Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[KWADRATOWA MASAKRA][WHITE-LIST][1.4.6/1.4.7][NON-PREMIUM][16 MIEJSC!][4 DRUŻYNY] --->>> KONIECZNIE WBIJ <--- SERWER WALLS


Frothize

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka! Chciałbym wam zaprezentować drugą edycję mojego serwera - Serwer typu Kwadratowa Masakra Sezon 3! Jednakże, troszkę inny typ... Na serwerze są 4 drużyny po 4 osoby (by nie było za dużo osób w jednej drużynie) oraz są wyznaczone cuboidy, po jakimś czasie zostaną zdjęte - Można walczyć! Podania na WhiteList proszę pisać według wzoru:

 

Nick w grze:

Wiek:

Coś o sobie:

 

Walls

informacjeo.png

083.gif Adres IP:89.70.70.160

083.gif Typ Serwera: Kwadratowa Masakra

083.gif Potwory:Tak

083.gif Zwierzeta:Tak

083.gif PvP:Tak

083.gif Premium:Nie

083.gif Sloty:15

083.gif Biala Lista:Tak

083.gif Nether:Tak

083.gif On/Off: ikonkabf.png

 

pluginyy.png

Nasza słodka tajemnica...: ]

ekipab.png

[Właściciel]Frothize

1359796545-U215643.png

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick w grze:Andrju2

 

Wiek:12

 

Coś o sobie:jestem miły ,umiem grać ,nie jestem w minecraft gram 3 lata . Umiem budować ,dobro drużyny jest dla mnie najważniejsze , gdy przegram niezałamuje się tylko staram się by nastepnym razem bylo lepiej.

Pomogłem daj LIke :)

Opublikowano

Nick w grze:ExTazer

Wiek:14

Coś o sobie:W minecraft gram już 4 lata,jestem ogarnięty i pomocny,bardzo lubię budować moje budowle są epickie,drużyna jest najważniejsza!

2115

Opublikowano

Nick: Temperaturek

Wiek: 15

Coś o sobie: 涼爽我玩,我已經五年左右的記錄。

Coś o sobie: A więc mam na imię Rafał oraz mam 15 lat. Mieszkam w Holandii, lubię nagrywać filmiki na PC oraz Xbox (Aktualnie nie ma nic na kanale).

A więc czemu miałbym grać na tym serwerze, dla rozrywki bo to najważniejsze. W sumie możliwe że bym coś nagrał z serwer, lecz to nie jest pewne.

W minecrafta gram już około 2 lata (1 rok na premium). Miałem kilka serwerów na swoim koncie (Aktualnie 1 dla znajomych).

Posiadam dobre mikro oraz Skype/TS3. Lubie grać drużynowo.

`


Zbyt pokręcony by żyć :((  , zbyt rzadki by umrzeć B) .


 


­

Opublikowano

Nick w Minecraft -- MinecraftFresh

 

Wiek -- 14 lat

 

Dlaczego Ty? -- Jestem osobą ogarniętą nie sprawiam problemów. Uwielbiam Budować i wymyślać różne strategie wojenne/obronne

 

Jestem osobą Kreatywną posiadam ogromną wiedzę na temat Minecrafta. Lubię się pośmiać i prowadzić

 

wspólną grę

 

Gram w Minecrafta od 2 lat

 

Posiadam mozliwość rozmawiania na Skype/TS

Skype -- MinecraftFresh

Opublikowano

Nick w grze: zKeY

Wiek:17

Coś o sobie: Jestem mila, ogarnieta osoba, mysle ze przydam sie jednej z drozyn, jesli trzeba umiem sie podporzadkowac, mam poczucie humoru, nie jestem typem samotnika, umiem pracowac w gropie

Opublikowano

Nick w grze:EnyoPL

Wiek:12

Coś o sobie:Mam na imie marcin.Chodze do szkoły podstawowej.Jestem miły ogarnięty i nie grifuję

Opublikowano

Nick w grze: GeForce

 

Wiek: 13

 

Coś o sobie: Jestem miły i ogarnięty. Lubię budować fajne budowle. Gra to dla mnie sama pzyjemność.

