Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedz][FlyBlock][SkyBlock][Dedyk][20s][2 drużyny]


Asset

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 147
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

W drużynach jest wymienione 30 osób a slotów jest 20. Co to znaczy ? Ze będzie limit przy 10 graczach przy każdej z drużyn czy kto 1st ten lepszy ? I z tego co czytałem w postach jest jeszcze parę osób niezapisanych co by oznaczało więcej graczy.

 

Drużyny są takie (pisze bo post z drużynami jest "źle" napisany i trudno się połapać.)

 

Biali:

 

1. luriix: group: - Biali

 

2. LFFY: group: - Biali

 

3. Youmc123: group: - Biali

 

4. ReDevil666: group: - biali

 

5. Szczypi0or: group: - Biali

 

6. Neostr: group: - Biali

 

7. MalaCzarna: group: - Biali (chyba jedyna dziewczyna)

 

8. Lobod: group: - Biali

 

9. Grappler: group: - Biali

 

10. Ciastko: group: - Biali

 

11. Grande5: group: - Biali

 

12. NicZaNic: group: - Biali

 

13. MiniecraftColisu: group: - Biali

 

14 xavierxmiecraft: group: - Biali

 

15. PoweredDragon: group: - Biali

 

Czarni:

 

1. PLFerbuson: group: - Czarni

 

2. Gokill: group: - Czarni

 

3. DEv0on: group: - Czarni

 

4. AnnonimPL: group: - Czarni

 

5. czariepicz: group: - Czarni

 

6. KosmoTost: group: - Czarni

 

7. WieczuXD: group: - Czarni

 

8. XeLin: group: - Czarni

 

9. VeNerCe: group: - Czarni

 

10. DeGradox: group: - Czarni

 

11. kozak4132: group: - Czarni

 

12. Faflik: group: - Czarni

 

13. Eurodos: group: - Czarni

 

14. WladziuzgorPL (Ja) : group: - Czarni

 

15. MrMafioz: group: - Czarni

Opublikowano

A co z ts jak nie wyrobisz się z zrobieniem serwera to zrób chociaż chanel na jakimś serwie tak aby były 2 sub chanele dla obu drużyn tak na początek co ty na to .

Opublikowano

Nick: alexrist

Wiek:16

Cos o sobie:Lubie grac w gry komputerowe, jestem ogarniętym graczem i ogarniam ortografię.

Dlaczego ty: lubie tego typu servy, jestem pomocny jak też wspomniałem ogarnięty i chciałbym spróbować mych sił.

Do jakiej druzyny chcesz należeć:(czarna-biała): Jakby się dało to do białej proszę:P

 

Pozdrawiam Alexrist

Opublikowano

Nick:mieczos

Wiek:14

Cos o sobie:lubie mc

Dlaczego ty:głupie pytanie wienc na nie odpowiem

Do jakiej druzyny chcesz należeć:(czarna-biała) biała

76561198046924593.png
Opublikowano

Nick: Maniok

Wiek: 16

Cos o sobie: Mam na imię Marek mam 16 lat pochodzę z Pietrzykowic (koło Żywca) jestem uczniem liceum graficzno-technicznego

Dlaczego ty: Jestem osobą kreatywną, pełna zapału, ambicji i staram się być kulturalny

Do jakiej druzyny chcesz należeć: Dodaj mnie gdzie jest mniej osób.

Opublikowano

Nick: DiaxorPL

Wiek: 13

Cos o sobie: jestem Patryk,lubie pilke nozna,czasami pograc w Minecraft,jestem dosc ogarniety i tyle moge o sobie powiedziec :)

Dlaczego ty: umiem dosyc dobrze budowac,znam sie na pvp,i nie jestem jakims debilem :)

Do jakiej druzyny chcesz należeć: mi to obojetne

Opublikowano

Nick:dawid1270

Wiek:14

Coś o sobie:Spokojny gracz nie grifuje nie kradne nie utrudniam nikomu gry :)

Dlaczego ja:Pierwszy raz chciałbym zagrać na takim serwerze z innymi graczami oraz świetnie się z nimi bawić

Do jakiej drużyny:Obojętnie

Opublikowano

Nick:mieczos

Wiek:14

Cos o sobie:lubie mc

Dlaczego ty:głupie pytanie wienc na nie odpowiem

Do jakiej druzyny chcesz należeć:(czarna-biała) biała

Co w tym pytaniu głupiego? To tylko udowadnia, że się nie nadajesz, skoro nie potrafisz odpowiedzieć na takie pytanie. Zamiast ciebie, może być ktoś inny; lepszy...

Opublikowano

Nick: adi99125

Wiek: 13 Lat

Coś o sobie : Lubię piłkę nożna i trochę pograc w MC

Dlaczego ty : Jestem dość ogarnięty , i widzę ze się starasz wiec chętnie sobie pogram na tym serwie

Do jakiej Drużyny chcesz należeć : Dla mnie to Mozę być to biała dzięki temu się poznam z nowymi ludźmi

Opublikowano

Nick: Kondziuszko

Wiek: 13

Cos o sobie: Jestem ogarnięty nie cheatuje oraz jestem ogarnięty . Wiem że mam tylko 13 lat ale jestem naprawde ogarnięty Pomagam innym i . Nie jestem trolem

Dlaczego ty: Jestem fanem kwadratowej masakry i lubie wojny

Chcę należeć do drużyny białych

Opublikowano

Nick:En0iR

Wiek:13

Cos o sobie:Jestem miłym ogarniętym chłopakiem.Umiem pracować w grupie i interesuję się informatyką.

Dlaczego ty:Myślę że ten serwer przyniesie mi dużo radości i mam nadzieję że Wam też

Do jakiej druzyny chcesz należeć:Niech będzie biała

Opublikowano

Nik: Usz47eK

 

Wiek: 16

 

Coś o sobie:Mam na imię Patryk . Jestem miłą i przyjazną osobą , lubię rywalizację tak jak budowanie , w Minecrafta gram już dłuższy czas , mam ciekawe pomysły , lubię rozmawiać i zapoznawać nowe osoby .Lubię także muzykę , jazdę motorem i gry

.

Dlaczego ja:Dlaczego ja , nie mówię jest to trudne pytanie .. Może dlatego , iż umiem słuchać co inni mówią i jestem rozsądny. Nie zrobię nic by zaszkodzić mojej drużynie , tylko by jej pomóc .Dodaj mnie a nie bd zawiedziony . :D

Jaka drużyna: Biała , gdyż oznacza ona czystość i dobroć :D

Opublikowano

Nie wiem jak u was, ale u mnie serwer on. Tyle, że nie da się wbić, bo wyskakuje, że nie jestem zapisany na WL, mimo, że jestem zapisany na WL...

Opublikowano

Można jeszcze do WL , do drużyn , i czy ktoś to teraz sprawdzi ?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...