Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

SuperWorld : SkyBlock [24/7] [Dedyk] - Ciekawe pluginy, miła atmosfera!


ProTeza11

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 373
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick : Manio356

Wiek : 16

Mikrofon : Tak

TeamSpeak3 : Tak

Bukkit/Pluginy : Ogarniam bo byłem już kilka razy adminem/modem na innych serwerach i raz miałem własny serwer, jeśli czegoś bym zapomniał a mogłoby to się przydać to szybko sobie to przypomnę.

Dlaczego Ty, a nie kto inny? : Ponieważ lubię pomagać graczom, jestem miły, kulturalny i ogarnięty. Lubię także grać na takich serwerach.

 

Jeszcze dodatkowe info ode mnie : W razie czego mam swój mini kanał na YouTube, który mam nadzieję że się rozrośnie za jakiś czas : nick - ManioDesign (mogę nagrać jakąś prezentacje serwera, poradnik co i jak na serwerze). Co miesiąc mogę prawdopodobnie dofinansować serwer sms'em za ok. 11zł. Mam też jakieś propozycje co do serwera.

 

PS : Serwer jest spoczko jeden z lepszych na których byłem a gram tylko na takich lepszych ;)

Opublikowano

Serwer - zasługuje na potężnego +, niestety odrażają trochę dzieci przesiadujące całe dnie, które piszą.. jak osoby z ciężką dysmózgią. <Ale to rzecz panująca na każdym serwerze> :)

 

Pozdrawiam, Ikinoma.

SUPPORT MY MENTAL HEART OR I WILL KILL YOU!

Opublikowano
Nick:Szustka124

Wiek:niestety 14, ale już niedługo 15

Mikrofon:tak, Głos w trakcie mutacji

Teamspeak3:Mam

Bukkit/Pluginy:Nauczyłem się już dużo pluginów, ciągle się uczę.

Dlaczego Ty, a nie kto inny?: Tu mam kilka powodów:

1.Gram na tym serwerze już od stycznia (tydzień po jego założeniu)

2.Nagrywam filmy z tego serwera ( youtube.com/user/nilun124 )

3.Znam durzo pluginów

4.Miałem już kiedyś swój serwer

5.Jestem na serwerze prawie codziennie przez około 2 godziny

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...