Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukujesz Gm/ Testera!/ Chcesz Zostać Gm! / Poszukujesz Sponsora/Hostera /Grafika/Pomocy Przy Postawieniu Serwera! Pisz tu


Antix

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Wszystkich .

Widzę że nowy temat powstał . Tak więc napisz jeszcze raz.

Szukam pracy jako grafik. Grafiką zajmuję się już ponad 3 lata.

Tak więc jakoś grafiki jest wysoka.

Mam na Imię Szymon i mam 19 lat, mieszkam nieopodal Wadowic/Krakowa.

 

Dlaczego warto u mnie zamawiać?

- Szybki odbiór grafiki

- Temat grafiki dowolny

- Do dowolnej gry

- Przed kupnem grafiki zobaczysz ją.

 

Po co potrafię ?

- Różne dla do klientów gier

- Różne szablony stron www oraz forum

- Sygnaturki, avatar

- Reklamy zwykłe jak i animacyjne

- Filmiki GamePlay oraz promujące serwer

- I wiele innych rzeczy.

Spoiler

 

 

Przykładowe, stare prace które miałem na laptopie.

84030799502819384863.png

42308027428058748234.gif

63472470546069835088.gif

24985028800982751398.png

 

47075581418590744477.png

52244796345835783358.png

07228190248232951610.png

97128446634379250445.png

 

 

 

Więcej informacji uzyskacie :

Gadu-Gadu : 11891425

Skype : sun.tio

Mail : [email protected]

Oraz na pw tutaj, laptopa mam na swoją wyłączność

tak więc praktycznie cały czas jestem na którymś z komunikatorów.

 

 

 

#EDIT: zmieniałem aby to nie było uznawane jako Handel oraz dodałem screny !

d5xdl82v58d8_t.jpg

Robię grafiki ! Więcej na moim profilu !

Gadu-Gadu: 11891425

Skype: sun.tio

Dowiedz się więcej wchodząc na "O mnie"

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

WITAM,

poszukuje człowiek który zna sie na stronach rejestracyjnych wszystko mam wykupione kwestia zrobienia jakiejs prostej strony w zamian oczywiscie GM na serwie no i Moderator stron Kontakt skype Patrykk760 (kyllka)

Opublikowano

POSZUKUJEMY ADMINISTRATORA NA FORUM Z SILNIKIEM IPB

 

OFERUJEMY RANGE TEST ADMIN PÓKI CO POTEM ZOBACZYMY.

 

KONTAKT GG: 33001472

Opublikowano

Poszukuję sponsora!

 

Oczekuję:

1.Zakup serwera vps

2.Zakup serwera dedykowanego

3.Zakup domeny +hosting

4.Wiarygodności

5.Stały kontakt

6.Komunikator głosowy team-speak 3

7.Wiek 18+

8.Opłata człowieka od zabezpieczeń

 

O Mnie:

Jestem technikiem clientmasterem etc w jednym chcę stworzyć dobry serwer mam zgrany team oraz osoby od reklamy.

Chcę zrobić serwer typu hard będzie to bardzo dobry oldschool. Uczę się zawodu cukiernik lecz znam się na rzeczy.

 

 

 

Kontakt:

gg:42864828

pw:

http://www.mpcforum.pl/user/759548-topowygracz/

Szukam również kogoś kto zainstaluje panel admina na stronie.

Pasjonat
Opublikowano

Chciałbym zostać gm na Prywatnym serwerze dedyk gram w metina juz ponad 5-6 lat mialem swoj serwer hamaczi . prosze PW . znam komendy pomagam w grze (nie rozdaje itemow w grze zeby nie było) Dużo gram wiec bede czuwać nad hakerami . Potrafie banowac itd

Opublikowano

Chciałbym zostać gm na Prywatnym serwerze dedyk gram w metina juz ponad 5-6 lat mialem swoj serwer hamaczi . prosze PW . znam komendy pomagam w grze (nie rozdaje itemow w grze zeby nie było) Dużo gram wiec bede czuwać nad hakerami . Potrafie banowac itd

Po pierwsze Jeśli Grasz 5-6 Lat to Musiałeś zacząć jeszcze przed Opublikowaniem Metina w Polsce

"Polska wersja gry została wydana 17 lipca 2007 roku"

Nie wierzysz ? Metin2 Wikipedia

Będziesz czuwał nad hackerami ? Aha. Już to widze 11-latek Rozbija Grupę Hackerów "Black Hat"

..

graphic.png

Opublikowano

Wykonam grafikę strony / prezentacji / zapowiedzi.

