Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

- SurviCraft - [40slotow] [Survi+FB] [PvP, Spleef, Dzialki, Sklepy, Warpy] [No-Lag]


diesel9721

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick : Suthold

Kto uważa, że trzeba zabić Nazazela niech pisze pode mną :

"Jestem za !"

Niech plebs wie ilu nas jest ! :3


3180938630.png

Opublikowano

Nick : Suthold

Kto uważa, że trzeba zabić Nazazela niech pisze pode mną :

"Jestem za !"

Niech plebs wie ilu nas jest ! :3

 

 

Sutek uspokoj sie ;p

Opublikowano

Hmm... prezka fajna dość :D

tytuł też zachęcający... nic nie nawalone wszystko git

tylko po co wam jakieś tesco, biedronki na serwerach? dla mnie jest to zbędne wolałbym

posiedzieć na takim serwerze jak się robiło na początku czyli bez tych budowli itp :)

Opublikowano

Serwer średni są lepsze nie widać ,że macie 16 lat

Jak im utniesz palce, skręca lolka nogami,

jak utniesz tez nogi, to ci wyjebią z bani,

a jak utniesz banie, chociaz umrą z jajami !

Opublikowano

Nie można wbić na serwer, wyskakuje, że nie ma mnie na białej liście serwera. Możecie to naprawić. Chętnie bym się rozejrzał i pobudował coś ;)

To dlatego, że diesel patrzy pluginy, bo któryś z nich serwa laguje.

Serwer średni są lepsze nie widać ,że macie 16 lat

Wejdź na TS'a to się przekonasz :)


3180938630.png

Opublikowano

Ok, dzięki za informacje, a kiedy mniej więcej serwer wyruszy ponownie ? ;)

Nie mam pojęcia, pewnie max o 20. Jakby teraz był Diesel na ts'ie to bym Ci powiedział :)

Nie polecam...

 

Admin rozdaje itemy.

Zgapiona nazwa serwera

Budynki 4/10

 

 

LIPA

Podaj jakieś zdjęcie (ss'a) kiedy jakiś admin rozdawał itemy oraz podaj jego nick

Czemu zgapiona ? Może pomysł na serwer był o wiele wcześniej,a dopiero nie dawno został wprowadzony w życie ... Może inne serwery zgapiły nazwe od tego, co ?

Ten serwer ma nie cały tydzień więc będą dodawane budynki

 

Serwer już działa !


3180938630.png

Opublikowano

ty nupie.. te konta co maja od 1-5 postow sa twoje pss.. wypowiadaja sie tu ludzie co maja 100 postow + i nie polecaja serwera ja tez go nie polecam gralem i admini sa nie ogarnieci budynki takie sobie.. wielki -

Pomogłem ? daj LIKE ! :D
100 Postow- Zaliczone :)
200 Postow- Zaliczone :)
300 Postow- X

Szukam YouTuberow na serwer minecraft 150s, Chetnych pisac na PW ;)

Opublikowano

nie widzialem tu zadnej negatywnej opinii oprocz twojej i hejterow z innych serwerow ktorym zal dupe sciska :) gdyby to byly moje konta juz dawno dostalbym bana za multikonta wiec ogarnij, jesli juz tak cie to ciekawi sa to nowo zalozone konta przez graczy ktorzy chcieli dostac dzialke na serwerze za darmo, opinie sa napisanie dobrowolnie i bez przymusu.

 

ps. dzieki za reff

Opublikowano

NIe widziales zadenj negatywnej opinii ?! hah slepy jestes tego jest pelo i to od ludzi ktorzy maja 100 postow+

 

pzdr..

Pomogłem ? daj LIKE ! :D
100 Postow- Zaliczone :)
200 Postow- Zaliczone :)
300 Postow- X

Szukam YouTuberow na serwer minecraft 150s, Chetnych pisac na PW ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...