Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowa Masakra [Sezon 1][WL][Dedyk][2 Drużyny][26 S]


KosmoTost

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick : waltorix

Wiek : 17

Coś o sobie : jestem patryk mieszkam w sztumie kolo malborka interesuje sie koszem i programowaniem . przygoda z mc zaczela sie od wersji 1.2.5

Dlaczego Ty : jestem kreatywny kolezenski latwo nawiazuje znajomosci posiadam dobre pomysly ktore sie przydaja

Skype ( Proszę o podanie ) : waltorix

Czy jesteś ogarnięty : tak jesli chodzi o grief to tak ale by smieszyl kazdego

Opublikowano

Nick : YaYebe

Wiek :15 - (17.01)

Coś o sobie : Powiem 2 słowa o mnie, łyżwy siata

Dlaczego Ty : nie lubię tego pytania zawsze mam dylematy..

Skype ( Proszę o podanie ) : Pw :]

Czy jesteś ogarnięty : Tak.

Opublikowano

Zaraz mnie ku*wa coś strzeli ! Zanim zaczniecie składać podania, to może przeczytajcie prezentację ?! Piszę, że zbieram osoby i start jutro !!!

@ UP dodany waltorix

Opublikowano

Nick : JJayJoker.

Wiek : 21.

Coś o sobie : Kiedyś nagrywałem na yt ale porzuciłem tą pracę.

Dlaczego Ty : Mogę wypromować ten serwer.

Skype ( Proszę o podanie ) : kumkol4

Czy jesteś ogarnięty : Raczej tak.

1362320439a7.png

Opublikowano

Nick : YaYebe ( gram na nonPremium czekam na okazje na allegro )

Wiek : 15

Coś o sobie : Kocham łyżwy i także siatę

Dlaczego Ty : A czemu nie ? Dowiesz się na skype :D

Skype ( Proszę o podanie ) : PW

Czy jesteś ogarnięty : Tak.

Opublikowano

Nick : Pro121

Wiek : Rocznikowo - 16

Coś o sobie : Lubię grać w piłkę siatkową oraz w piłkę ręczną. Z poza tego Imię Mateusz.

Dlaczego Ty : A dlaczego by nie ? Nudzi mi się więc szukam serwera :)

Skype ( Proszę o podanie ) : Na Pw :)

Czy jesteś ogarnięty : Gram 4fan. Nie jestem grief`erem :)

 

Jutro Zapiszę się jeszcze kumpel ;)

-------------------------------------------------------------------

Pozdrawiam

Pro121

Opublikowano

nick: Ijanita12

wiek: 15lat

cos o sobie: mam na imie michal i z checia pogram tu z kolegami

skype: skype moge dac ale jedynie na priv

dlaczego ty: niewiem dlaczego ja nie jestem w niczym lepszy od innych

czy jestes ogarniety: tak jestem

Opublikowano

JJajoker ! Jak miło ! To ty żyjesz ?! Myślałem,że nie zobaczę cię nigdy już ni spotkam ! Racja, jesteś sławny i nas wypromujesz ! A na serio, jaja sobie ze mnie robisz ? Tak sami ijanita... nie dodani...

Opublikowano

Nick :youarekox

Wiek :14

Coś o sobie :Mam na imię Kacper uwielbiam skyblock lubię współpracę i nie łamię zasad.

Dlaczego Ty :Jestem uczciwym gimnazjalistą który marzy o takim serwerze gdzie się współpracuje.

Skype ( Proszę o podanie ) :jaba12111

Czy jesteś ogarnięty :Tak

Opublikowano

  • *Nick: PiksiuMine
  • *Wiek: 16
  • *Staż w Minecrafcie: 3 lata spokojnie ... ;]
  • *Dlaczego ty ?: Hmmm .. A to może dla tego że zwracam uwagę na ortografię , znam angielski , zajebi*cie buduję , nie używam wulgaryzmów , 100% red stone , 100% fantazi do budowania i 100% serca i zapału do gry !!. Mam zamiar nagrywać na YT ;].
  • *Dwa zdania o sobie: Uczciwy , Ogarnięty , mający poczucie humoru Chopak .. ;] , nie mam zamiaru oszukiwać w jaki kolwiek sposób a więc proszę o przyjęcie .. ;]
  • *Skype[Wyamagany]: AroN.X :).
  • *Mikrofon[Wymagany]: Oczywiście że mam :).

Opublikowano

Nick : GoToHeaven123

Wiek :13 (w marcu 14)

Coś o sobie : Nazywam się Kuba. Lubię grać na kompie oraz w sporty drużynowe typu: piłka nożna, ręczna,kosz.

Dlaczego Ty : Jestem ambitny, lubię i potrafię grać w MC. Posiadam dużą wiedzę teoretyczną z MC.

Skype ( Proszę o podanie ) : kubar99

Czy jesteś ogarnięty : Tak, staram się ogarniać i mimo tego, że mam 13 lat to potrafię się zachować.

480d22ad23a4ad0dda1394147f7853ba.jpg <------Zbieram diaxy ;D klikajcie!!!

Opublikowano

nick: Luki96

wiek: 16lat

cos o sobie: Mam na imię Łukasz jestem ogarnietym graczem nie kradne !!!:)

skype: lukasz960467

dlaczego ty: Bo lubie sie napierdzielac ;D

czy jestes ogarniety: TAK !! :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...