Wykonam loga i sygnatury serwerowi.

Mam do dyspozycji 100+ ikon itemów, których nie ma nikt.

 

kontakt gg: 8898705

Wzamian oczekuję wynagrodzenia.

Opublikowano

Witam

Zostanę Sponsorem

 

Oferuję serwer dedykowany

 

oraz reklamę na dużym forum o metinie

 

Wymagam:

- skończonych plików

- skończonej strony

- skończonego client'a

 

Kontakt

GG 756765

//nieregulaminowa sygnatura - zew. link, gif

//BR3ND

Pasjonat
Opublikowano

Po pierwsze Jeśli Grasz 5-6 Lat to Musiałeś zacząć jeszcze przed Opublikowaniem Metina w Polsce

"Polska wersja gry została wydana 17 lipca 2007 roku"

Nie wierzysz ? Metin2 Wikipedia

Będziesz czuwał nad hackerami ? Aha. Już to widze 11-latek Rozbija Grupę Hackerów "Black Hat"

..

ciekawe co ty masz z maty jest 2013 rok 2013-6 to 2007 tak do twojej informacji
Opublikowano

Witam, poszukuję osoby która dopłaci się 25zł smsem do serwera dedykowanego.Jest to serwer typu medium z namiastką hard, mamy już go skończonego w 95% została tylkodo skończenia strona i kupno domeny. Wzamian za to oferuję rangę GM na serwerze z pełnymi prawami.Tylko poważne ofert!Gadu-Gadu: 25565580

Ene Due Rabe ..

 

 

Kto sprzeda ten Kabel...

Opublikowano

Mam pomysł na serwer metin2, lecz poszukuje profesjonalnego technika który wykona pliki, jeżeli pliki będą skończone sponsor wykupi dedyka strone itp... pisać gg 44300846

Opublikowano

Team Aragor poszukuje Sponsora.

 

 

Potrzebujemy:

 

Maszyny,żeby można było szybko wystartować.

 

Posiadamy:

 

- pliki w 85%

i wiele wiele innych

 

Oferujemy:

- Posadę GA na serwerze

- zyski z IS

- ogarnięty team

- dogadamy się

 

Oczekujemy:

- Pomoc przy serwie

- Zaangażowanie w maszynę

 

Kontakt:

Gadu-Gadu: 43031764

 

NIEAKTUALNE

Zaliczone Posty : 50 / 100 / 150 / 200 / 250 / 300 / 350 / 400 /450 / 500 / 550 / 600 / 650 / 700 / 750 / 800 / 850 / 900 / 950 / 1000

Opublikowano

Witam Wszystkich .

Widzę że nowy temat powstał . Tak więc napisz jeszcze raz.

Szukam pracy jako grafik. Grafiką zajmuję się już ponad 3 lata.

Tak więc jakoś grafiki jest wysoka.

Mam na Imię Szymon i mam 19 lat, mieszkam nieopodal Wadowic/Krakowa.

 

Dlaczego warto u mnie zamawiać?

- Szybki odbiór grafiki

- Temat grafiki dowolny

- Do dowolnej gry

- Przed kupnem grafiki zobaczysz ją.

 

Po co potrafię ?

- Różne dla do klientów gier

- Różne szablony stron www oraz forum

- Sygnaturki, avatar

- Reklamy zwykłe jak i animacyjne

- Filmiki GamePlay oraz promujące serwer

- I wiele innych rzeczy.

Spoiler

 

 

Przykładowe, stare prace które miałem na laptopie.

