Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

■ Wojna Zamków ■ [40 SLOT][WL][2 ZAMKI][Czerwoni-Niebiescy][SkyBlock/Planeta]


eizOmeN

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

informacjeq.png

 

 

strzalka.gifTYP: 2 Zamki

strzalka.gifSloty: 40

strzalka.gifIP: spr109.owncraft.pl:25087 Eh niewypał :/ Jeżeli chcecie sobie zagrać to reku na TS DZIŚ @@@@@ Start 26.01 o 6.00 RANO

TS3: 79.133.216.154:2200

strzalka.gifNether: Tak

strzalka.gifBialaLista: Tak

 

 

 

infz.png

 

Jako Administrator nie bawie się z wami ale dbam o to abyście to wy się dobrze bawili. :)

 

Aby się zapisać, zastosuj się do wzoru: wejdz na ts3

 

Ok sprawa wygłąda tak, płakal, że za łatwo... dałem hard ... Było za dużo kliperó zgriferowalo mapke bo nie oświetlili

:) Teraz mamy Planete :) Niebiescy i czerwony mają spawn w różnych miejscach :) 4k kratek do zabway :) ZAPRASZAMY NA TS Człowiek xBarmanek będzie dodował :) Ja mam 18-stke kumpla nara :)

 

==================================================

Napisz do mnie i powiedz że chcesz grać musisz mieć +15 Lat

==================================================

 

Więcej info pod Skype: Jasiek8765

Gramy na PLANECIE rozbiegamy się w 2 kierunki Czerwoni

Z Kamienia wypada Diax Zelazo Złoto

 

Plan:

Dzień 1-3 Budowa

Dzień 4 Eventy

Dzień 5 Wojna

Dzień 6-8 Budowa

---

Niebiescy:

LIDER - Cersu

- AfgFire

- Twister

- Rumcajs

- bolt2012

- ExpertiX

-

-

-

-

-

 

Czerwoni

LIDER - FrxX

- Lomes

- MoHiToS

- MrPan44

- OnlySex

- xBarmanek

-

-

-

-

-

-

 

Jeżeli chce dojść napisz podanie i wbij na TS3 !!!

 

 

Rezerwy:

-

-

-

-

 

 

 

 

 

STARTOWE EQ

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick z Gry : FrxX

Wiek : 16

TS3 / Mutacja : Tak / Tak

Czerwoni/Niebiescy : Czerwoni

Link do kanału yt :

http://www.youtube.com/FairPGame

Dlaczego właśnie ty : Gram długo w minecrafta, jestem ogarnięty, miły, pomocny, cierpliwy, nie griefuje. Zawsze chciałem pograć na serwerze z ogarniętymi ludzmi.

SkyBlock czy Planeta : SkyBlock

 

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

 

Nick z Gry : MoHiToS

Wiek : 14

TS3 / Mutacja : Tak / Tak

Czerwoni/Niebiescy : Czerwoni

Link do kanału yt :

http://www.youtube.com/user/MoHiToSChannel

Dlaczego właśnie ty : Gram w minecrafta od wersji 1.5 i bardzo dobrze znam się na tej grze. Nie obrażam, jestem miły, staram się często pomagać jak tylko mogę i chciałbym zagrać na serwerze bez grieferów:)

SkyBlock czy Planeta : SkyBlock

Opublikowano

Nick z gry: bolt12012

Wiek: 12

TS3 / Mutacja: Tak / Nie

Czerwoni / Niebiescy: Niebiescy

Dlaczego wlasnie ty: Jestem ogarniety i chetnie pomagam. Nie jestem grieferem i jestem dobry w pvp.A i nie zapomne nie cheatuje !

Pozdro :D

SkyBlock czy Planeta: Planeta

Opublikowano

filip6888 - Sory :/

FrxX - Dodany

MoHiToS - Dodany

szymonTMPL - Wzór ...

Cola&Lemon - Zapisze cię na rezerwe. Ale nic nie obiecuje :)

Opublikowano

Nick z Gry : MinecraftFresh

Wiek : 15

TS3 / Mutacja : TS3-TAK Mutacja-TAK

Czerwoni/Niebiescy : Niebiescy

Link do kanału yt :Niestety dopiero zaczynam posiadam 1 widza :) ale bd nagrywal z serwera

Dlaczego właśnie ty : Poprostu jestem ogarnięty kreatywny i dokładny w tym co robie jestem swietnym budowniczym. Oraz uwielbiam kopac !!

SkyBlock czy Planeta : SkyBlock

Opublikowano

Nick z Gry :Szelt

Wiek :14

TS3 / Mutacja : Wszystko mam

Czerwoni/Niebiescy :Obojętnie

Dlaczego właśnie ty :Jestem ogarniętym graczem, nie griefam, nie kradne, gram zespołowo, lubie pomagać innym, lubie serwery takiego typu.

