Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

wojny zamków ! [wypromuj sie][WL][2 teamy]


MCnieb

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nick z gry:mag29

wiek : 16

ts / mikro : mam :)

do jakiej drużyny chcesz czerwoni/niebiescy :obojętnie

mutacja :tak

dlaczego właśnie ty ? : Chciałbym spróbować swoich sił na takim serwerze :)

Tak się składa że nie mam konta na youtube, jeżeli by była taka możliwość to jestem na skype:mag2901 oraz mogę wbić na tsa .

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

wiek : 15

ts / mikro : Mam

drużyny czerwoni/niebiescy : Obojętne mogą być niebiescy

Yt : nie posiadam nawet konta, ale mogę założyć

mutacja : Tak

dlaczego właśnie ty ? : Jestem ogarnięty i chce pograć dla zabicia czasu a lubie grać z innymi:)

NICK Z GRY : Mariusz

Opublikowano

wiek : 15

ts / mikro : Posiadam mikrofon :D

do jakiej drużyny chcesz czerwoni/niebiescy : Chciałbym dołączyć do drużyny czerwonej, ponieważ grał w niej skkf, rezi i inni youtuberzy, których lubię oglądać :3

link do kanału yt : http://www.youtube.com/user/xDrocan?feature=mhee

ilość widzów : Nie mam widzów. Na razie próbuje ogarnąć nagrywanie :P

mutacja : Mutacja - completed :D

dlaczego właśnie ty ? : Chciałbym zagrać na tym serwerze, ponieważ jest to ciekawy pomysł; wojna zamków. Jestem kreatywny i pomysłowy.

NICK Z GRY : Drocan

Opublikowano

wiek : 14

ts / mikro : Tak usmiech.gif

do jakiej drużyny chcesz czerwoni/niebiescy : Czerwoni

link do kanału yt :

http://www.youtube.c...xX?feature=mhee

ilość widzów : Słabo kwasny.gif

mutacja : Ta

dlaczego właśnie ty ? : Jestem doswiadczonym graczem,Niestety mam mało widzów ale może mnie przyjmiecie, Lubie Poznowac nowych

znajomych usmiech.gif

Nick : Kunik

Opublikowano

@up up dodany

lecz nie podałeś nicku z gry ; )

 

@up podam wszystkim ip w prezentacji jak wszyscy się zapiszą :)

2685090323.png

Zaje**sty nie ? :D

Opublikowano

Wzór Kolegi

wiek :13

ts / mikro : Ts Nie,Mikro tak

do jakiej drużyny chcesz czerwoni/niebiescy :Czerwoni

link do kanału yt :http://www.youtube.com/user/Toredogame

ilość widzów :0

mutacja :Nie

dlaczego właśnie ty ? :Ponieważ Jestem Osobą Ogarniętą.Ogarniam Ortografie .

NICK Z GRY :Toredo

Opublikowano

wiek :15

ts / mikro : tak

do jakiej drużyny chcesz czerwoni/niebiescy :Czerwoni

link do kanału yt :nie posiadam

ilość widzów :0

mutacja :Już dawno po mutacji

dlaczego właśnie ty ? :Dlatego że jestem ogarniętym człowiekiem i chętnie zagram na serwerze

NICK Z GRY :GoonZ

Opublikowano

wiek : 17

ts / mikro : posiadam oba :)

do jakiej drużyny chcesz czerwoni/niebiescy : Niebiescy

link do kanału yt :Nie prowadzę sam ale chętnie będę brał udział w nagraniach.

ilość widzów : --

mutacja : 3 Poziom Pokemona Full Upragde

dlaczego właśnie ty ? :Bo jestem fajny,lubię dobrą zabawę no i oczywiście mam spore doświadczenie.

NICK Z GRY : Kaboom

Opublikowano

Wiek: 18

Ts , Mikro: Yes

Drużyna: Niebieska

link do kanału: mój nick S0NikX

ilość widzów ponad 1630 i rośnie

Nick z gry S0NikX

0fiz5s7s0sea1k4fzfl.jpg
Opublikowano

wiek : 15

ts / mikro : mam ;)

do jakiej drużyny chcesz czerwoni/niebiescy : Niebiescy

Dopiero wczoraj założyłem konto na yt.

mutacja : Już dawno po:D

dlaczego właśnie ty ? Bo jestem ogarniety i nie jestem jakieś dziecko neo a po za tym lubie grać w minecrafta, a nigdy nie grałem w "wojny zamków" ale grałem "survival".

Nick:Dabi

Opublikowano

wiek : 14

ts / mikro : Posiadam ts'a oraz mikrofon

do jakiej drużyny chcesz czerwoni/niebiescy : Czerwoni

link do kanału yt : https://www.youtube.com/user/PComPlayer?feature=mhee

ilość widzów : Niestety jak na razie 0 , ale kanał jest świeży

mutacja : Przeszedłem .

dlaczego właśnie ty ? : Ponieważ lubię tego typu serwery i również chciałbym się troszkę wypromować oraz liczę , że serwer się rozwinie :)

NICK Z GRY : SQUAKEFISHpl

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...