Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PROBLEM] Szukam ziomka, który wyposaży w roota mojego telefonka


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Fajny tytuł? xD

 

Tak naprawde nie wymagam od was zrootowania mojego telefonu, bo to bym musiał wam go dac, ale po prostu szukam osoby, która krok po kroku mi pomoże na GG.

 

Wiem, że mogę robić wg. tutoriali na forum android itp.,ale boje się, że coś spieprze więc wole dodatkowej pomocy od zaawansowanego.

 

Co z tego będziesz miał?

 

Oferuje nagrode w postaci 5 gwiazdek na profilu i dwóch limitów tj. 20 like.

 

Nagrode dam gdy wszystko się uda, a gdy się nie uda i zrobie coś z fonem to się powiesze :D

1361453243-U739101.png



  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Na jaką końcówkę kończy Ci się "Numer kompilacji"? Podaj ostatnie dwie liczby.

U mnie: Ustawienia, Informacje o telefonie i zupełnie na dole "Numer kompilacji".

Sprawdź czy możesz odblokować bootloader.

Wpisz na klawiaturze numerycznej:

*#*#7378423#*#*

Potem "service info", "configuration" i powiedz co jest tam napisane.

Opublikowano

Nie wiem o co ci chodzi z tym drugim, ale co do tego pierwszego to zaraz z telefonu dam ci zrzut ekranu i sam stwierdzisz jaki jest "Numer masturbacji"

 

Walne screena w edicie

 

@edit

post-613489-0-88056400-1359920400.png

1361453243-U739101.png



Opublikowano

Nie ma tam numeru kompilacji, nie możesz zjechać na dół, nic tam więcej nie masz?

 

Wchodzisz na klawiaturę tam gdzie wybierasz numer i wpisujesz:

*#*#7378423#*#*

Service info i configuration, tam na dole będziesz miał "Rooting Status" i będzie "Yes" albo "No". Powiedz czy jest Yes czy No.

Kupowałeś telefon w salonie czy na allegro etc?

Opublikowano

Kupowałem telefon na allegro, ale jest fabrycznie od Plusa.

 

A ja mam pod ten numer: *#*#7378423#*#* zadzwonić?

 

Zaraz coś pokombinuje i w edicie ci ew. dopisze

 

 

 

@edit gdy próbuje wpisać to co kazałeś to co kazałeś to nawet się nie da, bo to chyba za długie i się usuwa.

1361453243-U739101.png



Opublikowano

Kasuje się? Pierwszy raz się z takim czymś spotkałem.

Telefon był używany? Miał poprzedniego właściciela? Jeśli prosto z salonu to pewnie nie ma odblokowanego bootloadera (bez odblokowanego Bootloadera nie zrobisz roota).

Opublikowano

Mam samsunga Galaxy Ace 2. Czy można jakoś inaczej sprawdzić jaki mam numer masturbacji w telefonie?

 

Ja nie kłamie naprawde gdy wpisuje

*#*#7378423#*#

 

 

w telefonie to mi się to usuwa. Podejrzewam, że dlatego, iż ten numer jest za długi.

1361453243-U739101.png



Opublikowano

Mam samsunga Galaxy Ace 2. Czy można jakoś inaczej sprawdzić jaki mam numer masturbacji w telefonie?

 

Ja nie kłamie naprawde gdy wpisuje

*#*#7378423#*#

 

 

w telefonie to mi się to usuwa. Podejrzewam, że dlatego, iż ten numer jest za długi.

 

"masturbacji" sprawdza się w ustawienia >>>info o tele>> numer kompilacji ;] tam poszukaj ;D w info o tele musi tam byc

1373369406-U138092.png

Opublikowano

No, ale tam nie ma.

 

Co to wgl. jest za numer.

 

Może można go inaczej sprawdzić?

 

Np. po przez sprawdzenie w jakiś papierach kiedy telefon został kupiony czy coś

1361453243-U739101.png



Opublikowano

Więc nie ma innych sposób, aby sprawdzić numer kompilacji?

 

Czy jeśli podejme się próby zrobienia roota bez znania numeru kompilacji to czy jest jakieś ryzyko? Coś się może stać?

