Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

- SurviCraft - [40slotow] [Survi+FB] [PvP, Spleef, Dzialki, Sklepy, Warpy] [No-Lag]


diesel9721

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jak widać, autor, sam robił multikonta, i nabijał sobie posty... [tzn pozytywne komentarze], jeżeli nie wiesz na czym stoi ten twój serwer to znaczy się, że jesteś noobem.... To nie jest dedyk tylko VPS, wykupiłeś 1/2/4 GB RAMu ?, twój serwer stoi na serwerze danych, na którym stoją, także inne serwery... VPS mózgu, VPS....

 

0/10, kolejne dziecko, któremu matka dała na serwer, co do temaspeaka, nie pisz niedługo, tylko od razu napisz, że nie będziesz go mieć, bo serwer prędzej upadnie.

minegrawd.pl -- mini gry -- i wiele innych

Opublikowano

TS3 juz dostepny ! - survicraft.s-v.pl

 

 

Chciałbym dodac rowniez ze w ciagu 2 dni zarejestrowalo sie blisko 200 graczy !! z czego 95% bardzo chwali nasz serwer !

 

Serdecznie zapraszam

Opublikowano

@ref

 

Dziekuje za pozytywne komentarze chcialbym dodac ze trwaja ostatnie poprawki na naszej stronie internetowej ! oraz ze od przyszlego tygodnia serwer bedzie liczyl 40 slotow !!

Opublikowano

Witam,to ja hubertsss25.

Server jest bardzo fajny,lagow praktycznie wcale nie ma,jest mila atmosfera.Server dziala 24/7.Administacja jest przyjazna i potrafi pomóc w trudnych chwilach.Dlatego polecam ten server bo moim zdanie jest on jednym z lepszych!

Opublikowano

siemka to ja Jasiuu server jest bardzo fajny miła administracja odpowiadają na każde pytanie dotyczące serwera parametry servera są odpowiednio przystosowane nawet do drewnianych komputerów;D lagów nie ma serwer jest 24/7 wiec da sie pograc polecam ten serwer bo jest bardzo fajny i godny polecenia.:)

Opublikowano

UKRADZIONA NAZWA!

tu timplej z serwera survicraft

nasz serwer stoi od wrzesnia 2012

survicr.tk

survicraft.c0.pl

 

zlodzieje jedne

6rlpEiq.gif

Opublikowano

Uspokoj sie, wpisz w wyszukiwarce survicraft sa setki takich serwerow ale domena .pl jest jedna :)

 

zapraszam na strone www.survicraft.pl

Opublikowano

Serv off ? Bo mi pisze że nie można połączyć : [

21ostq8.png

 

Dysk C: wydaje się bardziej zadowolony od dysku D:

 

Opublikowano

Uspokoj sie, wpisz w wyszukiwarce survicraft sa setki takich serwerow ale domena .pl jest jedna :)

 

zapraszam na strone www.survicraft.pl

 

Wlasnie wpisalem i 2 pierwsze linki i 2 pierwsze filmiki z yt.

I to na nasz serwer

 

Co do dowodu

Zamieszczam date utworzenia naszego forum /** wziete ze statystyk uzytkownikow forum*/

 

50f073fa503ec.png

 

poprostu nazwa nasza :)

6rlpEiq.gif

Opublikowano

dr124 podaj zaświadczenie z Urzędu Patentowego RP, że nazwę zastrzegłeś jako znak towarowy. Inaczej nie masz prawa posądzać o plagiat choćby nazwy... Jak już wspomniał diesel9721 domena pl z daną nazwą jest tylko jedna :)

apropo wykresu.... to żaden dowód :) nie uwzględniając faktu, że nie ma czego udowadniać.

 

pozdr

cos22.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...