Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowa Masakra [Sezon 1][WL][Dedyk][2 Drużyny][26 S]


KosmoTost

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kwadratowa Masakra

minimalserwerminecraft.png

minimal4fun.png

minimalip.png94.23.242.137:8182

minimalsloty.png26

minimalwltak.png

minimalzwierzetatak.png

minimalpotworytak.png

minimalpvpon.png

minimalpluginy.png

Pluginy potrzebne do Masakry

:D

minimalekipa.png

[ Admin ] Dedi_Pro

minimaldodatkoweinforma.png

Witam ! Jest to serwer wzorowany kwadratową masakrą ( sezon 3 ) z youtube. Są 2 drużyny, zieloni i czerwoni. Kazda druzyna ma swoja wyspe i musi ja rozbudowac podczas okresu pokoju. Pozniej nastapi okres wojny i druzyny beda ze soba walczyly o zwyciestwo. Poza tym beda eventy, w ktorych mozna wygrac dla druzyny wspaniale nagrody, dzieki ktorym bedzie sie o krok blizej do zwyciestwa. Serwer ruszy jak dodamy odpowiednia ilosc osob. Wzór podania :

 

WL JEST JUŻ ZAMKNIĘTE, NIE SKŁADAJCIE PODAŃ ! WSZYSCY DODANI NIECH BĘDĄ NA TS O 15

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick : NeVdi

Wiek : 15 lat

Coś o sobie : Ogarnięty, piszący poprawnie, nie wprowadzam się w kłótnie.

Dlaczego Ty : Bo chcę pograć na serwerze takim jak KM. :D

Skype ( Proszę o podanie ) : nevdi.yt

Czy jesteś ogarnięty : Oczywiste. :)

1367996595-U582588.png

Opublikowano

NeVdi Dodany ! Jak znajdziemy odpowiednią ilość osób, to przydzielimy was do drużyn i dodamy na WL.

Opublikowano

Nick : PolskiTedi

Wiek : 16

Coś o sobie : Jestem życzliwy dla innych. Umiem pracować w grupie. Nie jestem 9 latkiem który ma za zadanie uprzykrzyć grę innym osobą na serwerze :>

Dlaczego Ty : Ponieważ chcę sobie pograć na takim serwerze.

Skype ( Proszę o podanie ) : Mogę ale na PW

Czy jesteś ogarnięty?: Oczywiście że tak.

Tuor
Chunjo

Sura-WP
Trudny

09350491600558213991.jpg

Opublikowano

PolskiTedi dodany ! Jeżeli będzie dużo podań, to prawdopodobnie jutro start, ale dokładnie ogłoszę jeszcze ! Jeżeli macie znajomych to zachęcajcie ich do składania podań, im więcej tym lepiej :P

Opublikowano

Nick : Kubik79

Wiek : 14

Coś o sobie : Jestem uczciwy, pomocny. Ogarniam i nie zabijam/niszcze bez potrzeby.

Dlaczego Ty : Chcę zagrać na jakimś serwerze typu KM.

Skype ( Proszę o podanie ) : anyvido

Czy jesteś ogarnięty : Tak, ogarnięty jak na swój wiek.

Oficjalna strona fanów serii Szybcy i wściekli - szybcyiwsciekli.eu

Opublikowano

Ponieważ np, teraz jest jakieś 5 osób ( z kolegami ) i byłoby np. 2 na 3, a lepiej jakby wszyscy byli i od początku każdy ogarniał.

Opublikowano

Nick : Wiz3ard

Wiek : 15

Coś o sobie : Lubię grać w siatkę, programować w Javię i jestem Pro ;]

Dlaczego Ty : Bo Dobrze buduje i lubię grać w minecrafta.

Skype ( Proszę o podanie ) : Wiz3ard

Czy jesteś ogarnięty : No oczywiscie, ze tak, bo jak nie jak tak.

//gif w sygnie

Rekrut
Opublikowano

Nick : Baran246810

Wiek : 16

Coś o sobie : Co mam tutaj napisać mam 16 lata mam na imię Patryk uczęszczam do gimnazjum łatwo przychodzi mi zawieranie nowych znajomośći.

Dlaczego Ty : Ponieważ potrafię współpracować z drużyną nie griefuje nie kradne jestem ucziwym graczem MINECRAFT

Skype ( Proszę o podanie ) : dem0n--

Czy jesteś ogarnięty : Tak

 

 

@edit kontakt na pw jak cos

tu kiedyś będzie sygna :)

Opublikowano

Nick : Bowi

Wiek : 10 lat

Coś o sobie : Ogarnięty,nie wprowdzam kłotni jestem mił

Dlaczego Ty: bo chce pograc na takim serwerze kwadratowa masakra

Skype ( Proszę o podanie ) : MinecraftBowi

Czy jesteś ogarnięty : Oczywiscie

Opublikowano

@ 2 UP Sorry, ale za młody jesteś i twoje słownictwo... Przykro mi

@ UP Pisałem 0.0, Dziś są prace, a jutro start ! Zbieramy osoby narazie !

