Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Poradnik Server Bez Hamachi Na Zew Ip


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chodzi mi o te 192.168.x.x

 

 

Z POLACZENI SIECIOWYCH NA ZIELONO MASZ TEN ADRES W TAKIEJ RAMCE NA SS ZAZNACZONY

sieca.jpg

Wiem kto jest swój, a kto zwykły pedał
Intel Xeon E5 1650 v2 16GB Ram 1 TB SSD 2x D500 3GB

 

  • Odpowiedzi 111
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Osama Dzieki :* Dziala Sprawdzalem zaraz dam co i w dziale serwy prywatne leci 5 ^^

 

Ps: czekam na reje bo nei wiem albo napisz na pw

 

 

HMMM DL LACZENIA PODAJESZ ZEW IP CHYBA KOLEDZE WYWALILO BLAD MYSQL CZYLI BYLO OK A W CONFI.PHP IP Z POLACZEN SIECIOWYCH Z KONCOWKA 100 :)

Wiem kto jest swój, a kto zwykły pedał
Intel Xeon E5 1650 v2 16GB Ram 1 TB SSD 2x D500 3GB

 

Opublikowano

tylko jest maly problem ^_^ ja w polaczeniach sieciowych mam zew. ip (85.14.98.xx) nie mam tez wlaczonego DCHP

 

 

CZYLI W POLOCZENIACH SIECIOWYCH JAK I NA TWOJEIP.WP.PL MASZ TAKIE SAME IP TO WPISZ de0 TEN ADDRES CO MASZ W POLACZENIACH SIECIOWYCH

NASTEPNIE POPROS KOLEGE ABY TEZ SPR CZY MU DZIALA POLEGA TO NA TYM MOZESZ MIEC PRZYPISANY NUMER IP TAKI ZEW A MOZE BYC TO WEW IP TYLKO W MOJIM PRZYPATKU JEST TAKIE COS JAK RUTER ALE ON ZNAJDUJE SIE W FIRMIE OPERATORA I DAL TEGO MAM TAKIE IP W POLACZENIACH SIECIOWYCH WIESZ MOZESZ TO ALL NA DARMO ROBIC BO MOZESZ POSIADAC WEW IP POCZKEJA DO JUTRO ZADZWON DO OPERATORA I SPYTAJ SIE AJKI RODZAJ IP MASZ I POTEM SIE BAW MZOE SIE OKAZAC ZE MASZ WEW I TWOJA CALA PRACA IDZIE NA MARNE I TE NERWY :)

Wiem kto jest swój, a kto zwykły pedał
Intel Xeon E5 1650 v2 16GB Ram 1 TB SSD 2x D500 3GB

 

Bywalec
Opublikowano

Sorry za ofta, ale Osama, możesz pisać małymi literami, używać interpunkcji i ortografii? Bo to wogóle nie czytelne jest(3 razy to samo czytałem i połowe zroumiałem ;|)

@Topic

Napewno wypróbuję, jak skończę Tm2.4

Mission possible...

Opublikowano

wiem ze mam zew. ip bo zalatwialem ;p btw. stawialem serwery np. cs 1.6, cod4 i nie bylo problemu all.. wszyscy sie laczyli na to ip nie tylko os z mojej sieci..

Opublikowano

Sorry za ofta, ale Osama, możesz pisać małymi literami, używać interpunkcji i ortografii? Bo to wogóle nie czytelne jest(3 razy to samo czytałem i połowe zroumiałem ;|)

@Topic

Napewno wypróbuję, jak skończę Tm2.4

 

 

Spoko wiem o co biega ale inaczej do nich nie dojdzie :)

Wiem kto jest swój, a kto zwykły pedał
Intel Xeon E5 1650 v2 16GB Ram 1 TB SSD 2x D500 3GB

 

Opublikowano

wiem ze mam zew. ip bo zalatwialem ;p btw. stawialem serwery np. cs 1.6, cod4 i nie bylo problemu all.. wszyscy sie laczyli na to ip nie tylko os z mojej sieci..

 

 

Moje te 192.xxx.x.xxx sa to przyklady wiec jak masz tam u siebie 88.xxxx to takie wpisujesz i tyle tam gdzie podawalem swoje ip i swoje wpisujesz zamiast mojego

 

i dziala

Wiem kto jest swój, a kto zwykły pedał
Intel Xeon E5 1650 v2 16GB Ram 1 TB SSD 2x D500 3GB

 

Opublikowano

a porty odblokowac na jakie IP ?

