Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najlepsze teksty bohaterów.


Spooq

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Eng. singed, brolaf, cait, choć nie gram z voicem. ^_^

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

  • Odpowiedzi 127
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Akali: "Tak dużo noobów... czy kiedykolwiek mecz będzie miał równowagę?"

Teemo: "Wielkość nie znaczy wszystko"

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano

"Najpierw wal, potem pytaj" ~ Vi

"Ostatnie słowa? Poprostu zdychaj!!!!" ~ Jinx

"Twoja stara" ~ Brolaf

"Czym jest światło? Promieniowanie elektromagnetyczne działajace na oko ludzkie wywołujące wrażenia wzrokowe ułatwiające dostrzeganie i rozróżnianie przedmiotów ich wielkości krztałtu barwy i ruchu" ~ Lux

Nie ma.png

Opublikowano

"Najpierw wal, potem pytaj" ~ Vi

"Ostatnie słowa? Poprostu zdychaj!!!!" ~ Jinx

"Twoja stara" ~ Brolaf

"Czym jest światło? Promieniowanie elektromagnetyczne działajace na oko ludzkie wywołujące wrażenia wzrokowe ułatwiające dostrzeganie i rozróżnianie przedmiotów ich wielkości krztałtu barwy i ruchu" ~ Lux

Gratulujemy

dostałeś właśnie

ZŁOTĄ ŁOPATĘ

d37c0b31c43c.jpg

Za odkop miesiąca !

 

@topic TEETO: ŁAN TU FRI FOR, CAPITAN TIMO ON DJUTI <3

 

                                                              185101413585933840951.png

Lecze raki w soloq <3

Opublikowano

"DEMACIAAA" - Jarvan IV

"Force is meaningless without skill" - Lee Sin

"Wiesz, dlaczego mój roger jest taki wesoły?" - Gangplank

Opublikowano

NAJLEPSZY JEST BROLAF BO MUWI TWOJA STARA A JA JESTEM GIMBEM I SIE JARAM ZABIOERE MATCE KASE Z PORTFELA KUPIE BROLAFA I PRZESTANĄ SIE ZE MNIE SMIAC W SZKOLE

Opublikowano

LETS DO THAT :) ! Jax.

 

SURPRISE ! I AM BACK ! Jax. 

 

Jax Di Best.

 

@up

 

Kassadin ;d

 

Death is like a wind, always by my side. Yasuo ;p

 

Timo-Size doesnt mean everything :D

 

Not Draven. DRAAAAAVEEEEEEN.

 

We will kill your enemies, that will be fun-Orianna :) ( Gdy slyszalem to w Polskiej wersji to sie smiałem xD Ale czasem rozumiem ze ona mowi: We will CARRY Your enemies, that will be fun, ale tak bylo poki nie wyszedlem z Elo Hell XDD Teraz jest normalnie :D )

Albicoolvod->Katatuki

 

d64cee27e8dd47f0bbd3738cee5a7cce.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...