Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

SuperWorld : SkyBlock [24/7] [Dedyk] - Ciekawe pluginy, miła atmosfera!


ProTeza11

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 373
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

ref



Pszczółka Maja,
Sobie lata (ooo),
Zbiera nektar dziś na kwiatach,
A tam Gucio,
W tulipanie, czeka sobie na śniadanie. x2

Przyleciała, gdzieś na kwiatek (ooo),
Ale z Gucia jest gagatek,
Atakuje, niespodzianie z tego wielkie jest śniadanie.

Pszczółka Maja,
Sobie lata (ooo),
Zbiera nektar dziś na kwiatach,
A tam Gucio,
W tulipanie, czeka sobie na śniadanie. x2

Tekla patrząc, ze swej sieci (ooo),
"Co robicie drogie dzieci"?
Opuściła się ciut niżej,
A tam Gucio Maję liże.

Pszczółka Maja,
Sobie lata (ooo),
Zbiera nektar dziś na kwiatach,
A tam Gucio,
W tulipanie, czeka sobie na śniadanie. x2

Aleksander, patrząc na to (ooo),
Wyrwał się ze swą armatą,
Na biedronki, trzy kropeczki,
By pobawić się troszeczki.

Pszczółka Maja,
Sobie lata (ooo),
Zbiera nektar dziś na kwiatach,
A tam Gucio,
W tulipanie, czeka sobie na śniadanie.

Konik Fifi, już nie może (ooo),
Myśli: "kiedyś je położę",
Patrzy obok, leci mucha,
Idę właśnie ją zobaczyć.

Pszczółka Maja,
Sobie lata (ooo),
Zbiera nektar dziś na kwiatach,
A tam Gucio,
W tulipanie, czeka sobie na śniadanie.

Odział mrówek, tańcząc w koło (ooo),
Och, jakże tu jest wesoło,
Chodźcie, się zbierzemy w kupę
I zerżniemy Mai dupę.

Pszczółka Maja,
Sobie lata (ooo),
Zbiera nektar dziś na kwiatach,
A tam Gucio,
W tulipanie, czeka sobie na śniadanie. x2



protezo pisz

Opublikowano

Tę pszczółkę, którą tu widzicie zowią Mająąąąąąą wszysce Maje znają i ru***aająąąąą, Maaaja fruwa tu i tam, d**e pokazując nam!

Opublikowano

ProTeza ty byłeś u mnie na wyspie? Bo ktoś mi powiększył farmy zwierząt. Sam mam wyspe jak coś



Okej, ale to dopiero jutro coś zbuduje, dziś już nie dam rady.

Opublikowano

Gumisie harcują, po lesie szarżują,
wszędzie dziś słychać donośny ich śmiech,
zawsze zwycięskie, waleczne, rycerskie,
każda przygoda zapiera nam dech.

REF.
Zobacz sam, jak gumisie skaczą tam i siam,
bo gumisie cały świat już zna,
gumiś to fajny miś.

Abrakadabra to czary i magia,
sekretem jest przepis na gumisiowy sok,
tam hokus-marokus dostarcza złych pokus,
lecz misie zwyciężą, dla wroga to szok



zapraszam na serwa i wy tezz zaproscie !!! serwer bardzo fajny i bardzo fajnie sie graaa !!!! POLECAM A TY POLEC ZNAJOMYM !!! ^^



ref

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...