Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

■ Wojna Zamków ■ [40 SLOT][WL][2 ZAMKI][Czerwoni-Niebiescy][SkyBlock/Planeta]


eizOmeN

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick z Gry :InoGames

Wiek :12

TS3 / Mutacja : Tak/Nie

Czerwoni/Niebiescy :Obojętnie xD

Link do kanału yt : youtube.com/MeziGames Jak coś filmy były nagrywane gównianym programem i gównianym mikrofonem :) Teraz mam nowy Mikro i Nagrywam Frapsem :)

Dlaczego właśnie ty :Chciałem stworzyć serwer tego typu ale coś nie wypaliło i było by mi miło być na takim serwerze,Być może nagram coś :)

 

SkyBlock czy Planeta : SkyBlock

:D

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick z Gry : rumcajs12

Wiek : 13

TS3 / Mutacja : ts3 mam,mutacji nie mam

Czerwoni/Niebiescy : Czerwoni

Link do kanału yt : http://www.youtube.com/user/SWWR38?feature=mhee

Dlaczego właśnie ty : poniewaz jestem ogarniety nie robie bledow ort ogarniam minecrafta xD napewno cos nagram..Uwielbiam takie serwery,sam chcialem zrobic ale nie wypalilo mi :P

SkyBlock czy Planeta : SkyBlock

Opublikowano

Nick z Gry : Skull

Wiek : 15

TS3 / Mutacja : Nie mam mikro aktualnie

Czerwoni/Niebiescy : Obojętne =) Wazne zeby sie dobrze bawić

Link do kanału yt : youtube.com/user/Rilekt

Dlaczego właśnie ty : Lubie takie klimaty :D

SkyBlock czy Planeta : A jaka różnica? =0

Opublikowano

10 min spóźnienia <3

 

<12:09:34> Trying to connect to server on 79.133.216.154:2200

<12:09:41> Failed to connect to server

Proszę o subskrypcje <3

Za subskypcje = Reklama serwera

 

//zakaz reklamownia kanałów YT w sygnach. // TheJeron78

Opublikowano

Nick z gry: Remikez

Wiek: 24

TS3 / Mutacja: TAK TAK

Czerwoni / Niebiescy: Czerwoni

Dlaczego wlasnie ty: Jestem ogarniety

SkyBlock czy Planeta: Planeta

Opublikowano

Nick z Gry : OnlySex

Wiek : 17

TS3 / Mutacja : Jest, Jest

Czerwoni/Niebiescy : Czerwoni

Link do kanału yt : Nie posiadam, lecz mam zamiar założyć no owy lets play :)

Dlaczego właśnie ty : Jestem dobry, w tym co robię. Uwielbiam minecrafta, gram w niego już od paru lat. Moje doświadczenie przyda się na serverze.

SkyBlock czy Planeta : SkyBlock

 

 

Pewnie tamten zaspał, a wy tak dramatyzujecie.

Zapraszam na najbardziej zapowiadający się serwer Metin2.

Opublikowano

Wbijajcie na Team Speak 3 wszyscy którzy chca grać na sev

Zapraszam na najbardziej zapowiadający się serwer Metin2.

Opublikowano

Nick z Gry : mateziak

Wiek : 17

TS3 / Mutacja : tak / tak

Czerwoni/Niebiescy : czerwoni

Link do kanału yt : n-mam

Dlaczego właśnie ty : bo dosc dobrze na Mc sie znam :D

SkyBlock czy Planeta : Skyblock

Opublikowano

Nick z Gry : Kacperkiewicz

Wiek : 16

TS3 / Mutacja : Tak/tak

Czerwoni/Niebiescy : Czerwoni

Link do kanału yt : Nie posiadam

Dlaczego właśnie ty : Ponieważ sądze że potrafie grać zespołowo oraz budować i jestem dobry w PvP. Jestem komunikatywny i lubię pomagać.

SkyBlock czy Planeta : SkyBlock

Opublikowano

Kawek112

 

MrPan44

 

Remikez

 

70stick

 

zapraszam na ts

 

Politeod

 

Kacperkiewicz

 

mateziak

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...