 

SkyBlock czy Planeta : Zdecydowanie skyblock

Opublikowano

Nick z Gry :Krium

Wiek :15

TS3 / Mutacja : Posiadam/Posiadam

Czerwoni/Niebiescy :Niebiescy

Link do kanału yt :Nie nagrywam

Dlaczego właśnie ty :Lubie serwery z miłymi i ogarniętymi ludźmi a poza tym zaczynam zimowanie

SkyBlock czy Planeta :Planeta

Opublikowano

Lista Zaktualizowana jeżeli kogoś nie to znak, że się nie dostał.

 

SkyBlock: 4

 

Planeta: 2

Opublikowano

Nick z Gry : Paks

Wiek : 19

TS3 / Mutacja : TAK / TAK

Czerwoni/Niebiescy : Czerwoni

Link do kanału yt : http://www.youtube.com/user/radyzio

Dlaczego właśnie ty : Lubię pośmigam w drużynie myślę że się sprawdzę. Ogólnie : Miły, zabawny, kreatywny

SkyBlock czy Planeta : SkyBlock

Opublikowano

Wiek : 19

TS3 / Mutacja : Tak / Tak =,=

Czerwoni/Niebiescy : NIebiescy

Link do kanału yt : http://www.youtube.com/user/CersuPL?feature=mhee

Dlaczego właśnie ty : Lubie serwery takiego typu i nie zamulam ; )

 

SkyBlock czy Planeta : Planetka

Proszę o subskrypcje <3

Za subskypcje = Reklama serwera

 

//zakaz reklamownia kanałów YT w sygnach. // TheJeron78

Opublikowano

Liderem Czerwonych Zostaje FrxX - Od niego dostaniecie hasło do kanału Czerwoni na TS Jutro o 11

;)

 

Jestem miły, umiem się dogadać z graczami, umiem dobrze walczyć, dobierać eq do walk itp, dzielić aby każdy był dobry w tym co robi np ktoś dobrze strzela z łuku to będzie dostawał strzały, będzie strzelał itp a wojownik walczył na miecze a nie np ktoś kto nie umie strzelać z łuku będzie łucznikiem.. można na mnie polegać, jestem odpowiedzialny, skuteczny (staram się dąrzyć do celu jak najlepiej umiem), jestem konsekwentny(jak ktos np obraza innych lub niszczy wszystko i dziala na szkode swojego teamu to wyciągam z tego konsekwencje a nie zostawiam jak by nic sie nie stalo. sprawiedliwy, zdecydowany.

 

Jego podanie :)

 

Lista Zaktualizowana

 

 

 

SkyBlock: 5

 

 

Planeta: 4

 

SwissSweet19 - Na jakim nicku Grasz ?

:)

Opublikowano

Nick z

Gry :ElPolako

Wiek :15

TS3 / Mutacja : Tak

Czerwoni/Niebiescy :Czerwoni

Link do kanału yt :Niemam

Dlaczego właśnie ty :Ponieważ jest uczynny,potrafie pojść na kompromis jeżeli potrzeba i jakiś nowy tryb

SkyBlock czy Planeta :SkyBlock

vintage2x.jpg
Opublikowano

Nick z Gry : emq

Wiek : 12

TS3 / Mutacja : TS3 :) (brak mikro)

Czerwoni/Niebiescy : Niebiescy ;p

Link do kanału yt : Nie mam :)

Dlaczego właśnie ty : Lubie grać na takich typach i lubie pvp : D

SkyBlock czy Planeta : Planeta

;)

 

 

P.S zapowiada się ciekawie ;d

PAŻAŁSTA

 

Opublikowano

Nick z Gry :koko132

Wiek :13

TS3 / Mutacja : tak/sie zaczyna

Czerwoni/Niebiescy :Obojętnie

Dlaczego właśnie ty :Jestem ogarniętym graczem, nie griefam, nie kradne, gram zespołowo, lubie pomagać innym, oraz lubie budowac ciekawe budowle

 

SkyBlock czy Planeta : Zdecydowanie skyblock

Opublikowano

Nick: ExperteX

Wiek : 13

TS3 / Mutacja : Tak / Nie

Czerwoni/Niebiescy : Czerwoni

Link do kanału yt : /user/michalatek <<< Ale raczej nie bede nagrywać.

Dlaczego właśnie ty : Jestem ogarnięty, mam poczucie humoru. Lubie rozgrywki właśnie tego typu. Doskonale pracuje w zespole, nie jestem trollem. Słucham się mojej drużyny zanim coś zrobię. Jestem bardzo dobry w pvp, ogarniam :>

SkyBlock czy Planeta : Planeta

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...