Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PROBLEM] Szukam ziomka, który wyposaży w roota mojego telefonka


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A wiec gdy zacząłem rootowac telefon zgodnie z poradnikiem, na samym początku nie pozwolił mi na to jeden plik.

 

Wymagany jest sterownik Samsung_Usb_Driver czy jakoś tak, ale gdy go pobieram to pisze błąd pobierania

1361453243-U739101.png



  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

co Ty z kompa robisz?

pobierz na tel i dokoncz

Uwaga! Konkurs! Uwaga!
Do wygranie lajki. Co musisz zrobić? Proste
Umieść link do mojego profilu w tym temacie:
KLIK

A każdy post z linkem wynagrodzę lajkiem!

IU4Be.png

Opublikowano

Nie rozumiem cie.

Popierz plik rootu na ace 2 daj go na sd

Wylacz fona

I wlacz w trybie recovery.

 

Reszte juz pisalem

image.png 

Opublikowano

Czytaj ze zrozumieniem.

 

Gdy pobieram plik rootu to pisze błąd pobierania, a pochodzi z forum android.

 

Najpopularniejsze forum o androidzie

1361453243-U739101.png



Opublikowano

1.Musisz mieć zainstalowane Sterowniki USB

2.Musisz mieć włączone Debuggowanie USB

3.Musisz mieć 70-80% bateri

4.Muszisz mieć odblokowanego fona

5.Zrób kopie zapasową

 

 

Krok 1.

ściągnij to co tam Ci każą ściągnąć

2.

Download

3.

Wyłącz fona. przejdz do trybu pobierania za pomocą "głośność doł i domek" przytrzymując pare sec

4.

Otwórz ten program na PC, i połącz Smasmunga z PC

5.

Kiedy fon jest połączony z PC, ID:COM w odinie zapali się na żółto i pokaże numer portu

6.

Wskaż Downloaded folder aby zainstalować -

7.

Sprawdź czy Auto Reboot i F>Reset Time są zaznaczone w Odin

8.

Kliknij "start" w Odin, aby zacząć proces instalacji. Zajmie to pare minut.

9.

Kiedy się skończy,fon się zresetuje ;]

1373369406-U138092.png

Opublikowano

Przecież ponoć można to zrobić bez pc. Kutwa jak trzeba jeszcze pobawić się na pc to tym bArdzIej nie ogarne

z takim podejściem tym bardziej :P

1373369406-U138092.png

Opublikowano

rób z PC skoro stracili czas specjalnie dla ciebie by ci to napisać dokładnie jak masz robić

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

1.Musisz mieć zainstalowane Sterowniki USB

2.Musisz mieć włączone Debuggowanie USB

3.Musisz mieć 70-80% bateri

4.Muszisz mieć odblokowanego fona

5.Zrób kopie zapasową

 

 

Krok 1.

ściągnij to co tam Ci każą ściągnąć

2.

Download

3.

Wyłącz fona. przejdz do trybu pobierania za pomocą "głośność doł i domek" przytrzymując pare sec

4.

Otwórz ten program na PC, i połącz Smasmunga z PC

5.

Kiedy fon jest połączony z PC, ID:COM w odinie zapali się na żółto i pokaże numer portu

6.

Wskaż Downloaded folder aby zainstalować -

7.

Sprawdź czy Auto Reboot i F>Reset Time są zaznaczone w Odin

8.

Kliknij "start" w Odin, aby zacząć proces instalacji. Zajmie to pare minut.

9.

Kiedy się skończy,fon się zresetuje ;]

 

Jaki program?

 

A co jak będę miał 90% baterii to coś się stanie? Musze mieć koniecznie 70-80?

 

 

 

Wy mnie troche okłamujecie, nie mówie, że wszyscy.

 

Jedni piszą, że da się z telefonu, a inni, że z kompa.

 

Zapytałem też czy trzeba mieć karte pamięci sd, jeden odpowiedział, że nie.

 

Czy to prawda?

1361453243-U739101.png



Opublikowano

z telefonu się da jeśli telefon MA ROOT juz wgrany, robisz jakieś aktualizacje

 

nie masz roota to MUSISZ robić z PC , karte możesz ale i nie musisz mieć jak masz wbudowaną pamięć dodatkową byle było gdzie plik skopiować

 

olej baterie, możesz nawet mieć 20% , chodzi o to by telefon się nie wyłączył z powodu słabej baterii. zresztą sam ryzykujesz nie stosując się do tego co ci napisali

 

jak uwalisz telefon, uwalisz go tylko na własną prośbę i swoimi łapkami

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

Roota wgrac mozna przez telefon lub przez kompa... Latwiej sie wgrywa przez telefon gdyz wgrywasz pliki na karte sd potem przechodzisz w recorvery i instalujesz roota. Na kompie wgrywasz roota przez odina. Telefon podlaczasz w trybie download i instalujesz:)

 

Moim zdaniem instalowanie roota z pozycji telefonu jest latwiejsze:)

Opublikowano

skoro tak uważasz to znajdź mu sposób na JEGO telefon i niech instaluje według niego jak się uparł

 

bez rota nawet w recovery wielkie g...o zrobi bo nie będzie maił dostępu do partycji systemowych w trybie do odczytu i zapisu ! dlatego robi się takie modyfikacje z PC

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

a jesteś pewien i umiesz czytać dla jakiego stocka jest ? DLA ANDROID 4

 

on ma GB , zresztą metoda działa tylko do restartu telefonu potem znowu trzeba rotować, trwałe metody robi sie TYLKO Z PC albo wgrywa kernel z autorotem

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

@up bardziej ufam robemowi. Mogę już zrobić przez kompa, ale dacie wszystkie linki do pobrania?

 

 

z telefonu się da jeśli telefon MA ROOT juz wgrany, robisz jakieś aktualizacje

 

nie masz roota to MUSISZ robić z PC , karte możesz ale i nie musisz mieć jak masz wbudowaną pamięć dodatkową byle było gdzie plik skopiować

 

olej baterie, możesz nawet mieć 20% , chodzi o to by telefon się nie wyłączył z powodu słabej baterii. zresztą sam ryzykujesz nie stosując się do tego co ci napisali

 

jak uwalisz telefon, uwalisz go tylko na własną prośbę i swoimi łapkami

 

 

Jak i niby co mógłbym uwalić?

1361453243-U739101.png



Opublikowano

Dobrze wiesz, że jestem debilem, więc pisz do mnie po innym języku.

 

Brick - cegła.

 

Jak mogę z telefonu niby zrobić cegłe? xD

 

Ale ja tez nie rozumiem jak to można spieprzyć.

1361453243-U739101.png



Opublikowano

Kurwaaaaaaa.

W PSP jest to samo pojęcie masz tam słownik...

 

Brick - > fon ci przestanie działać. Dokładniej sprawdź se co może się stac

image.png 

Opublikowano

cegłówka, uceglić to to samo co wyżej - możesz sobie potem telefonem rzucić jak cegłówką w ścianę i nic nie stracisz poza obitą ścianą bo telefon jest martwy na zawsze ;)

 

nie koniecznie na zawsze czasem jeszcze da sie go reanimować do stanu normalnego :rolleyes:

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...