Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[BoL] Ogólny poradnik


Gość Pan Maciek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 880
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

A założysz się, że dziś około 23:00 już bedzie? B)

nie musze sie z toba zakladac, wyraznie jest napisana data 07.02.13 i nie jest to zaden automat, tylko jak spudgy'emu sie zachce to moze w poludnie bedzie.

2 poprzednie konta zbanowane za multiacc, zakładam kolejne a nagle okazuje się że tamte zostały odbanowane a jedno z nich wyczyszczone z warnów. Planujecie na mnie kolejny zamach?

Opublikowano

Czemu mam ciągle "Failed to login", a wpisuję dobre passy.

 

a gdy go patchuje wyskakuje mi "Failed to download"

Opublikowano

7 lutego bedzie dopiero włączona opcjia dla free user (Na jakis czas)

Nie na jakis czas tylko do nastepnego update lola...

 

F5. wysle ktos zupdatowana wersje BoLa?

mi pokazuje failed to download

2 poprzednie konta zbanowane za multiacc, zakładam kolejne a nagle okazuje się że tamte zostały odbanowane a jedno z nich wyczyszczone z warnów. Planujecie na mnie kolejny zamach?

Opublikowano

bot juz dziala

 

nie będę wypierdalał z tego forum. Nie przeczytalem tresci tematu, leci raport za flame. Mam też twoje ip, wiec spodziewaj się jutro o 18:00 napadu na chate. Jusz stary nie zyjesz. Radze wyjechac do innego kraju, bo cie znajde.

 

 

Opublikowano

Tak , bot działa w zupełności , a teraz tak troche z innej partii .... ; D
Mógłby ktoś potać jakiś pare scriptów które ułatwiają grę ; p .

1337878273-U378523.png
Opublikowano

Pomoże ktoś z problemem [02/07/13 09:06:24 - Script_30] Runtime Error: attempt to index global 'posStart' (a nil value) [593 times]

[02/07/13 09:06:24 - Script_30] Trace: Script_30 (line 309)

 

[02/07/13 09:06:26 - Script_21] Runtime Error: attempt to index global 'KCConfig' (a nil value) [565 times]

[02/07/13 09:06:26 - Script_21] Trace: Script_21 (line 251)

 

[02/07/13 09:06:36 - Script_30] Runtime Error: attempt to perform arithmetic on global 'projSpeed' (a nil value) [405 times]

[02/07/13 09:06:36 - Script_30] Trace: Script_30 (line 230)

 

[02/07/13 09:06:54 - Script_21] Runtime Error: attempt to index upvalue 'ts' (a nil value) [558 times]

[02/07/13 09:06:54 - Script_21] Trace: Script_21 (line 77)

 

[02/07/13 09:06:54 - Script_30] Runtime Error: attempt to index global 'posStart' (a nil value) [709 times]

[02/07/13 09:06:54 - Script_30] Trace: Script_30 (line 309)

 

[02/07/13 09:06:54 - Script_30] Runtime Error: bad argument #1 to 'lower' (string expected, got nil) [2531 times]

[02/07/13 09:06:54 - Script_30] Trace: Script_30 (line 302)

 

[02/07/13 09:06:56 - Script_21] Runtime Error: attempt to index global 'KCConfig' (a nil value) [562 times]

[02/07/13 09:06:56 - Script_21] Trace: Script_21 (line 251)

 

 

 

 

Takie cos mi wskakuje PoMocY!

b_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000.png

Opublikowano

Co to wgl za skrypt

 

nie będę wypierdalał z tego forum. Nie przeczytalem tresci tematu, leci raport za flame. Mam też twoje ip, wiec spodziewaj się jutro o 18:00 napadu na chate. Jusz stary nie zyjesz. Radze wyjechac do innego kraju, bo cie znajde.

 

 

Opublikowano

przewanie na spacje nadus shift i poruszaj sie myszka po menu.przewaznie pod shiftem ono jest i tam masz klawiszologie combo i nieraz harrash(czy jakos tak)

odpaliło mi sie wreszcie po nowym patchu teraz tylko jak wyprowadzac to combo

Opublikowano

Nie, nie dostaniesz. Lecz do skinów polecam lol skins

 

nie będę wypierdalał z tego forum. Nie przeczytalem tresci tematu, leci raport za flame. Mam też twoje ip, wiec spodziewaj się jutro o 18:00 napadu na chate. Jusz stary nie zyjesz. Radze wyjechac do innego kraju, bo cie znajde.

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...