 

 

Nick w grze:EnyoPL

 

Wiek:12

 

Coś o sobie:Mam na imie marcin.Chodze do szkoły podstawowej.Jestem miły ogarnięty i nie grifuję

 

 

Nie ;>

1359796545-U215643.png

Opublikowano

Nick w grze:YurekFox

Wiek:14

Coś o sobie: Nazywam sie Szymek.Chodze do 2 klasy gimnazjum.Trenuje pilke nozna.Bede umiel dogadac sie z kolegami z druzyny.Umiem zbudowac mobgrinder,generator coobla.

Opublikowano

Nick w grze: Klemar

Wiek: 15lat

Coś o sobie:,umiem grać ,nie jestem w

minecraft gram 3 lata . Umiem budować ,dobro drużyny jest dla mnie najważniejsze , gdy przegram niezałamuje się tylko staram się by nastepnym razem bylo lepiej.

[img]<a href="http://derides.pl"><img src="http://img809.imageshack.us/img809/6471/55154914.png" title="Derides.pl - najlepszy prywatny serwer Metin2"></a>[/img]

Opublikowano

Nick w grze:Project

Wiek:12

Coś o sobie: Lubie serweru typu Skyblock , survival , Freebuild. Nazywam się Grzegorz. Gram w minecrafta od 10 roku zycia. Uwielbiam tą gre... Jestem mily , opanowany i kulturalny. Jestem bardzo dobry z ortografii

Opublikowano

Nick w grze:YurekFox

Wiek:14

Coś o sobie: Nazywam sie Szymek.Chodze do 2 klasy gimnazjum.Trenuje pilke nozna.Bede umiel dogadac sie z kolegami z druzyny.Umiem zbudowac mobgrinder,generator coobla.

Nick w Minecraft --pOkeRowy

Wiek --15

Coś o sobie --Jestem miłą i kreatywną osobą. Gram uczciwie i od dawna szukam tego typu serwera. W minecraft'a gram od Bety 1.2 więc co nieco wiem o tej grze.

 

Dodani!

Start przesunięty na 20, przepraszam, ale muszę się zająć nauką, a moja obecność jest obowiązkowa ;]

1359796545-U215643.png

Opublikowano

NIck: ApoxPL, Antsik (Chciałbym graćz kolegą)

Wiek: 14 (14)

Coś o sobie: Jou jestem Franek i uwielbiam The Walls .Gram od bety 1.3.

(Kolega jest ogarnięty i robi wokół miłą atmosferę).

27977928268506397210.png

Opublikowano

Nick w grze: YankaPL

Wiek: 15

Coś o sobie: Blondynka uwielbiająca słodkości. Interesuję się Mangą, grafiką komputerową oraz .. grami ( ^^ ). W Minecrafta gram od około 2 lat. Premium mam od 26 grudnia 2010 roku .. Nie grifuję. Nie obrażam/wyzywam (Chyba, że zostanę sprowokowana..). Staram się nie przeklinać :3 . Ortografię ogarniam bardzo dobrze (Oczywiście może się zdarzyć błąd ..). Ostatnio gram tylko na serwerach KM (z WL) .. Nie lubię być " mózgiem drużyny ". Łatwo się stresuję ^^

25ist2t.jpg
Opublikowano

Nick w grze: callo123

Wiek: 15

Coś o sobie: Nazywam się Adam. Uwielbiam spędzać znaczną część czasu na komputerze grając oraz bawiąc się i ucząc tworzenia serwerów:) Posiadam konto premium od roku jak nie dłużej. Ostatnio spodobały mi się serwery KW. Mam nadzieję, że zostanę przyjęty:D

giphy.gif

 

"Są ludzie, którym szczęście mig­nie tyl­ko na mo­ment, na mo­ment tyl­ko się ukaże po to tyl­ko, by uczy­nić życie tym smut­niej­sze i okrutniejsze." ~ Stanisław Dygat

Opublikowano

 

Nick w grze: callo123

 

Wiek: 15

 

Coś o sobie: Nazywam się Adam. Uwielbiam spędzać znaczną część czasu na komputerze grając oraz bawiąc się i ucząc tworzenia serwerów:) Posiadam konto premium od roku jak nie dłużej. Ostatnio spodobały mi się serwery KW. Mam nadzieję, że zostanę przyjęty:D

 

Dodany

1359796545-U215643.png

Opublikowano

Nick w grze: Belvi

Wiek:15

Coś o sobie: Skejter lubie beatboxowac i freestylowac lubię grac w gry komputerowe i spędzać czas z znajomymi jestme otwarty na przyjaźnie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...