Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najlepsze teksty bohaterów.


Spooq

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

(rozgląda się) NOOOOOOOOOOXUUUUUUUUUUUUUSSSSSSS... jak on to robi... - Darius udający Garena :D

 

I Joke Jayce'go tez rozpierdala, straszyłem nim noobów w teamfightach xDD

2d82fcx.jpg
  • Odpowiedzi 127
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wszystkie teksty dravena :D

Renekton eng : Come back when you've collected all the bits of yourself

Renekton pl : Predator, kurna piękny, it's beautyfull!

Xin-zhao : Demacianin nigdy się nie wycofuje! ( xin-zhao has been slain xD )

Rammus : OK

Ezreal : noxians...i hate those guys

Taric : Wanna see my gems?

Veigar : Stop laughing, I'm evil!

Pantheon : I always wanted to ba a baker...yes..baker

Brolaf : I'm op? your mom is op!

Vlad : zaraz mnie krew zaleje ( coś w tym stylu )

Hecarim : Suffering is magic!

z9mJERf.png


 


Best Hand Eu

Opublikowano

- ... To nie żart na temat wzrostu... - Veigar

 

-... Kap, Kap, Kap płynie krew - Nocturne

 

-... CIEEEEEEEEEEEEEEMNOŚŚŚŚŚŚŚŚĆĆĆ - Nocturne

 

- Jesteś moim koszmarem? Czy ja twoim.... ?- Nocturne

Diss_Stream.png

Opublikowano

DARKNEEEES !

 

ani się waż mnie doić !

Co ty wiesz o zabijaniu ?

Wyrwałem chwasta..

Tylu żółtodziobów.. Czy systemowi dobierania przeciwników uda się przywrócić równowagę ?

Żaden z wrogów nie ma poziomu większego niż... 9 tysięcy.

Zabijemy twoich wrogów... ale będzie zabawa.

Jeśli światło jest tak szybkie, to dlaczego nie potrafi złapać ninja ?

To miejsce będzie ich grobem...

Nie jestem misiem o bardzo małym rozumki.. ale miodek lubie !

To, że mogę wrzucić cię do studni to twój najmniejszy problem !

Po co komu mapa ?!

 

i coś z innej beczki : PRZED WYRUSZENIEM W DROGĘ NALEŻY ZEBRAĆ DRUŻYNĘ !

xD

Opublikowano

takie z cb kozak ahri, wudżu podać mi tę miksturę yi, brolaf, bot nunu(ivona), tarici ali :D Jak cait dojebie: bądź czujny jak pies podwójny to nie wiem czy to śmeiszne czy załosne :D.Renekton tez ma kozackie i te "its bjutiful".

Opublikowano

ezreal - powinien byc w muzeum . niezle da sie wkurwiac tym ludzi xD .

Zilean - Czas pędzi jak strzała a mój wujek pędzi bimber ! xD

VeyPl.png

 

Jeśli pomogłem, daj tego like

Opublikowano

Joke Janny jest boski :D

I jeszcze 'A zegarek tyk , tyk , tyka" tym sie fajnie wkurwia :D

 

I tyle , wiedziałem że jakieś gimbusy wypiszą teksty o "twojej starej" przecież to takie śmieszne...

 

 

 

 

 

Veigar - Jestem "diva" ( coś takiego ) przestań się śmiać. Nie pamiętam za bardzo :<

 

Raczej chodziło o "Iam evil" a nie "diva" ;d oznacza to "Jestem zły , przestań sie smiać!"

Opublikowano

Klejnoty, chcesz zobaczyc moje klejnoty? :D ~~taric xD

stasiu956.png

Nick z Battlefield 3: Stachu956

Nick w League of Legends: Cv8j

Nick z Need for Speed World: Cv8l

Nick z Call of Duty 4: Modern Warfare: Stachu956

Opublikowano

Brolaf (wszystkie teksty)

Ahri taki z ciebie kozak ?

Cait bardzo mi przykro chlopaki ale puszyste kajdanki zostawilam w domu

Ziggs Ale urwał

 

....

W sumie sporo jest takich tekstów :P, teraz przerzuciłem się na wersję angielską i jestem ogólnie bardziej zadowolony, ale nie wszystkie głosy pasują do postaci :(

Opublikowano

renekton <3 Predator, kurna piękny, it's beautyfull!

orianna a zagar tyk tyk tyka...

zilean jego joke :D czas pędzi jak strzała a mój wujek pędzi bimber xD xD xD xD xD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...