Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

wojny zamków ! [wypromuj sie][WL][2 teamy]


MCnieb

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wojny zamków !

dzisiaj o 9:45 rano start !

 

 

podania do wl ! :

 

wiek :

ts / mikro :

do jakiej drużyny chcesz czerwoni/niebiescy :

link do kanału yt :

ilość widzów :

mutacja :

dlaczego właśnie ty ? :

NICK Z GRY :

 

 

 

zapisani :

 

CZERWONI :

Koka_Pl - 480 widzów

Kreiris - ok. 16000 widzów

c4mp3R1 - 4600 widzów

HempG - wlasciciel

Nicoo97 - 225 widzów

TrollAndrock - 26 widzów

lucxy55 - 29 widzów

kunik - 4 widzów

mag29 - 50 widzów

AdrianJ_PL - 880 widzów

zapisani 10/10

 

NIEBIESCY :

TheMarq - 30 widzów

Tajem - 22 widzów

GekonPL - 225 widzów

SONikX - 1620 widzów

Kaboom - 20 widzów

Cersu - 20 widzów

Dadley - 10 widzów

FGStef - 100 widzów

MiFunny - 100 widzów

wormseeker - 70 widzów

zapisani 10/10

 

 

zapisy dostępne też na:

gg : 35871092

pw mpcforum

skype : csjakubcs

support : [email protected]

pod tematem ( najszybciej oglądane )

3 dni pokoju 3 dni wojny !

eventy !

youtube !

zapisz się już teraz !

 

 

 

TS : ts.mineniechan.tk

2685090323.png

Zaje**sty nie ? :D

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

wiek :13

jaki team czerwony/niebieski :Niebieski,Nie dlatego ze camper tam jest. poprostu lubie niebieski

liczba widzów na yt :23

link do kanału yt :http://www.youtube.com/user/PanTajem

mutacja :Tak

mikro + ts ? :no

dlaczego właśnie ty ? :Bo to jest pierwszy ogarniety serwer kwadratowa masakra 3

nick z gry :Tajem

www.europecraft.eu

Opublikowano

wiek :10

jaki team czerwony/niebieski :Niebieski,Nie dlatego ze camper tam jest. poprostu lubie niebieski

liczba widzów na yt :12

link do kanału yt :http://www.youtube.com/minecraftbowi

mutacja :Nie

mikro + ts ? :Tak

dlaczego właśnie ty ? :Dlatego ze jestem ogarniety umiem grac w grupie

nick z gry :Bowi

Opublikowano

Wiek:12 i pół

Drużyna:Czerwona

Mutacja:Nie

Mikro+ts: Mam

Dlaczego właśnie ja: Dlatego bo Zawsze lubiłem ten serwer i chciałbym pograć z innymi graczami oraz jestem miły.

Nick z gry: kostekx

Opublikowano

wiek : 14

ts / mikro : Tak

do jakiej drużyny chcesz czerwoni/niebiescy : Czerwoni

link do kanału yt :

ilość widzów : 1 Ponieważ nie kręcę filmików mam konto żeby dawać suby komy i łapki

mutacja : Tak

dlaczego właśnie ty ? : Ponieważ jestem ogarnięty umiem współpracować pomagam potrzebującym jestem miły i potrafię się dobrze bawić i lubie servery tego typu i ten wydaje się być Fajny

 

Nick: oODark__KnightOo

Opublikowano

@guz napisz na skype csjakubcs - rozmowa testująca

@CubePL sory za mało lat ;/ + nie ma kanału

 

Youtuber Kreiris 16k widzów zapisał się !

2685090323.png

Zaje**sty nie ? :D

Opublikowano

wiek :13

ts / mikro : Jest

do jakiej drużyny chcesz czerwoni/niebiescy :Według mnie nie czyni to różnicy.Dojdę do tej gdzie mniej osób :D.Mogą być czerwoni

link do kanału yt :-----

ilość widzów :-----

mutacja :Niestety nie;/.Lecz nie mam piskliwego głosu.

dlaczego właśnie ty ? :Jestem miłym i pomocnym chłopakiem.Interesuję się sportem i informatyką.Przestrzegam zasad j. Polskiego i nie lubię się kłócić.Lecz gdy nie jestem osobą która "kryje" własne zdanie,wypowiadam je bez stresu i nie liczę się z tym co ktoś inny o tym pomyśli.Jestem otwarty na nowe znajomości i umiem grać w drużynie.Jeżeli się dostanę to myślę że przyniesie mi to wiele zabawy i mam nadzieję że Wam też.

Nick:En0iR

Opublikowano

wiek : 16

ts / mikro : posiadam

do jakiej drużyny chcesz czerwoni/niebiescy : czerwoni

link do kanału yt : nie mam moge założyc

ilość widzów : 0

mutacja : tak

dlaczego właśnie ty ? : poszukuje takiego servera

 

 

 

 

i za kuzyna

 

 

 

wiek : 15

ts / mikro : posiadam

do jakiej drużyny chcesz czerwoni/niebiescy :czerwoni

link do kanału yt : nie posiadam ale moze założyc

ilość widzów : 0

mutacja : tak

dlaczego właśnie ty ? : poszukuje takiego servera

 

 

Nicki Magister

Grzesiek99

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...