1361453243-U739101.png



Opublikowano

Nie wiemy czy masz odblokowanego bootloadera, jeśli nie masz nie zrobisz roota. Jeśli numer kompilacji kończy się na "62" trochę pieprzenia jest z rootem, bo trzeba pobierać dane, cofać do 42, potem root dopiero. Jak kończy się na 42 to wystarczy jeden przycisk nacisnąć w programie, czekać chwilę i root jest zrobiony.

Opublikowano

Po co wy tyle gadacie...

Ściągacz plik

Zapisuje go na sd

Wylaczasz fona

Wlaczasz w tr. Recovery - > home+blokada

Klikasz (zapomniałem ale chyba - update)

Teraz klikasz nazwę tego pliku

Klikając w reboot system now

image.png 

Opublikowano

A czy jak dokonam tej czynności nie wiedząc jaki mam numer kompilacji, a załóżmy, że mam zły to coś się stanie z fonem?

 

Czy do rootowania potrzebuje komputera? (czy musze się bawić też w komputerze, aby mój telefon był zrootowany)

 

@edit mam jednoczesnie trzymac przez 5s home + power czy jak? Bo jak robie tak jak napisałem to mi się zwyczajnie wlacza

 

@edit 2

 

Dobra wiem jak wlaczyc w recovery, ale nie moge zrootować. Nie mam karty sd.

 

A ten plik gdzie pobrac?

 

I jak bede mial karte sd to Żeby wgrać ten plik wystarczy go pobrać w internecie na smartfonie tak?

 

@edit 3

 

nie ogarniam.

 

Niby wystarczy jakiś pliczek dać na telefon, ale ja nawet nie wiem jak to zrobić i gdzie taki plik znaleźć.

1361453243-U739101.png



Opublikowano

Albo jestes zjebem który nie umie zrobić najprostszej rzeczy po kilkunastu postach, albo temat to troll..

Wiem, że wspomnienie nigdy nie zginie

Tak jak wspomnienie po pierwszej dziewczynie

Jak czasy podstawówki

Zbite butelki, ubite lufki

Starte zelówki w podróży

Polowanie na chwile się nie dłuży, się nie nuży...

Opublikowano

Nic na kompie nie musisz robic.

Wszystko bezposrednio z fona.

Wchodzisz na net na fonie,

Pobierasz plik rootu (poszukaj sobie w necie)

I dalej tak jak mowilem 3 posty up

image.png 

Opublikowano

karta sim Ci nie potrzebna, nawet nie musisz jej wyjmować, bo nic nie usunie się z niej.

Uwaga! Konkurs! Uwaga!
Do wygranie lajki. Co musisz zrobić? Proste
Umieść link do mojego profilu w tym temacie:
KLIK

A każdy post z linkem wynagrodzę lajkiem!

IU4Be.png

Opublikowano

ej jak ma poblokowane wszystko to najpierw musi wylonczyc zabezpieczenie aby zrobil resztte. sprawdz tam niewiem jak u ciebie sie to sprawdza 1 jest botloader 2 jest recovery a 3jest niepamientam jak sie nazywa i tam masz wszystko napisane zabezpieczenie czy jest na on czy na off jak jest na off to reszta to bajka ale natomiast jak mao on to troszku bedziesz musial sie pobawic.

 

jak nieogarniasz napisz na pw

Opublikowano

Chciałeś sobie nabić posta? Przeczytałeś chociaż zawartość tematu? NIe wiem o co cic hodzi z tym 1,2,3, ale ja i tak spróbuje zrootować telefon bez wiedzy o tym czy ma zavezpieczenie botloader czy nie.

 

Jak będzie miał to trudno roota nie zrobie, ale jak bedzie miał to będę happy.

 

Tak to będzie wyglądac.

 

Bo nie ma żadnego ryzyka, że robiąc z zablokowanym botloaderem robiac roota coś się stanie, nie?

1361453243-U739101.png



Opublikowano

raczej nie, on nie powinien zbytnio przeszkadzać

Uwaga! Konkurs! Uwaga!
Do wygranie lajki. Co musisz zrobić? Proste
Umieść link do mojego profilu w tym temacie:
KLIK

A każdy post z linkem wynagrodzę lajkiem!

IU4Be.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...