 

 

 

 

wpisujac IP zwykle , portmap "naruszenie zasad dostepu " ..

 

 

 

ip z polaczen sieciowych

Wiem kto jest swój, a kto zwykły pedał
Intel Xeon E5 1650 v2 16GB Ram 1 TB SSD 2x D500 3GB

 

Opublikowano

Aktualizacja Jets tam juz all co zrobis serv port map rejestracja i mysql Prosze o przypiecie

Wiem kto jest swój, a kto zwykły pedał
Intel Xeon E5 1650 v2 16GB Ram 1 TB SSD 2x D500 3GB

 

Opublikowano

a gdzie ten mercury jest?

ZBIERAM ------

 

DAJ MINUSA !

 

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego,

gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć.

Jeśli należysz do tych 10%,

które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

 

7745956.jpg

Mój net xD

Opublikowano

o zapomnialem thx za innfo bende w domu to wstawie :)) masz +

 

 

edit@ Jest przecierz w 5 pkt jak zrobic rej i tam jest mercury

Wiem kto jest swój, a kto zwykły pedał
Intel Xeon E5 1650 v2 16GB Ram 1 TB SSD 2x D500 3GB

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Kolego, jest problem ; D gdy kolega sie loguje pisze mu caly czas zostaniesz polaczony, w port map wpisalem ip. to z polaczen sieciowych z koncowka 100. w moim przypadkku 10.2.xx.100 wiesz mzoe w czym problem?

Opublikowano

Kolego, jest problem ; D gdy kolega sie loguje pisze mu caly czas zostaniesz polaczony, w port map wpisalem ip. to z polaczen sieciowych z koncowka 100. w moim przypadkku 10.2.xx.100 wiesz mzoe w czym problem?

 

 

 

a host zmieniles w sysyinstall a i pobierz port map spolszczone z mpc forum

Wiem kto jest swój, a kto zwykły pedał
Intel Xeon E5 1650 v2 16GB Ram 1 TB SSD 2x D500 3GB

 

Opublikowano

Siemka tylko problem bo ja mam straaasznie długi host ale czy to nic nie zmienia jak go wpisze ??

 

 

 

Nie nic sie nie zmienie ja mam taki dezerter-ynet865.host.com

Wiem kto jest swój, a kto zwykły pedał
Intel Xeon E5 1650 v2 16GB Ram 1 TB SSD 2x D500 3GB

 

Opublikowano

mam problem z połączeniem się z bazą danych ;/

ZBIERAM ------

 

DAJ MINUSA !

 

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego,

gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć.

Jeśli należysz do tych 10%,

które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

 

7745956.jpg

Mój net xD

Opublikowano

mam problem z połączeniem się z bazą danych ;/

 

 

Ip z polaczen sieciowych z koncowka 100

Wiem kto jest swój, a kto zwykły pedał
Intel Xeon E5 1650 v2 16GB Ram 1 TB SSD 2x D500 3GB

 

Opublikowano

i co jak tak zrobię to będę miał serwer na globalu i wszyscy będą mogli grać?? ;p

 

przy Virtual PC w sesting to wybrać hamachi networking czy co?? help ;p

Dawajcie mi - i 1 Ile tylko się da

:D

Opublikowano

Słuchajcie mam problem z rejestracją w xammp config wpisuję Ip z połączeń sieciowych w Mercury Zew IP i jak podaje komuś te Zew IP żeby się mogli zarejestrować na mojego serwa to im nie działa dlaczego??? HELP!

Dawajcie mi - i 1 Ile tylko się da

:D

Opublikowano

Słuchajcie mam problem z rejestracją w xammp config wpisuję Ip z połączeń sieciowych w Mercury Zew IP i jak podaje komuś te Zew IP żeby się mogli zarejestrować na mojego serwa to im nie działa dlaczego??? HELP!

 

z koncowka 100 popruboj z zew ip i tym z polaczen sieciowych nie jestem w stanie spr bo narazie nie mam kompa na ktorym moze dzialac server

Wiem kto jest swój, a kto zwykły pedał
Intel Xeon E5 1650 v2 16GB Ram 1 TB SSD 2x D500 3GB

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...