Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

■ Wojna Zamków ■ [40 SLOT][WL][2 ZAMKI][Czerwoni-Niebiescy][SkyBlock/Planeta]


eizOmeN

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick z Gry : placek669

Wiek :15

TS3 / Mutacja : Tak/Tak

Czerwoni/Niebiescy : Niebiescy

Link do kanału yt : ...

Dlaczego właśnie ty : Lubie budowac i klepac sie z innymi :D

SkyBlock czy Planeta : Planeta

 

Nick z Gry : placek669

Wiek :15

TS3 / Mutacja : Tak/Tak

Czerwoni/Niebiescy : Niebiescy

Link do kanału yt : ...

Dlaczego właśnie ty : Lubie budowac i klepac sie z innymi :D

SkyBlock czy Planeta : Planeta

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick z Gry : Speenaker

Wiek : 14

TS3 / Mutacja : Mam tsa/ Jestem juz po mutacji :P

Czerwoni/Niebiescy : Niebiescy

Link do kanału yt : Nie podam ponieważ nic tam nie mam xD

Dlaczego właśnie ty : Bo tak !/ a tak na serio to jestem ogarnięty i lubie sie napierdalac xD

SkyBlock czy Planeta : SkyBlock

Opublikowano

Nick z Gry : zalesiowy

Wiek : 14

TS3 / Mutacja : Posiadam tsa, a mutacji

Czerwoni/Niebiescy : Niebiescy

Link do kanału yt : Nie mam widzów więc nie podaję.

Dlaczego właśnie ty : Ponieważ umiem grać zespołowo, jestem pomocny, jestem z drużyną nawet jeżeli przegrywa lub wygrywa;;*

SkyBlock czy Planeta : SkyBlock

Opublikowano

Nick z Gry :dawid1270

Wiek :9

TS3 / Mutacja : nie

Czerwoni/Niebiescy :czerwoni

Link do kanału yt :nie mam

Dlaczego właśnie ty :jestem spokojny umiem pracowac w grupie i lubie takie klimaty :)

SkyBlock czy Planeta :planeta

Opublikowano

Nick z Gry : TheJaro

Wiek :13

TS3 / Mutacja : Tak/Mozna powiedzieć że tak

Czerwoni/Niebiescy : Obojętne, tam gdzie przydzielisz tam będę

Link do kanału yt :http://www.youtube.c...00?feature=mhee

Dlaczego właśnie ty : Chciałbym zagrać na takim serwerze :) Nie psuję nic ani nie kradnę więc można mi zaufać myślę że serwer jest spoko.

 

SkyBlock czy Planeta : Planeta

 

 

Jeśli coś to PW

Opublikowano

Nick z Gry : HesyR

Wiek : 16

TS3 / Mutacja : Tak/Tak

Czerwoni/Niebiescy : Czerwoni

Link do kanału yt : ww.youtube.pl/HesyrPlayGames

Dlaczego właśnie ty : Ponieważ uwielbiam współprace z innymi.

SkyBlock czy Planeta : SkyBlock

mca.png
Opublikowano

Nick z Gry : mazigazi181

Wiek : 13

TS3 / Mutacja : Tak Tak

Czerwoni/Niebiescy : Niebiescy

 

Link do kanału yt :

 

Dlaczego właśnie ty : Lubie te Klimaty,i Nolifienie

xD

 

SkyBlock czy Planeta : Planeta

[/font]

Opublikowano

Nick z Gry :Slaxpl122

Wiek :13

TS3 / Mutacja : Tak/W trakcie ale barzdziej już na tak.

Czerwoni/Niebiescy :Czerwoni

Link do kanału yt :http://www.youtube.com/Slaxpl122

Dlaczego właśnie ty :Jestem miły i ogarnięty. Myślę, że poznam tu wielu fajnych ludzi.

SkyBlock czy Planeta :SkyBlock

Opublikowano

Eh niewypał :/ Jeżeli chcecie sobie zagrać to reku na TS :) DZIŚ @@@@@ Start Jutro o 6.00

Opublikowano

Ok sprawa wygłąda tak, płakal, że za łatwo... dałem hard ... Było za dużo kliperó zgriferowalo mapke bo nie oświetlili :) Teraz mamy Planete :) Niebiescy i czerwony mają spawn w różnych miejscach :) 4k kratek do zabway :) ZAPRASZAMY NA TS Człowiek xBarmanek będzie dodował :) Ja mam 18-stke kumpla nara :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...