiele wiele innych :D

 

 


Gówniany, serwer. Lagi, Lagi i Lagi. Na początku był fajny, ale teraz się po gorszył, H@ Beszczelny jest zawsze na z/w a jak już wyjdzie z z/w to jest na 15 sec, i znowu zw. Gracze, cheatuja wgl. nie ogar. A chciałem dotować serwer no cóż niestety okazał się być gówniany. Poszukam innego serwera, bo jest wiele chętnych, którzy czekają na sponsora.

 

 

Jest Anty Fly wszystkie minerały dropią z stone a jeśli niema Beszsczela to jest około 2 ludzi z ekipy online :P

1390144171-U592769.png 


Opublikowano

Gówniany, serwer. Lagi, Lagi i Lagi. Na początku był fajny, ale teraz się po gorszył, H@ Beszczelny jest zawsze na z/w a jak już wyjdzie z z/w to jest na 15 sec, i znowu zw. Gracze, cheatuja wgl. nie ogar. A chciałem dotować serwer no cóż niestety okazał się być gówniany. Poszukam innego serwera, bo jest wiele chętnych, którzy czekają na sponsora.

nie trolluj ziomeczku, serwer śmiga jak nalezy, nie pasuje to se zrub lepszy elo

podbijam i polecam

Opublikowano

NIE POLECAM !!!!!!!!!!


admin to dziecko - chodze sobie po mapie frakcji stawiam skrzynie i nagle admin sie kolo mnie pojawia w postaci creepera i polozyl tnt i odpalil rozwalil mi skrzynie i mnie bil pozniej zamienil sie we mnie walnal mnie a mnie wywalilo z serwa i dostalem bana za wylogowanie sie w pvp + stracilem eq :) NQ


zpot.png

Opublikowano

nie trolluj ziomeczku, serwer śmiga jak nalezy, nie pasuje to se zrub lepszy elo

podbijam i polecam

 

"Zrub", dopsze zropie lebszy.

Samsung Corby > Samsung Delphi > Xperia mini pro (sk17i) > Galaxy Mini2.

Opublikowano

Gram na serwie od 3 dni i jest super !

Nie ma lag cofek wszystko super polecam MobArene !

 

 

 

NIE POLECAM !!!!!!!!!!

admin to dziecko - chodze sobie po mapie frakcji stawiam skrzynie i nagle admin sie kolo mnie pojawia w postaci creepera i polozyl tnt i odpalil rozwalil mi skrzynie i mnie bil pozniej zamienil sie we mnie walnal mnie a mnie wywalilo z serwa i dostalem bana za wylogowanie sie w pvp + stracilem eq :) NQ

 

 

Gówniany, serwer. Lagi, Lagi i Lagi. Na początku był fajny, ale teraz się po gorszył, H@ Beszczelny jest zawsze na z/w a jak już wyjdzie z z/w to jest na 15 sec, i znowu zw. Gracze, cheatuja wgl. nie ogar. A chciałem dotować serwer no cóż niestety okazał się być gówniany. Poszukam innego serwera, bo jest wiele chętnych, którzy czekają na sponsora.

TO KŁAMSTWA ~!!!!!!!!!!

Opublikowano

 

POLECAM

Admin to nie dziecko! Admin na pewno tak nie robi! Jak tak to odda ci eq. Dzisiaj sa problemy z wylogowaniem. Bana dostales na minute. Jak nie umiesz grać to nie graj :*

sygnamv.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...