Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PROBLEM] Szukam ziomka, który wyposaży w roota mojego telefonka


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

od babci sąsiadki, od psa sąsiada, od przypadku, od kaprysu telefonu, od ciebie, od softu, od pradu, od kompa ...

 

a na serio, cokolwiek znajdziesz jako powód by nie działał potem telefon, masz taka szansę że uwalisz telefon jakbyś wychodząc z domu miał znaleźć milion złotych na środku ulicy

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

Po co wy tyle gadacie...

Ściągacz plik

Zapisuje go na sd

Wylaczasz fona

Wlaczasz w tr. Recovery - > home+blokada

Klikasz (zapomniałem ale chyba - update)

Teraz klikasz nazwę tego pliku

Klikając w reboot system now

 

 

1.Musisz mieć zainstalowane Sterowniki USB

2.Musisz mieć włączone Debuggowanie USB

3.Musisz mieć 70-80% bateri

4.Muszisz mieć odblokowanego fona

5.Zrób kopie zapasową

 

 

Krok 1.

ściągnij to co tam Ci każą ściągnąć

2.

Download

3.

Wyłącz fona. przejdz do trybu pobierania za pomocą "głośność doł i domek" przytrzymując pare sec

4.

Otwórz ten program na PC, i połącz Smasmunga z PC

5.

Kiedy fon jest połączony z PC, ID:COM w odinie zapali się na żółto i pokaże numer portu

6.

Wskaż Downloaded folder aby zainstalować -

7.

Sprawdź czy Auto Reboot i F>Reset Time są zaznaczone w Odin

8.

Kliknij "start" w Odin, aby zacząć proces instalacji. Zajmie to pare minut.

9.

Kiedy się skończy,fon się zresetuje ;]

 

 

mam dwa sposoby, którego użyć? Jesli tego drugiego to dajcie linki, bo Up nie dał linka do programu

 

@edit 2

 

sorry za post pod postem, ale to wygladało tak:

 

zacytowałem dwa posty, nacisnalem edytuje (w poscie u gory) i nacisnalem, aby te cytaty byly w poscie i sie utworzyl nowy post.

 

@edit 3

 

A jak mam podłączyć Samsunga do Komputera?

1361453243-U739101.png



Opublikowano

mam dwa sposoby, którego użyć? Jesli tego drugiego to dajcie linki, bo Up nie dał linka do programu

 

Pierwszy jest szybki i skuteczny, więc ten polecam.

 

@edit 3

 

A jak mam podłączyć Samsunga do Komputera?

Przez kabel USB :)

Opublikowano

Ale po co bawić się kompem i Kiesem,USb skoro pierwszy sposób jest lepszy?

 

Mam nowy problem.


Kupiłem folie, założyłem i mi nie wyszło, wyrzucilem juz ją.

 

Powiedzcie mi co zrobić, aby nie było takich plam czy czegoś tam (nie wiem jak to nazwać) na ekranie.


Próbowałem już mocno wycierać ściereczką

1361453243-U739101.png



Opublikowano

ty choć raz czytasz co napisane i czytasz czasem innych wypowiedzi ! ?

 

to nie jest soft dla twojej wersji systemu ! masz GB a to do ICS ! chcesz to rób, na swoją odpowiedzialność

 

nie chcesz plam jedziesz szmatką na mokro po ekranie i folie w wodzie odklejasz potem nakładasz

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

Dałbyś mi GG?

 

Ja tego nie kumam

 

CO to jest ICS tego ja nie wiem.

 

A ja myślałem, że pierwszy sposób jest K, ponieważ nie podałby mi ktoś zlego sposobu :(

1361453243-U739101.png



Opublikowano

odpuść sobie, temat robi się już zryty do granic możliwości, ty nawet nie wiesz jaki system masz... po co ci root w telefonie ?

 

wszystko masz napisane po kolei, krok po kroku a ty nadal swoje i nasz gdzieś pomoc ze strony innych.

wmówiłeś sobie że musisz sposobem który NIE JEST DLA TWOJEJ WERSJI SYSTEMU

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

Kurde.

Chcesz rootowac fona a nie wiesz ze ICS to nazwa softa - Ice Cream Sandwich.

Już mówie zapobiegając następnemu twojemu glupiemu postowi.

Nie, ICS nie ma nic wspólnego z mrożoną kanapką!

Masz GB - gingerBread

 

Najpierw troche poczytaj o twoim fonie.

image.png 

Opublikowano

Ja wiem co to jest, ale nie znałem skrótów.

 

Sorry powinienem na początku napisać, że jestem debilem.

 

A ja oczekiwałem poradników (owszem dostałem, ale bez linku do programu), a niektórzy pisza tak, a nie którzy tak.


Teraz już wiem, że to nie jest na moją wersje androida.

 

Po co te nerwy

1361453243-U739101.png



Opublikowano

J

A ja oczekiwałem poradników (owszem dostałem, ale bez linku do programu), a niektórzy pisza tak, a nie którzy tak.

.... pewnie mówisz o moim poście .... to było przełożone z linku który był wcześniej, i żaliłeś się, że po angielsku. ...

1373369406-U138092.png

Opublikowano

Zdecyduj który chcesz sposób, poszukaj sobie downloadu.

 

Ale najpierw nim cokolwiek zrobisz - Poczytaj o rootach i dowiedz się więcej o twoim fonq

image.png 

Opublikowano

.... pewnie mówisz o moim poście .... to było przełożone z linku który był wcześniej, i żaliłeś się, że po angielsku. ...

 

 

Nie żaliłem tylko napisałem, że to po angielsku.

 

Nie umiem angielskiego.

 

@up

 

kurwa nie mogę się zdecydować bo do twojego sposobu musze miec ICS

 

@down dziękuje

1361453243-U739101.png



Opublikowano

odpuść sobie, temat robi się już zryty do granic możliwości, ty nawet nie wiesz jaki system masz... po co ci root w telefonie ?

 

wszystko masz napisane po kolei, krok po kroku a ty nadal swoje i nasz gdzieś pomoc ze strony innych.

wmówiłeś sobie że musisz sposobem który NIE JEST DLA TWOJEJ WERSJI SYSTEMU

 

 

Dlaczego mam sobie odpuścić?

 

Dzięki rootowai będę mial romy, czyli np. androida 4.0

 

Jest też więcej możliwości.

1361453243-U739101.png



Opublikowano

root nie daje nic, poza prawami do programów !

 

ANDROID 4 TO NIE ROM !!

TO SYSTEM I ŻADEN ROOT CI GO NIE UMOŻLIWI ZAINSTALOWAĆ

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

Wgraj sobie rom omega v19.2 i kernel philza :) Bateria trzyma w cholere dłużej a i wydajność w antutu wynosi 10k :)

Rom oparty jest na andku 4.1.2

 

 

Opublikowano

root nie daje nic, poza prawami do programów !

 

ANDROID 4 TO NIE ROM !!

TO SYSTEM I ŻADEN ROOT CI GO NIE UMOŻLIWI ZAINSTALOWAĆ

W pewnym sensie umozliwi np. Wizualnie

 

Up

 

A co umozliwiaja kelnery

1361453243-U739101.png



Opublikowano

co wizualnie ? gdzieś ty się ta bzdur takich nasłuchał, nie masz pojęcia o czym piszesz to lepiej nie pisz

 

rusz dupsko odwiedź forum poświęcone twojemu telefonowi i poczytaj, bo z takim podejściem i kompletną nieznajomością podstaw nic nie zrobisz sam

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...