Opublikowano

Nick :orenzadol

Wiek :15

Coś o sobie :Lubie kłaść ziemniaki na plecach , nie przeszedłem mutacji ale jestem dojrzałym człowiekiem

Dlaczego Ty :Nie kradnę , umiem budować , jestem uczciwy , jestem kulturalny

Skype ( Proszę o podanie ) :orenzadola

Czy jesteś ogarnięty :tak

RGFya0ZpdGNoX19fZXVuZV9fXzk0X19fTlVMTF9fXzNfX18xMDBfX19Qb2xhbmQucG5nX19fNV9fX25vbmVfX18wMDAwMDBfX181djU=.png
Opublikowano

Nick :MineQuattro

Wiek :15

Coś o sobie :Jestem miły ogarnięty nie szukam z nikim zwad potrafię bardzo dużo

Dlaczego Ty :Potrafię pracować w zespole szanuję pracę innych jestem kulturalny

Skype ( Proszę o podanie ) :hphop11

Czy jesteś ogarnięty :Tak

Opublikowano

Nick : Recconet

Wiek : 14

Coś o sobie : Jest miły spokojny i przedewszystkim ogarnięty . Niegram na czitach itp. :D

Dlaczego Ty : Tak jak wspominałem do góry jestem ogarnięty :D I nie będę uprzykszał gry innym :D

Skype ( Proszę o podanie ) : damian.nowacki99

Czy jesteś ogarnięty :Tak

Już grałem :D

Opublikowano

Ja:

 

Nick :PolikMC

Wiek :14

Coś o sobie : Mam na imię Kuba, jestem ogarnięty. Lubię grać w piłkę nożną. Gram w minecraft od 1,5 roku

Dlaczego Ty : Bo potrafię, pracować w grupie i lubię servery typu km. Ogarniam o co biega w serverze.

Skype ( Proszę o podanie ) : Naruciak9

Czy jesteś ogarnięty : No jasne, że tak!

 

Brat:

 

Nick : HeniekKfc

Wiek :14

Coś o sobie : Jest miły i wrażliwy. Gra w minecraft od 1,5 roku. Ma na imię Szymon.

Dlaczego Ty : Bo ogarnia rozgrywke. Umie dobrze budować i walczyć.

Skype ( Proszę o podanie ) : HeniekKfc

Czy jesteś ogarnięty : Jest!

Opublikowano

Do ***** pana ! Czytajcie zanim zaczniecie pisać... Są prace !!! Jutro START !

 

HeniekKfc

 

PolikMC

 

MineQuattro

 

orenzadol

 

Dodani !

Opublikowano

Nick: Janusz_Maj

Wiek: 15

Coś o sobie: Mam na imię Janusz, lubię grać w Minecrafta oraz w gry planszowe, a w szczególności w Ryzyko. Jestem przyjacielski, lubię pomagać.

Dlaczego Ty: Ponieważ gram w Minecrafta już od 2 lat (od wersji beta 1.2), posiadam oko Minecraftowego architekta, dusze spartańskiego wojownika oraz jestem uczniem Andre Marie Ampera.

Skype: rafzaso

Czy jesteś ogarnięty: Oczywiście, że jestem.

 

 

 

Kolega:

 

Nick: Pan_Kielbasa

Wiek: 15

Coś o sobie: Jestem Artur, Minecraft oraz dobre gry RPG to mój żywioł. W wolnych chwilach lubię słuchać muzyki klasycznej. Lubię uprawiać sport, a zwłaszcza polo.

Dlaczego Ty: Bawię się w Minecrafta od 2 lat (od wersji 1.2 zacząłem wraz z Januszem). Jestem prawdziwym nordyckim architektem w Minecrafcie, w moich żyłach płynie prawdziwa krew wikingów.

Skype: minecraft.silesian

Czy jesteś ogarnięty: Jasne, że tak.

Opublikowano

Nick : Maniok

Wiek : 16

Coś o sobie : Mam na imię Marek, Mam 16 lat. Chodzę do Liceum G-T. Interesuję się głównie grafiką Tenisem stołowym jak i również Grami komputerowymi

Dlaczego Ty :Jestem osobą kreatywną pełną zapału humoru i chęci do gry. nie grifuje ogarniam i jestem "koleżeński".Moje doświadczenie gry w MineCraft to coś koło 1,5 roku.

Skype ( Proszę o podanie ) : marekmarek52111

Czy jesteś ogarnięty : Tak

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...