Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

wojny zamków ! [wypromuj sie][WL][2 teamy]


MCnieb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

wiek : 13 lat

ts / mikro : Mam ;)

do jakiej drużyny chcesz czerwoni/niebiescy : Czerwoni Jeżeli Są Miejsca.

link do kanału yt : Nie mam Kanału Youtube.

ilość widzów : Nie mam Widzów Na Youtube

mutacja : Jeszcze nie mam.

dlaczego właśnie ty ? : W miarę ogarniam walkę, jestem kreatywny, Lubię Walczyć W Grupie.

NICK Z GRY : Krzychu1999

Opublikowano

wiek : 16

ts / mikro : Posiadam.

do jakiej drużyny chcesz czerwoni/niebiescy : Niebiescy.

link do kanału yt : http://www.youtube.c...ey?feature=mhee

ilość widzów : 3

mutacja : Po.

dlaczego właśnie ty ? : Jestem uczciwy, ogarnięty i kulturalnym .

NICK Z GRY : DjDadleyPL

Opublikowano

wiek :19

ts / mikro : tak

do jakiej drużyny chcesz czerwoni/niebiescy :Niebiescy

link do kanału yt : http://www.youtube.com/user/CersuPL

ilość widzów :16

mutacja :Już dawno po mutacji

dlaczego właśnie ty ? :Dlatego że jestem ogarniętym człowiekiem i chętnie zagram na serwerze

NICK Z GRY :Cersu

81187531349864593714.jpg

Opublikowano

wiek : 19

ts / mikro : Tak i tak

do jakiej drużyny chcesz czerwoni/niebiescy : Czerwoni (moj ulubiony kolor :) )

link do kanału yt : nie ma co gadac mialem konto 5 widzow ale to nie wypal

ilość widzów : 5

mutacja : yep

dlaczego właśnie ty ? : Bo jestem ogar umiem grac druzynowo. (sry za orto ale 11lat w irlandi)

NICK Z GRY : MELOX

Opublikowano

wiek : 19

ts / mikro : Tak / tak

do jakiej drużyny chcesz czerwoni/niebiescy : Czerwoni

link do kanału yt : http://www.youtube.c...r/eizoYT/videos

ilość widzów : 30+

mutacja : Raczej

dlaczego właśnie ty ? : Podoba mi się pomysł walki 2 zamków, nigdy jeszcz nie grałem na takim i chciałbym spróbować ;) Jestem miły łatwo nawiązuje kontakty, staram się pisać po polsku i nie popełniać błedów :) (mieszkałem kilka lat w Norwegii)

NICK Z GRY : eizoYT

 

// sory Nie doczytałem :)

36312214307482163419.jpg

Opublikowano

@MELOX nie

@up nie

 

@przykro mi lecz więksi youtuberzy nie zgodzili się aby ludzie bez widzów byli ; / dla nich zrobię osobny serwer taki do tygodnia pozdrawiam

 

 

rekrutacja znowu otwarta !

2685090323.png

Zaje**sty nie ? :D

Opublikowano

Proszę administracje o przeniesienie mnie do czerwonej druzyny i zmienienie moich widzów z 22 na 25 poniewaz liczba się zmieniła.

 

Dziękuje tajem

www.europecraft.eu

Opublikowano

wiek : 15

ts / mikro : Mikro mam i ts'a też.

do jakiej drużyny chcesz czerwoni/niebiescy : Czerwoni

link do kanału yt : https://www.youtube.com/user/fireongame

ilość widzów : 61

mutacja : Tak

dlaczego właśnie ty ? : Widze że jest nowy serwer,macie inne pluginy od kwadratowej więc się skuszę.

NICK Z GRY : FireONgame

 

Pozdrawiam

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...