84030799502819384863.png

42308027428058748234.gif

63472470546069835088.gif

24985028800982751398.png

 

47075581418590744477.png

52244796345835783358.png

07228190248232951610.png

97128446634379250445.png

 

 

Więcej informacji uzyskacie :

Gadu-Gadu : 11891425

Skype : sun.tio

Mail : [email protected]

Oraz na pw tutaj, laptopa mam na swoją wyłączność

tak więc praktycznie cały czas jestem na którymś z komunikatorów.

 

 

 

#EDIT: zmieniałem aby to nie było uznawane jako Handel oraz dodałem screny !

d5xdl82v58d8_t.jpg

Robię grafiki ! Więcej na moim profilu !

Gadu-Gadu: 11891425

Skype: sun.tio

Dowiedz się więcej wchodząc na "O mnie"

Opublikowano

Witam. Napiszę questy w celu doskonalenia umiejętności. Oferuję różnego rodzaju questy. Staram się wykonywać wszystko, jeśli coś przerasta moje możliwości nie podejmuję się tego. Zainteresowanych: GG 36943519. Pozdrawiam.

Opublikowano

Szukam kogoś kto pomoże zrobić mi serwer Metin2 Hamachi ;d Jestem w tym zielony a chciałem aby ktoś mi zarówno to wytłumaczył jak i pomógł zrobić serwer.

 

Mój sprzęt:

 

Procesor: Intel Core i3 2.13GHz x4

Ram: 4Gb

Dysk: 500Gb

Karta Graficzna: ATI Moblity Radeon HD 5145

 

 

 

Kontakt:

-Pw

-GyGy: 976324

Opublikowano

Witam Wszystkich .

Widzę że nowy temat powstał . Tak więc napisz jeszcze raz.

Szukam pracy jako grafik. Grafiką zajmuję się już ponad 3 lata.

Tak więc jakoś grafiki jest wysoka.

Mam na Imię Szymon i mam 19 lat, mieszkam nieopodal Wadowic/Krakowa.

 

Dlaczego warto u mnie zamawiać?

- Szybki odbiór grafiki

- Temat grafiki dowolny

- Do dowolnej gry

- Przed kupnem grafiki zobaczysz ją.

 

Po co potrafię ?

- Różne dla do klientów gier

- Różne szablony stron www oraz forum

- Sygnaturki, avatar

- Reklamy zwykłe jak i animacyjne

- Filmiki GamePlay oraz promujące serwer

- I wiele innych rzeczy.

 

 

 

 

Przykładowe, stare prace które miałem na laptopie.

84030799502819384863.png

42308027428058748234.gif

63472470546069835088.gif

24985028800982751398.png

Obecna grafika jaką robię dla prywatnego serwera to :

93178303439226174700.png

 

 

Więcej informacji uzyskacie

NAJPIERW PISAĆ PW TUTAJ JAK SIĘ DOGADAMY TO PODAM MOJE GG

DLATEGO ŻE MA ZA DUŻY SPAM NA GG !

Skype : sun.tio

Mail : [email protected]

Oraz na pw tutaj, laptopa mam na swoją wyłączność

tak więc praktycznie cały czas jestem na którymś z komunikatorów.

 

 

 

#EDIT: zmieniałem aby to nie było uznawane jako Handel oraz dodałem screny !

d5xdl82v58d8_t.jpg

Robię grafiki ! Więcej na moim profilu !

Gadu-Gadu: 11891425

Skype: sun.tio

Dowiedz się więcej wchodząc na "O mnie"

Opublikowano

Oddam pliki serwerowe pod serwer hard. Pliki mają dopasowane raty, system ulepszeń z globala i autorsko pisane misje. Do plików dodaję clienta. Zainteresowani pisac na pw.

Opublikowano

Witam.Mam na imię Lukasz mam 17lat.Nie będę się rozpisywać.

 

Oferuję pomoc przy TS3 ogarniam całego permissiona w zamian oczekuje rangi na ts3 Administratora.

 

Oraz szukamy posady GM'A ogarniam wszystkie komendy itp.

 

GG:42932827

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...