Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Lord Of The Minecraft [Autorskie modyfikacje] [Doświadczony team] [Zapowiedź] [Fantasy/RPG] [Oparty na serii lotr]


JFG

Pytanie.   

127 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy podoba Ci si? pomys? i czy chcesz wi?cej informacji ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

jeśli jakies prace posiadasz to wrzuć

50 post V - 10.11.2012; 100 post X; 200 post X; 300 post X; 400 post X; 500 post X

<Piszę poprawnie po polsku lecz czasem popełniam błędy ze względu na bardzo szybką pisownie bez patrzenia na klawiaturę za co z góry przepraszam >

Opublikowano

Przepis na popularność:

1. Wymyśl pomysł.

2. Zrób zapowiedź serwera.

3. Nabijaj wyświetlenia.

4. Miej w dupencji graczy.

 

I ja się pytam, po jakiego czorta robić zapowiedź skoro nie macie nic stworzone jeszcze? Robicie ludzi w bambuka, nic wam z tego nie wyjdzie, jestem pewien na 100%, zbudowanie mapy z LOTR graniczy z cudem jak wy nawet nie macie budowniczych jeszcze. Świat Tolkiena jest ogromny i nigdy go nie zbudujecie. Powiem krótko, róbcie zapowiedzi jak coś jest już zrobione w 90% a nie w 0...

Opublikowano

@up

Będzie jak będzie, czyli prawdopodonie za kilka miesięcy :P

 

A biorąc pod uwagę ekipę, nigdy :P

 

Weź ty się lepiej weź za jeden serwer albo nie rób zapowiedzi, to już twój trzeci serwer, który ma zapowiedź, żaden poprzedni nie wystartował :P

76561198044975849.png

Best Member

Opublikowano

@up

No bez przesady...

Jakby wystartował to pomysł fajny,

wykonanie z tego co słyszałem, JFG jest leniwy, ale staranny :P

76561198044975849.png

Best Member

Opublikowano

Tak wgl nie jest to pierwszy serwer takiego typu... sam taki robie ;x

92ei6w.jpg

By N00bman (robie loga na serwer pw)

Opublikowano

oj Jay ledwo zaczełeś a już następny :P na star wars będziesz grał dzuo roboty z gildiami a zwłaszcza naszą :P i jeszcze wlasny serwer robisz no prosze prosze :P

Opublikowano

hmm... ciekawy projekt ale czemu co chwile zmieniacie to ([...]zawieszamy ten dla większego projektu...[..]) narobiliście smaczka wszystkim na LiveCraft a teraz zawieszacie i dajecie 2-gi. Szczerze mówiąc nikt już do was prawie nie ma zaufanie przez takie dyrdymały...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...